2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar ben doğum yaptım🥲 iyiiyiz çok şükür🩷 dün gece suyum geldi sancım ve açılmam olmadığı için bu sabah acil sezeryana alındım. Sena kucağımda ve iyi çok şükür 🤗🩷🥲 Rabbim hepinize nasip etsin bu güzel duyguları inşallah 🤲 ❤️
Yasemiiiiinnnn inanmıyorummm çok çok mutlu oldum oyyyy gözüm doldu, şu süreci düşününce kendim doğurmuş kadar sevindim vallahi 🥹🥹🥹🥹 Allah’ım sizi korusun, Sena’mızı analı babalı büyütsün. Duygusal bi panda oldum şu an 🥹🥹🥹🥹
Bende de süpriz olmazsa son 4 gün inşallah🥳🥳🥳

Bebim öyle son bir saattir. Kendini bir yerde toplayıp karnımı itekliyor sivri yapıyor aşağı vajinaya güm güm vuruyor ve canım acıyor sanki o hareketleri yaparken kafasıyla itiyor gibi. Biraz da akıntım var. Sırtım ağrıyor. Çıkmak istiyor gibi göbeğim yırtılacak sanki her harekette 37+6 yım
Sirt bel agrim yok canim ama dunden beri karnimi oydu resmen ve devam ediyor sık araliklarla. Kesesini yirtmasindan korkuyorum 🥲

Canım benim de bebiş tersti doktorum bi şey önerdi yaptım döndü 1 haftada. Karnının üst kısmına göğüslerinin alt tarafına yani buz koy, karnının alt kısmına da sıcak su torbası koy ama çok kaynar olmasın. Her gün 3 4 kere 10 15 dakika bunu yap. Soğuktan kaçıp sıcağa gittikleri için dönüyorlarmış. Benim bebiş döndü 1 haftada
aaa hiç duymamıştım böyle bir şey bi deneyim bakalım çok teşekkürlerr

Kızlar ben doğum yaptım🥲 iyiiyiz çok şükür🩷 dün gece suyum geldi sancım ve açılmam olmadığı için bu sabah acil sezeryana alındım. Sena kucağımda ve iyi çok şükür 🤗🩷🥲 Rabbim hepinize nasip etsin bu güzel duyguları inşallah 🤲 ❤️
Yasemincimm tebrik ederim sağlıklı sıhhatli büyüsün inşallah Senacığımız :)

Gözün aydın ağlattın beni 🥲 detayları anlat bize nolurr 😊 bebek de sen de iyisiniz dimi

Merhaba, sizinle aynı hastaneye gidiyoruz. Hemşireleri ve ebeleri çok iyi diye duydum. Doğum paketi içerisinde ayrıca eve hemşire hizmeti de var. Ben eve hemşire hizmetini doğumdan 1 hafta sonra bebeğin banyosunu göstersin ve bebeğin banyosunu da yapsın diye kullanmak istiyorum. Ama siz isterseniz hemen doğum sonrası Emzirme için de talep edebilirsiniz. Ayrıca hastanede de Emzirme eğitimi veriliyor. Ben de doğum sonrası hemşire/ebe desteği almak istiyorum ama daha bulamadım
Yani bana ebe özellikle o şubede bebek hemşirelerinin çok kötü olduğunu emzirme ile pek uğraşmadıklarını söyledi :KK43: kafama takıldı. Gerçekten de geçen ay arkadaşım doğum yaptı şuan bebeği mama ile besleniyor sadece. Pek uğraşmayıp hemen mama vermişler öyle de devam etmiş bizimkinin de kolayına gelince. Sadece emzirme danışmanları iyi onlar da tek sefer yanınıza uğrayabiliyor ilgilenemiyorlar dedi. Aynı hastanenin başka şubesini çok övdü mesela. Ben de bu kurumda çalışıyorum 4.kat hemşireleriyle ilgili aynısını duymuştum Ufaktan bi canım sıkıldı 🙈

Yasemiiiinn 🥲💕💕 gözün aydın ya çok mutlu oldum çok şaşırdım 🥹 bol bol öp kokla Sena’mızı bizim için 🥹🌸💕 Allah analı babalı büyütsün , sağlıklı sıhhatli ömürler versin, şansı bol olsun, gözlerinin içi hep gülsün inşallahh 🥹🩷🧿🙏🏻💕

Tüm tuşlara basıcam diyordun hangisi işe yaradı sence 😂ben de doğurmak istiyorum bir an önce

Hayirlii olsun Allah sağlıkla sihhatle büyütmeyi nasip etsin 😍😍😍 aynı tarih olunca cok duygulandim 🥲🥲 bizede bugün gun verildi 29 mayis icin 🥲🥲

Yaaaaa yaseminin gözün aydın canım benim çok şükür dün hissettmistim yaaaa aklıma geldin bugün hiç yazmadı sancısı falan oldu aceba dedim aayy gözyaşım pıt 🥹🥹🥰 hayırlı evlat olsun sena kuşum Rabbim saglikli sıhhatli anneli babalı büyütsün canım🤲🏻 aayy nasıl oldu suyu nasıl anladın mesircim arada yazda merak ettim sen nasılsın iyisin dimi 🩷💐💐

Çok sevindimmm, Geçmiş olsun canım tez vakitte toparlanırsın inşallah bebeğine sağlık sıhhat diliyorumm rabbim sizi korusun 🥰😍 darısı bizeee inşallaah

Yaaaa :KK43: bu mesajları bekliyorduk kaç aydır ❤️ hadi gözün aydın olsun Rabbim analı babalı büyütsün

Ayyy surpriz oldu resmen🥹 cok sevindimm gozunuz aydin💕💕 Allah saglikli sihhatli anali babali buyutsun insallah🌸 sen nasilsin peki??

X