2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Merhaba hanimlar biberon emzik gibi seyleri yikamaya basladiniz mi? Nasil srerilize ettiniz ben dogum cantasi icin kasik bineron ve emzik alacagim yanima yarin yikamak istiyorum
Ben daha etmedim 33.haftadayım. Şöyle bir sterilizatör almıştım emzikleri, biberonları hep bununla halledeceğimLink

Senin zaten 37. haftada doğumun olacaktı değil mi canım? Bebişinin kilosu gelişimi de iyi

Canısı bazı egzersizler var yap inşallah döner özellikle secde pozisyonu YouTube dan yaz bak onu yap

Hareketlere başlamak için 36 haftayı bekliyorum. Dolar dolmaz başlayacağım videolarda öyle denmiş çoğunlukla. İnşallah gerek kalmaz da
Ben 30. Haftadan beri secde pozisyonu yapıyorum canım Dr demişti son gittiğim kontrolde bebek dönmüş kanalda değil sadcee dedi onun içinde başka bir hareket egzersiz önerdi şimdi de onu yapıyorum

Canım benim de bebiş tersti doktorum bi şey önerdi yaptım döndü 1 haftada. Karnının üst kısmına göğüslerinin alt tarafına yani buz koy, karnının alt kısmına da sıcak su torbası koy ama çok kaynar olmasın. Her gün 3 4 kere 10 15 dakika bunu yap. Soğuktan kaçıp sıcağa gittikleri için dönüyorlarmış. Benim bebiş döndü 1 haftada

Reactions: Jou
Kızlar bebiş önden gidiyor bahsetmiştim boy uzun ve gövde takibi yapılıyor diye. Sata gore mi sezeryan planlanıyor yoksa bebişin olcunlerine göre çıkan haftaya göre mi? Bir türlü emin olamadım
Benimki de öyle ama sat a göre dedi doktor.

Ben kızımda 24 saat sancı sonrası sezaryen olmak zorunda kaldım, sütüm 3 gün sonra geldi, 3 gün mama verdik, iyiki de verdik sarılık olmadı. Sonrasında mamaya gerek kalmadı zaten. Bazıları bebeğin midesi kiraz çekirdeği kadar vs diye verdirmiyor mama ama sonra sarılık olabiliyor bebek. Tabi sadece mama vermedim, emzirmeye çalıştım, elektrikli pompala sandım, sürekli uyarı verdim sütümün gelmesi için ve çok şükür gelmişti.
Bu işlerde illaki şöyle olmak zorunda diye bişey yok bence, o anki gidişat neyi gerektiriyorsa o yapılır.
Ebe tutman iyi olur ama benim ilk doğumda keşke aklıma gelseydi de tutsaydım, 6 gün meme tutturmaya uğramıştım. İlk doğumlar da şart aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…