2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Karından bakılıyor canım ama dediğin gibi haftan baya yeni. Doktoruna söylesen iyi olur bu durumu şimdiden önlem almanızda fayda var

Yok kullanmiyorum insulinin kiyisindan dondum ama dikkat etmiyordum ben. Bebek irilesmisti, suyum coktu. Su an hep 110-120 cikiyor aclikta 90 falan. Doktorum begendi. Bebekte haftasina uyumlu olmaya baslamis. 33 haftadayim.
Bana insülin başladı ya kullanmak istemiyorum içim hiç rahat değil napcam şaşırdım

Bana insülin başladı ya kullanmak istemiyorum içim hiç rahat değil napcam şaşırdım
dikkat edin bence beyaz ekmek tuketip caya seker atmayin mesela . Ilk haftalar tabii ki cok zorlandim canim aksi gibi hep tatli istedi. Ama sonra alistim. Insan alisiyor. Onemli olan bebislerin sagligi. Iyi arastirip ne yenip ne yenmemeli bakin, eminim basarirsiniz . Gercekten caba gosterince her sey duzene giriyor

Benim doktorum rahim uzunluğunu hep alttan kontrol etti canım, alttan daha doğru sonuç veriyor galiba. Sen yine hazır git, Allah sağlıkla kavuştursun

Ben de şatafatlı süslemeye karşıyım canım. Kapı süsü, isimli takı yastığı, lastikli kapı tülü yeter diyorum
Ayy ben bugün süsleme için organizasyondan fiyat aldım hediyelik çikolata isimli yazıdan olursa 9 bin tl onlar olmaz sadece yatak kapı süsleme 7500 tl dediler

Ayy ben bugün süsleme için organizasyondan fiyat aldım hediyelik çikolata isimli yazıdan olursa 9 bin tl onlar olmaz sadece yatak kapı süsleme 7500 tl dediler
Hepsini kendiniz tek tek alır ve yaparsanız çok daha Uyguna geliyor. Organizasyonlar çok pahalı

Yok canım karıştırdın o ben değilim Berna beyaz ekmek ve çaya şeker atan. Ben yıllardır şekersiz içerim zaten ve bu şeker ciktigindan beri ağzıma şeker ekmek adına hiçbir şey sürmedim beni de ilk başta zorladı ne yiyeceğini şaşırdım falan ama alıştım ben zaten diyet ve insülinle devame ediyorum herşey yasak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…