2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Bakış açına hayran kaldım maşallah yaa, özendiğim çocuk yetiştirme şeklini ifade ettin

Bosver canım gelmesem daha iyi olur dünden beri üzgünüm bu meme süt muhabbeti için genede herkese kusura bakmayın dedim ama bi msjıma bile kale alınmadı baktım demekki gelmesem daha iyi olurmuş
Oyy ne yazdığını kaçırmışım ben cevap vermediysem o yüzdendir canım, sık sık giremiyorum girince detaylı okuyamıyorum

Reactions: Jou
Bosver canım gelmesem daha iyi olur dünden beri üzgünüm bu meme süt muhabbeti için genede herkese kusura bakmayın dedim ama bi msjıma bile kale alınmadı baktım demekki gelmesem daha iyi olurmuş
Ay ben kaçırdım nolduuu çok okuyamadım oralarııı. Ne olursa olsun sen gitme bi yere kendini de üzmee hamişiz hepimiz hassasız

Bakış açına hayran kaldım maşallah yaa, özendiğim çocuk yetiştirme şeklini ifade ettin
Yaaa böyle büyük konuşuyormuşum gibi olacak diye de ödüm kopuyor aslında bekara koca boşamak gibi inşallah bebişlerimiz geldiğinde hepimiz hayalimizdeki hayatları yaşıyor oluruz evimizin huzuru bereketi hiç eksik olmaz ve hep iyi ki deriz

Bu kız beni öldürecek yanımda olsan etlerini sıkıştırıyor olurdum saçmalama diye!! Dayak yiyceksin yakında dua et uzaktasın bazen peş peşe herkes birbirine cevap yazıyor o kadar hızlı gerilere düşüyor ki mesajlar bildirimler bile birbirine karışıyor ya sen deli misin bunu kafana takıyorsun!!

Nebiliyimm leenn bi benimmi gozükmezzz

Ay ben kaçırdım nolduuu çok okuyamadım oralarııı. Ne olursa olsun sen gitme bi yere kendini de üzmee hamişiz hepimiz hassasız
Dedim ki benimde göğsüm agrıyor bi şişti gibi ama süt oluyor sanırım dedim anaaa herkes bi sey oldu benim olmayackamı yani sütüm dedim ogünden kaynaklı bi dedim onu benimde şimdi ne ağrım var ne sızım çokta erken oluşması zaten oyle herkes bi şey oldu garipsedi tabi

Kimse seni suçlamadı ki

Ayy yemem miii kahvaltıda tahin helva canım çekti dün aldık bugün filan yedim bu bi örneek
Offff çok iyi ediyorsun yaaa acaba diyorum önceden tatlıyla aram yoktuda vücut alişkın olmadığı içinmi gebelikte sebepsiz sınıra yakın çiktı bak ben tuzla aram çokturr hersey baya tuzlu yerim tansiyonum çok iyi her gittiğimde doktora tansiyonum 11lerde 12lerde en normali

Kızımda gebeyken hic tatlı istemezdim ama oğlanda bi başladım

Aa bilmiyorum olabilit aslında, benim gebelikten önce de tatlılarla aram çok iyiydi düşkündüm kendilerine çokca ye tatlıyı doğur hakkıyı demişler canın ondan çekiyodurr

Aa bilmiyorum olabilit aslında, benim gebelikten önce de tatlılarla aram çok iyiydi düşkündüm kendilerine çokca ye tatlıyı doğur hakkıyı demişler canın ondan çekiyodurr
Kocam diyo bilerek istiyo canın çekiyo ben ediyormuşum kendi kendimee dedim sen ne alarsın halimden bi biz yaşıyoruz bu hayatı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…