2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Herkese selam :) opu dan sonra çok fazla giremedim bir sürü pozitif haber olmuş çok sevindim bana da umut oldunuz. Negatif gören arkadaşlarım için de kendim gibi üzüldüm bende Regl tarihi bekliyorum transfer için malum opudan sonra ohhs olduğum için dondurmuştuk. İlk Regl oldu bitti ikinci de temmuzun ikinci haftası gibi gelir heralde sizlere de bir şey soracağım. Transfer olacağınız ay Regl olup gidince ortalama kaç günde transfer günü belli oluyor :)

Canim benim de geçen ay kimyasaldi.
Bende yeni transferde çift olacağım.
Kimyasal sonrası Reglin gününde geldi mi ?

Canım reglim 3. Günü gidiyorsun.
10 gün ilaç kullanıyorsun, tekrar kontrol, 5 gün daha ilaç kullanılıyor. Yani Reglin 18-20. Gün arası transfer oluyor

Canım ben 14 mayısta regl oldum, 6 Haziran transfer.

Benim de dün hafif öyle bir ağrım vardı, benim de 9. Gün geldi geçti ama insan korkuyor, inşallah biz de burada pozitifi duyurabiliriz
İns canim ya valla cok uzgunum dun 8. Gun bu bel agrisi girdi bi karin agrisi dedim adet olmayami calisio acaba vucut bugunde9. Gun o rahim bolgesi agrisi var genel gecmioda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…