2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Hayırlı olsun wast korkma bebeğini kucağına alacağın zamanı düşün herşey çok güzel olacak

Sağol canimm

Evet eşim olacak bir de, gurbet kuşları biz doğum zamanı belli olmadığı için erken geldi ama 9 yıldır ilk defa bu kadar baş başa kalacak olabiliriz. Ne kadar kalacak hiçç belli değil ev çok küçük aynı anda ayağa kalksan çarpışıyorsun yani o kadar. Yardımcı olmak için geldi, oluyor da sağolsun. Ama enerjimiz tutmuyor. Keşke kendi annemle olduğum gibi ortak zevklerimiz olsa, hoş sohbetimiz, bir iki dedikodumuz olsa ne bileyim alışmışım ben heralde, arkadaş gibi yaklaşmaya çalışıyorum ama yok. En basiti misafirdir, annemizdir güler yüzlü olayım diyorum karşımda duvar (oğlu gelene kadar tabi). Bir şey için eline sağlık diyorum cevap yok. Kötü biri asla değil ama tek taraflı çaba bir süre sonra devam edemiyor. Keşke biraz da o beni hoş tutma niyetinde olsaydı. O yüzden sadece bebeğime odaklanıp başka bir şey gözüm görmesin istiyorum. Yine de buna şükür ne kv’ler var

İşte sen de istemez misin, tansiyonunu sen değil diğerleri önemsesin.. ben buna da çok üzülüyorum. Sen de sıkma canını hepsi geçecek ve unutulacak, sadece güzel anılar kalacak diye umalım

Maşallah canım herşeyin yolunda olmasına çok sevindim darısı bana inşallah bende güzel haberle alırım

Reactions: Jou
İşte sen de istemez misin, tansiyonunu sen değil diğerleri önemsesin.. ben buna da çok üzülüyorum. Sen de sıkma canını hepsi geçecek ve unutulacak, sadece güzel anılar kalacak diye umalım
Ah acemi, gerçekten etrafımızdakiler daha bilinçli olsa.. Sıcacık şefkatleriyle sarsalar ama, inan yani problem olmasalar yeter kafasındayım. Kimseden hiçbir iyi duygu beklentisine bile girmemeye çalışıyorum, bilmiyorum ne zaman kaybettik bazı güzel hasletlerimizi. Tamam biz de hamileyiz belki daha hassasız ama milletin de ince düşüncesi kalmamış gerçekten. Yani keşke senin de dediğin gibi tansiyonunu dert etseler, bir güler yüzü, morali iki sohbeti çok görmeseler ama ne bileyim, çok büyük şeyler demek ki veremiyorlar

Valla öyle güzel söyledin ki.. hepsine katılıyorum.. hamileyim herkes beni, bebeği merak ediyor olmalı, iyi olduğumu duymak istemeli, bir isteğim var mı diye sormalı gibi geliyor ama dediğin gibi hayal kırıklığı olmaması için beklentiye girmememiz lazım. Hep diyoruz ya hamileyken hal hatır sormayana, iyi davranmayana bebek sevmek de yok gerçekten öyle olsa içim biraz soğurdu kesinlikte çok büyük bir şey değil, sadece herkes çok bencil…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…