2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Bende bu gidişle erken doğurcam 😅 bir haftadır geçmeyen bi öksürüğüm var artık geceleride rahat bırakmıyor yakamı. Karnım kasılmaktan ağrıyor bütün kürleri denedim son olarak dut kürünü yapıyorum umarım geçer

Herkes benim gbiymiş ya. Ben hamıle kaldım kalalı dıyorum bu kız çol saborsız . 9 ay beklemez diye. Hatta bana anlsıyete bpzukluğumu var sende dıyenler bile oldu yani. Benım elımde olan bişey deilki hislerim öyle. Valla bi 26-37 ye gelsem modundayım bilsem bgun doğurunca küveze girmeyevek bugün doğaun ama ikikere kuvez tecrubesi başımdan geçtiği için zmanınında ve sağlıkşı doğaun miniğim

Selamm kızlar nasılsınız 🤗❤️ biraz pikniğe gittik ağrım oldu geldim yattım daha iyiyim çok şükür. Benim kızım çok beklemicek sanırım yaa 😃 Allah sağlıkla kolaylıkla kucağımıza nasip etsin
Yaseminimm çok geçmiş olsunn, her aktivite yormaya başladı artık 🥹🥹
Ben de sabah börek yedim kıymalı ölüyorum suan yanmadan, gece de yine doguruyorum sandım idrardan sonra bi daha kactı su sandım falan bi degisikti 😄😄 tutuştuk grupça yavaştan
Ayyy kıymalı börek nasıl yakar bi dee monii 😅😅. Tutuştukk aynen benim de 1 aydan az kaldı :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Kizlarr aramizda mide yanma için ilaç içen varmıı

Hic geçmiyorya hanii arkadaşımda ne içse ne yapsa geçmiyo hiçbir işe yaramıyor kefir bile işe yaramıyo
Joum ben rennie falan değil direkt 30. haftadan beri mide koruyucu kullanıyorum. Pulcet. Yoksa su dahi içememeye başlamıştım. Binlerce şükür çok rahatım. Döne döne doktora sordum zararı var mı diye, 30dan önce veremezdim artık bebek büyüdü sıkıntı yok dedi. Gözümü açar açmaz bi tane içiyorum 1 saat bekliyorum sonra bişiler yiyorum

• Beğen
Reactions: Jou

Ayyy kıymalı börek nasıl yakar bi dee monii 😅😅. Tutuştukk aynen benim de 1 aydan az kaldı :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Joum ben rennie falan değil direkt 30. haftadan beri mide koruyucu kullanıyorum. Pulcet. Yoksa su dahi içememeye başlamıştım. Binlerce şükür çok rahatım. Döne döne doktora sordum zararı var mı diye, 30dan önce veremezdim artık bebek büyüdü sıkıntı yok dedi. Gözümü açar açmaz bi tane içiyorum 1 saat bekliyorum sonra bişiler yiyorum
Aaa iyi ozamann yaaa ozaman 30 haftayı beklemesi gerek demekkii dayancak artıkk

Herkeste bi erken doğum endişesi var belli ki.ben de çok şüpheliyim sanki birkaç hafta amca tutabilirim gibi.garip gurip ağrılarım olmaya başladı
Evet bir çoğumuz da var gerçekten morgan 🩷 ağrılar arttıkça bu düşünce geliyor illa ki insana
Ben de sabah börek yedim kıymalı ölüyorum suan yanmadan, gece de yine doguruyorum sandım idrardan sonra bi daha kactı su sandım falan bi degisikti 😄😄 tutuştuk grupça yavaştan
Tutuştuk vallaaa 😃😃
Amaaann suss kızzz endişelenmeyelimm😀😀 ben daha nişanı atlatamadımm :KK48:
Endişe eşittir ben jouuu 😃
Bende bu gidişle erken doğurcam 😅 bir haftadır geçmeyen bi öksürüğüm var artık geceleride rahat bırakmıyor yakamı. Karnım kasılmaktan ağrıyor bütün kürleri denedim son olarak dut kürünü yapıyorum umarım geçer
Çok geçmiş olsun canım hallo ❤️
Herkes benim gbiymiş ya. Ben hamıle kaldım kalalı dıyorum bu kız çol saborsız . 9 ay beklemez diye. Hatta bana anlsıyete bpzukluğumu var sende dıyenler bile oldu yani. Benım elımde olan bişey deilki hislerim öyle. Valla bi 26-37 ye gelsem modundayım bilsem bgun doğurunca küveze girmeyevek bugün doğaun ama ikikere kuvez tecrubesi başımdan geçtiği için zmanınında ve sağlıkşı doğaun miniğim
Allah en sağlıklı en kolay şekilde kavuştursun cümlemizi çocuklarımızla canım

Canım wasntt çok teşekkür ederim ❤️ ❤️ ❤️
Amin canım bizde öyle pikniğe gittik ama bişey yapmıyordum resmen dedim biran önce eve gideyim de uzanayim 😁
Uzan canım uzanınca rahatlıyor insan 🤗

Sorma ama napim cok güzel kokmustu bi tane de kır pidesi yedim o da kıymalı 😄😄 yandı kavruldu cocuguuum 😄

Kızlar benim bir kaç gündür olan sancım artınca sabah hastaneye geldik ve hastaneye gelince kanamam başladı
İlk doz ciğer geliştirici vuruldum bi saat sonra ikinci doz vurulacak
Gece 12 den sonra belli olacak
Dualarınıza talibim
Kızım 32+2
Çok geçmiş olsun canım Rabbim sağlıkla kolaylıkla kavuşmak nasip etsin. Güncel kilosu ne bebeğin? Çok da riskli haftalarda değiliz artık Allah'ın izniyle. Bizlere de haber et gelişmeleri

Kızlar hastanede çekim yaptırmak için bebeğinize kıyafet aldınız mı veya hazırlattınız mı 🥰 Instagramdan çok yaptıran var sanırım. çok tatlı isimli tulumlar falan görüyorum fotoğrafçıların sayfasında

X