2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar merhaba dün yumurtalarım toplandı 14 taneydi şimdi aradılar sadece 9 tanesi olgunmuş onlardan da 7 tanesi döllenmiş yani yarı yarıya düştü sizce sayı az mı yoksa bu durum normal mi
Canım toplanan yumurtaların yüzde 50 Şi olgun çıkması, onunda yüzde 50 sinin embriyo olması normal diyorlar
İnşallah senin de en az 5 tanesi embriyo olur.

Kızlar merhaba dün yumurtalarım toplandı 14 taneydi şimdi aradılar sadece 9 tanesi olgunmuş onlardan da 7 tanesi döllenmiş yani yarı yarıya düştü sizce sayı az mı yoksa bu durum normal mi
Benim 17 yumurtam toplanmıştı son güne sadece 5 tane kaldı önemli olan tutacak bir tane olması hiç canını sıkma geride bir kaç tane kalsın yeterli 🥰

Normal bu durum benim de aynı şekil 14 tane toplandı 13u olgundu 11i dollendi. İkinci gün 3 tanesi elendi 5. Güne 4 tane dondurdular. Bende ağlamıştım hatta doktoruma söyledim bana güldü niye agliyosun bizim için 2 ve 4 arası yeterli dedi. Ben dedim ilk günlerde yarısı gitti hocam 5. Güne bişey kalmaz. Yok yok kalır merak etme dedi canım doktorum😊

Normal bu durum benim de aynı şekil 14 tane toplandı 13u olgundu 11i dollendi. İkinci gün 3 tanesi elendi 5. Güne 4 tane dondurdular. Bende ağlamıştım hatta doktoruma söyledim bana güldü niye agliyosun bizim için 2 ve 4 arası yeterli dedi. Ben dedim ilk günlerde yarısı gitti hocam 5. Güne bişey kalmaz. Yok yok kalır merak etme dedi canım doktorum😊
Bende daha ilk günler diye üzüldüm böyle inşallah benimkiler de sizinki gibi dayanır sağlıklı gider 🙏🏻🙏🏻 sizin transfer yapıldı mı

Cok normal canim ortlama %50 gidiyor saten hepsinin kaliteli olmasi imkansiz normal hayatta dusun vucut 1 tane yumurta en kaliteliyi atiyor sayin cik guzel☺️ Benimde oyle olmustu.

Benim 5 yumurta toplandı o anda 2 tanesi bozuldu 3 tanesi dollendi onun da cozulurken biri bozuldu 2 si sağlamdı 2 embriyo olanlar transfer edildi sakın moralinizi bozmayın üzmeyin kendinizi geriye 1 kaç tane kalsın yeterli

Merhaba benim de opu öncesi 52 yumurta saydılar 29 toplama oldu ilk gün arayıp 18 dediler sonra 14 sonra 12 /5. Güne 6 yumurtam geldi diğerleri takıpte dediler 6. Gün arayıp 8 yumurta dondurduk dediler, çok olması önemli değil sağlıklı olsunlar kafanıza takmayın gayet güzel sayınız

X