2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar son durum hakkında bilgi
Kanamam leke şeklinde devam ediyor
Dünkü ve geceki nstlerin aksine sabahki iyi çıktı
Altı saatte bir kasılma önleyici ilaç ve bilimum başka ilaçlarla taburcu edildim
10 gün daha durması taraftarı doktorumuz küvöze girmemesi için
32 de doğduğu zaman her türlü giriyormuş çünkü
İki doz ciğer geliştirici yapıldı
Kanamam kesilmez ilaçlara rağmen tekrar sancılarım başlar ise doğuma alınacağım
Bunların olmaması durumunda 34 te alacaklar kızlar

Herkese günaydııın güzel kızlar 😍 çok güzel sağlıklı haftalar olsun hepimize ❤️ haftasonu benim için biraz (kötü demek istemiyorum) zordu.. bebeğin hareketleri azalmadı, güçlendi can acıtıcı oldu, karnım sürekli dalga dalga 🙈 sürekli sancım oldu, kasılma değil (galiba) sancı, çünkü sebebinin hemoroidden kaynaklı gaz ve kabızlık olduğunu düşünüyorum. Bütün bir haftasonum acı içinde geçti, size tavsiyem yapacağınız işleri ertelemeyin, gerçekten gittikçe zorlaşıyor ☹️

Herkese günaydııın güzel kızlar 😍 çok güzel sağlıklı haftalar olsun hepimize ❤️ haftasonu benim için biraz (kötü demek istemiyorum) zordu.. bebeğin hareketleri azalmadı, güçlendi can acıtıcı oldu, karnım sürekli dalga dalga 🙈 sürekli sancım oldu, kasılma değil (galiba) sancı, çünkü sebebinin hemoroidden kaynaklı gaz ve kabızlık olduğunu düşünüyorum. Bütün bir haftasonum acı içinde geçti, size tavsiyem yapacağınız işleri ertelemeyin, gerçekten gittikçe zorlaşıyor ☹️
Ayyy ben bide nişandan sonra yaparım herşeyi diyorum sonra kendime diyorum ki poh yaparsın😅😅😅

canım acemim beni anlattın sanki tüm pazar yattım sancılarım sebebiyle. evde halılar yok koltuklar yıkanacak vay vayyy :)

Kolaylık diliyorum canım 🤗 bende işlere başladım dedim şimdiden böyle zorlaniyorsam daha ileri bir zamana bırakamam her gün bir yeri temizleyip işlerimi halletmeye çalışıyorum valla yoksa zor 🤷🏻‍♀️

canım acemim beni anlattın sanki tüm pazar yattım sancılarım sebebiyle. evde halılar yok koltuklar yıkanacak vay vayyy :)
Yasemincim sen işe de devam ediyorsun dimi 🫣 çalışınca daha zor ya zaman kalmıyor işte zaten yorulup geliyorsun dün bizde pikniğe gittik o kadar iyi geldi ki anlatamam gittiğimiz yer çok güzeldi yürüyüş falan da yaptık ama ben bir yorulmusum nasıl uyumuşum hiç kıpırdamadan 😅🙈

Bana taa hamileliğin başlarında verdi cano midem çok yanıyordu yaa
Aaaa iyimiş buna yok demiş ilaç demiş her doktor farklı bi bilgisi var herhalde ayar oluyorum hiçbirimiz güzel tutmuyor 🤣
Aaaa döverim ama doktoru :KK34:bana nie vermemiş o zamann kriz geçirdim kaç kere midem yüzündennn

Günaydın acemiiim :KK68::KK68: çok çok geçmiş olsun doğum gerçekten çok yaklaştı. Sezaryen ise 3 hafta gibi :rolleyes:. Gaz sancısıyla rahim kasılması birbirine benziyor diyorlar. Aynen öyle yorma kendini artık olduğu kadar olsun herşeyy önemli olan senin rahatın 💐💐💐

• Komik
Reactions: Jou
Yasemincim sen işe de devam ediyorsun dimi 🫣 çalışınca daha zor ya zaman kalmıyor işte zaten yorulup geliyorsun dün bizde pikniğe gittik o kadar iyi geldi ki anlatamam gittiğimiz yer çok güzeldi yürüyüş falan da yaptık ama ben bir yorulmusum nasıl uyumuşum hiç kıpırdamadan 😅🙈
Çalışıyorum mevsimim gerçekten ben zorlanmaya başladım. Rabbim sağlık versin. Benim dün piknik maceram eve geldikten sonra yatmakla sonlandı ağrım oldu 😃

Dağları aşıp gidiyorum sorma o değil de doğumda napcam onu düşüyorum 🤷🏻‍♀️ burdaki devlette ilk dogumlari yaptırmıyorlar direk merkeze gönderiyorlar o yüzden takipli merkezde özel bir hastaneyi tercih ettim yoksa işimiz sıkıntılı burda

• Beğen
Reactions: Jou
Aaaa döverim ama doktoru :KK34:bana nie vermemiş o zamann kriz geçirdim kaç kere midem yüzündennn

Günaydın acemiiim :KK68::KK68: çok çok geçmiş olsun doğum gerçekten çok yaklaştı. Sezaryen ise 3 hafta gibi :rolleyes:. Gaz sancısıyla rahim kasılması birbirine benziyor diyorlar. Aynen öyle yorma kendini artık olduğu kadar olsun herşeyy önemli olan senin rahatın 💐💐💐
Işteee her doktor bir değil yaaa hepimizde aynı haftalar yaşıyoruzzz hahaha demekki bazıları karşı🥲🤣🤣🤣

X