2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Günaydın annişler.iki gündür deli gibi temizlik yapıyorum normalde hiç sevmem.bi enerji geldi bana her yer pis geliyor gözüme.doğum yaklaşınca enerji gelirmiş diyorlar bi korkmadım değil.eşim normalde doğsun artık diyordu ama şimdi nolur doğurma erken daha diyor bel ağrılarım çok arttı ama yine de durmuyorum ben temizlikten

Kızlar hediyelik yaptırdınız mı resimdeki gibi yaptırmak istiyorum memnun kaldığınız bir yer varsa önerilere açığım
Ben yaptırdım sadece pembe kutulara ne koyayım onu bulamadım,makaron ve draje düşünüyorum.biraz abartmışım sanırım ama çok severim hediyelikleri trendyoldan indirime girdikçe aldım

Eklentiler

• image.jpg
    180,4 KB · Görüntüleme: 54
  • image.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 52
  • image.jpg
    86,6 KB · Görüntüleme: 50
İyidir iyiii
Annem beni doğurmadan sabah kalkmış kıyı köşe temizlik yapmış halıları silkmiş, canı tatlı istemiş tatlısını yapmış dolaba atmış, sancıları başlamış

Benimde perşembe günü15 9 çıktı tansiyonum doktor telaşlandı 15 dakika aralıklarla ölçtür düşmezse bebeği alacağım dedi ve idrar testi istedi canım bence kontrol et tansiyonunu bi değişiklik olmazsa hemen kendi doktoruna git geçmiş olsun

geçmiş olsun canım bazen elimizde olmayan sebeplerden böyle durumlar gerçekleşebiliyor, pozitif düşün sakın strese girme kaçıncı haftadasın, bebeğin kilosu nasıl?

Parol ic canim hic cekme agriyi. Oncekigece agridan uyuyamamistim, dun gece magnezyum soda ve parolu caktim mis gibi uyudum yeni uyandim gunaydinn

Yaa kıyamam
Misafirin mi var yoksa Acemiciiim ?

Ben hem doğurayım hem de biraz daha hamileliğimi yaşayayım istiyorum, bugün çok duygusalım. İş yapamıyorum belim ağrıyor halim yok, kendimi zorlasam da hemen yoruluyorum bunlar beni kötü hissettiriyor, bebekli hayatı çok istememe rağmen zaman daraldıkça gözümü korkutuyor diğer türlü düşününce de bebeğimin kokusunu içime çekmek istiyorum karışık duygu hallerindeyim az önce alakasız 2-3 videoya ağladım mesela

Az kaldı bebeğimm

İdrar testin nasıl çıktı peki

Bunuda atlattınn ikizlermi yanii bide

Tamamen aynıyım 5 dk önce başka 5 dk sonra başka bir şey hissediyorum… iş yapamamak zaten ilk tokat gibi sonra hareketlerini hissetmek, gittiğim her yere otomatik onu da götürmek, yediğim şeyin tadını onun da aldığını bilmek hepsi çok güzel ama bir yandan da gözlerine bakmak, sarılmak koklamak istiyorum hüğğğğğ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…