2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar hastanede çekim yaptırmak için bebeğinize kıyafet aldınız mı veya hazırlattınız mı 🥰 Instagramdan çok yaptıran var sanırım. çok tatlı isimli tulumlar falan görüyorum fotoğrafçıların sayfasında
Evet hayalimde var ama daha eşime fotoğrafçı olayını söyleyemedim. Aramızın çok iyi olduğu bir zamana denk getirmek istiyorum. Dünden beri bozulur çünkü 😥

Selam kızlarrr
Çalışan anneler size şimdi birşey soracağım.
Benim uygulamaya her cuma haftam yenileniyor. Bu hafta cuma yani 26 nisanda 32 oluyoruz ben çalışamaz raporu alıcam ama doktoruma rapor için ne zamam geleyim dediğinde bana mayısın ilk haftası görüşelim dedi. Nasıl yapmam gerek 26 nisanda mı gideyim yoksa 2 mayıs gibi felan mı. Rapor günüm kaçar mı.

Selam kızlarrr
Çalışan anneler size şimdi birşey soracağım.
Benim uygulamaya her cuma haftam yenileniyor. Bu hafta cuma yani 26 nisanda 32 oluyoruz ben çalışamaz raporu alıcam ama doktoruma rapor için ne zamam geleyim dediğinde bana mayısın ilk haftası görüşelim dedi. Nasıl yapmam gerek 26 nisanda mı gideyim yoksa 2 mayıs gibi felan mı. Rapor günüm kaçar mı.
Elif ben 32+4 te gittim aldım çalışabilir izni canım sorun olmadı🤗

Kızlar benim bir kaç gündür olan sancım artınca sabah hastaneye geldik ve hastaneye gelince kanamam başladı
İlk doz ciğer geliştirici vuruldum bi saat sonra ikinci doz vurulacak
Gece 12 den sonra belli olacak
Dualarınıza talibim
Kızım 32+2
Geçmiş olsun canim zamanında doğsun inşallah 🤲

Kızlar benim bir kaç gündür olan sancım artınca sabah hastaneye geldik ve hastaneye gelince kanamam başladı
İlk doz ciğer geliştirici vuruldum bi saat sonra ikinci doz vurulacak
Gece 12 den sonra belli olacak
Dualarınıza talibim
Kızım 32+2
Geçmiş olsun, açılma mı olmuş, inşallah herşey yolundadır

X