2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Dedim ki benimde göğsüm agrıyor bi şişti gibi ama süt oluyor sanırım dedim anaaa herkes bi sey oldu benim olmayackamı yani sütüm dedim ogünden kaynaklı bi dedim onu benimde şimdi ne ağrım var ne sızım çokta erken oluşması zaten oyle herkes bi şey oldu garipsedi tabi 🥲
Ayyy tamam anladım hatırladım muhabbetii, kız ne alakas herkesin vücudu farklıı 🤣🤣🤣 üstelik senin daha memeyi yenş bırakmış kızın var, sen nie suçlu olasınn yogg artık 😂😂😂
Jersey sut aldım bi almayan benmiyim acaba 🤣🤣🤣 bi heyecan vurdu falan hahahahaha
Ben almadım daha hiç. Hatta bunları yazarken ocağın başına sandalye çekmiş, sütçü alattinden gelen sütü kaynatıyorum 🤣🤣🤣🤣

• Komik
Reactions: Jou
Ay gerçekten 🙈 eda ecenin 36da doğurduğunu hatırladıkça panik atak geliyor 🤣🤣 sen de 35e helloo diyeceksin nasıl bir duyguu 😬😬😬 başkasından duyunca insan bir garip oluyor 🙈
Çok heyecanlı duygusal meraklı stresli endişeli vs vs vs .... durumdayım :))) duygular çorbaaa

Ya konudan bağımsız bir şey diyeceğim, hep fiziksel konuları konuşuyoruz ya psikolojik olarak nasıl hissediyorsunuz kızlar, biz 31 haftalık olduk bugün ve böyle değişik hissediyorum benden daha ileride olanlar var mesela siz de gezmek için son şanslarınızmış gibi, sanki hayatınız şimdi olduğundan çok farklı olacakmış gibi hissediyor musunuz? Bende bir tık kaygı var ama doğumla alakalı değil ilk gebeliğim bu ve acaba 3 senelik baş başa evlilik hayatımızı özler miyim diyorum bazen, özlerim tabi ama hani anlarsınız ya yeni bir sürece başlamanın heyecanı, kaygısını yaşıyorum muhtemelen. Yalnız değilim değil mi 🥹
seyyah :) tabi ki yalnız değilsin , inan aynı düşünceler benimde kafamın içinde, bir daha ne zaman sarılıp tv izleriz kocamla diyorum mesela, sonra gülüyorum senanın koşarak aramıza girdiğini üçümüzün koklaşa koklaşa bir kanepede yatma ihtimaliniii :) sonrası gözyaşı falan

Boy 46,5cm kilo 2455gr 😁 bi hafta kadar önden gidiyor.. o yüzden sanırım 19-20 mayısta doğum olacak gibi 🥹 2 hafta sonra tekrar gel ama dayanamazsın haftaya gelirsin dedi güldü, küstüm ve cidden 2 hafta sonra gidicem 🤣 alındım accıkk

Teşekkür ederim acemimm 💕💕🥰🥰 aynen öyle hepimiz evhamlı ve heyecanlıyız 🥹🥹
oyy maşallahhh kuzumaaa :) ben buraya istersem her gün de gelirim kimse de karışamaz my daktııırrr :KK69: :rolleyes:

Sormak lazım ama o çikolatalara çocuğun doğum tarihi yazılmayacak mı? Yani doğduğu gün sipariş vermek lazım bence ne zaman doğacağı belli değil ki sezeryan olanların dışında
Benim gördüklerimde sadece isim yazıyordu tarih yoktu. O kadar detaya takılmak istemiyorum zaten yiyen çöpünü atacak😂

Bosver canım gelmesem daha iyi olur dünden beri üzgünüm bu meme süt muhabbeti için genede herkese kusura bakmayın dedim ama bi msjıma bile kale alınmadı baktım demekki gelmesem daha iyi olurmuş🥲
aman jouu sendee yahuu o konu dün kapandı gitti kimse sana bişi demedi kii

Ay bitirebildiysen yine iyi ben bir yeri temizleyip öbürüne geçerken temizlediğim yer tekrar temizlik istiyor 😂😂 evin küçük olmasının işe yaradığı tek zaman olabilir 🙄

Evet evet epidural için, sizin işiniz daha kolay o zaman 😍 aile odası önceden 50 euroymuş yeni 150 olmuş, bu da bizim şansımız 🤝🏻🥲 biz paylaşımlıda kalıp odadakilerin çabuk taburcu olması için dua etmeye karar verdik 😂😂
Onlar taburcu olsa da ziyaret saatleri disinda gelebiliyorlar miymis🙄🙄

Ya konudan bağımsız bir şey diyeceğim, hep fiziksel konuları konuşuyoruz ya psikolojik olarak nasıl hissediyorsunuz kızlar, biz 31 haftalık olduk bugün ve böyle değişik hissediyorum benden daha ileride olanlar var mesela siz de gezmek için son şanslarınızmış gibi, sanki hayatınız şimdi olduğundan çok farklı olacakmış gibi hissediyor musunuz? Bende bir tık kaygı var ama doğumla alakalı değil ilk gebeliğim bu ve acaba 3 senelik baş başa evlilik hayatımızı özler miyim diyorum bazen, özlerim tabi ama hani anlarsınız ya yeni bir sürece başlamanın heyecanı, kaygısını yaşıyorum muhtemelen. Yalnız değilim değil mi 🥹
Böyle hissetmeniz çok normal.ben kızımda eve dönerken yolda ağlamıştım Allah'ım bitti bütün hayatım diye.lohusalikta bu duygular tavan yapacak ama sakin olun.evet hiçbir şey eskisi gibi olmayacak olamaz da zaten.evimize yeni bı üye katılıyor ve ister istemez değişiklikler olacak.kendinizi kisitlamayin ilk zamanlar belki bebek odaklı olacaksınız ama siz alıştıkça eski hayatınıza onunla dönüş yapabilirsiniz.

Heeepsi bende de var🥲 bazen inanilmaz korkuyorum bazen de cok heyecanlaniyorum bebisimiz olacak farkli bi macera diye. Gezmek, yuruyus yapmak, disarida kahve icmek en zevk aldigim seyler eger bebekle bunu yapamazsam hayattan zevk alamam mumkun degil… o yuzden 2. Haftadan itibaren evde durmamayi dusunuyorum bi sekilde bebegi de dahil etmem lazim🤷🏻‍♀️ bi de bi yandan hemen dogsun istiyorum bi yandan da biraz daha kalsin icerde istiyorum🤣🤣

X