2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar ben doğum yaptım🥲 iyiiyiz çok şükür🩷 dün gece suyum geldi sancım ve açılmam olmadığı için bu sabah acil sezeryana alındım. Sena kucağımda ve iyi çok şükür 🤗🩷🥲 Rabbim hepinize nasip etsin bu güzel duyguları inşallah 🤲 ❤️
Yasemiin, hayırlı olsun. Çok geçmiş olsun. Ay duygulandım. Maşallah sen nasılsın, bebek nasıl. Hamilelik yolculuğunu tamamladın 🌸 Sena kuşla güpgüzel günleriniz olsun inşallah 🧿

Yani bana ebe özellikle o şubede bebek hemşirelerinin çok kötü olduğunu emzirme ile pek uğraşmadıklarını söyledi :KK43: kafama takıldı. Gerçekten de geçen ay arkadaşım doğum yaptı şuan bebeği mama ile besleniyor sadece. Pek uğraşmayıp hemen mama vermişler öyle de devam etmiş bizimkinin de kolayına gelince. Sadece emzirme danışmanları iyi onlar da tek sefer yanınıza uğrayabiliyor ilgilenemiyorlar dedi. Aynı hastanenin başka şubesini çok övdü mesela. Ben de bu kurumda çalışıyorum 4.kat hemşireleriyle ilgili aynısını duymuştum Ufaktan bi canım sıkıldı 🙈
Başka şubesinde doğum yapan tüm arkadaşlarım da çok memnun olduklarını söyledi. Bu şubede ise çalışan arkadaşım var. O iyi olduklarını iletti. Ama şimdi siz öyle deyince de kafam karıştı. Emzirme gerçekten çok önemli o yüzden riske atmamak gerekiyor. Bize kim denk gelecek acaba. Haftaya salı günü kontrolüm var. Gittiğimde özellikle soracağım bu konuyu

Kizlar ben az once doktordan ciktim. Doktor acilmama bakti bebegin kafasinin yakin oldugunu, 3 cm de acilmanin oldugunu soyledi…🥲 36+4’teyiz bebek 50 cm 2.800 gr. Gelmeye hazir her an gelebilir hazirlikli olun dedi beni bi korku aldi😭😭
Korkma canım boyu da kilosu da iyi maşallah. Ne zaman gelmek isterlerse o zaman geliyolar valla hayırlısı olsun. Kavuşacağını düşünnn

29 una gün verildi yazmıştım ama bizim kızda aceleci çıkıyordu az daha bebek toplanıyor sandığım şey sancı çıktı, sancı çıktıkça bebegimin kalp hızı 190 lara cikiyordu 3. Nst sonrası düzeldi duzelmese acil sezeryana alıyorlardi 😢 inşallah zamanini bekler 🤲

Kizlar ben az once doktordan ciktim. Doktor acilmama bakti bebegin kafasinin yakin oldugunu, 3 cm de acilmanin oldugunu soyledi…🥲 36+4’teyiz bebek 50 cm 2.800 gr. Gelmeye hazir her an gelebilir hazirlikli olun dedi beni bi korku aldi😭😭
Rabbim yardımcın olsun , korkma hepimizin başına gelcek 😁😁 bebeğini sağlıkla al kucağına inşallah sendende. Bi süpriz bekliyoruz o zaman bende 36+2 yimm bakalım simdilik bisey yok

Kızlar ben doğum yaptım🥲 iyiiyiz çok şükür🩷 dün gece suyum geldi sancım ve açılmam olmadığı için bu sabah acil sezeryana alındım. Sena kucağımda ve iyi çok şükür 🤗🩷🥲 Rabbim hepinize nasip etsin bu güzel duyguları inşallah 🤲 ❤️
Aaaa hözün aydın yasemınn. Allah analı babali büyütsün ya çok sevindim iyi olmanızaaa🌺❤️

Ayyyyyy mesiiirrrrrrrrrr inanamiyorumm canım benimm ohhh kokusunu cek rabbim sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin ❤️kaç kilo doğdu şuan❤️ kiz acaba bende mi sen gibi doğum seyleri yapsam hahahaha 😁😁 beklemeye tahammülüm kalmadı

Kızlarrr

En geriden ben geliyorum galiba yarın 34+0 olacağız dahaa🤦‍♀️
Birde bugün karnım hafif hafif ağrıdı genital bölgemede arada ağrı girdi iş yerindeyken İnşallah hayra alamettir🙏
Elif 33-34. haftalarda bende de çok oldu. Büyüme atakları olabilir, 35'te azaldı benim. Bugün 36+0, iş yerinde son günüm :KK45:
Sen ne zaman bırakıyorsun :anneadayı:

Ay Pınaaarrr 😍 beni de bir heyecan aldı şimdii 😍😍😍😍😍 gelmek istiyorsa hazırdır bal Aras 🥰 sağlıkla gelsin inşallah korkmana hiç gerek yokk ❤️❤️❤️

Çok mutlu oldum canım Allah sağlıkla güzellikle büyütmeyi nasip etsin darısı başımıza inşallah 🙏🏻

Ayy maşallah 🧿 gözünüz aydın canım çok sevindim, şansı bahtı açık olsun minnoşun 🥰 dünyanın en muhteşem duygusu.. bize de nasip olsun sağlıkla. Sağlığınız yerinde dimi? Kaçıncı hafta oldu şimdi 37 mi? Detayları yaz bize sizi merak ederiz 🌸

X