2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Bende salı gitcem çok özledim oğlumu☹️
Hadi güzel haberlerle canım 💙Bende yaaa eşime diyorum ki bu sefer video çekçem hep unutuyorum heyecandan hatırlat bana unutursam diye 😅 yüzünü göster tamam mı anneye yardım et diye ogluşla konuşuyorum bu sefer daha bir merakla gidiyorum ne durumda nasıl iyi mi kilosu falan iki hafta önden gidiyordu hala öyle mi doğum için ne diyecek falan bir sürü şey var kafamda 🫣

Kızlar benim bir kaç gündür olan sancım artınca sabah hastaneye geldik ve hastaneye gelince kanamam başladı
İlk doz ciğer geliştirici vuruldum bi saat sonra ikinci doz vurulacak
Gece 12 den sonra belli olacak
Dualarınıza talibim
Kızım 32+2
Rabbim kolaylık versin öyle böyle gelecek bebislerimiz canım hayırla kucağına almak nasip olsun hepsinin zamanı var ne dedi Dr şuan ne durumdasın hiç korkma kilosu falan iyi bence sıkıntılı süreç değil gibi duruyor senin sakinliğinin bebeğe çok faydası olur dua edelim o geleceği zamanı bilir elbet ayarlayan güzel ayarlamıştır🤲🏻

Kızlar benim bir kaç gündür olan sancım artınca sabah hastaneye geldik ve hastaneye gelince kanamam başladı
Dualarınıza talibim
Kızım 32+2
Günaydın Themis, kuzenim 32 de doğmuştu gaaaayet sağlıklı gitti hep herşeyi şimdi kocaman 23 yaşına geldi. Hiç korkma 🙏🏻🙏🏻🙏🏻💐💐💐

Dualarınıza talibim
Kızım 32+2
Canım çok geçmiş olsun. Merak ettik seni. Hersey güzel olacak inşallah sağlıkla kavus bebisine. Biz seninle tüp bebektede aynı gruptaydik sanki öyle hatırlıyorum.
Dualarımız seninle

günaydın kızlar güpgüzellll günlerimiz olsuun :) bebek hareketlerinde değişiklik hissediyor musunuz? Biraz daha az olmaya başladı benim, büyümeyle alakalı sanıyorum
Daha az ve guvvetlii 😁. Acıtıyor. Kaburgaya kaburgaya bi de. Dün gece yazık hıçkırık krizi tuttu 10 dk durmadı😂

Dualarınıza talibim
Kızım 32+2

2.400 dedi doktor bugün Allah razı olsun
canım ne yaptın ne durumdasın iyi misiniz

Hadi güzel haberlerle canım 💙Bende yaaa eşime diyorum ki bu sefer video çekçem hep unutuyorum heyecandan hatırlat bana unutursam diye 😅 yüzünü göster tamam mı anneye yardım et diye ogluşla konuşuyorum bu sefer daha bir merakla gidiyorum ne durumda nasıl iyi mi kilosu falan iki hafta önden gidiyordu hala öyle mi doğum için ne diyecek falan bir sürü şey var kafamda 🫣
Işte insan 1 ay bekleyince sabırsızlanıyor resmenn ya kuzumm 1 ay bile kontrolu çok geliyo bana 😅😅 bundan sonra 2 haftada bir gidicezz 😍

Dualarınıza talibim
Kızım 32+2
Rabbim sağsalim kucağına nasip etsin busene bebeler hızlı çıktı bu ara nasılsın şimdi

X