2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Sen bilirsin ama bence tırnak olayına bulaşma canım yani ben protez anladım uzun oluyo ya onlar zor olabilir ilk günlerinde kalıcı ojeyse onu bilemem, organik boya ben de denemedim hiç ama röfle ombre gibi bi şey olmadığı sürece cogu renk olur diye düsünüyorum, boya olayına herkesin yaklasımı farklı benim doktorum boyatabileceğimi söyledi bilmiyorum henüz karar vermedim
Sadece oje düşünmüştüm ama sezeryanda da tırnaktan oksijen bakıyorlarmış pfff bişi yaptıramayacağız sanırım 😁

Kızlar benım bebiş yolmu arouor nedir anlamadım🤣 güleyimmi ağlayayımmı bilmem iki gündür yerinde de ıyor 24 saatın 20 saatınhareketli sağdan soldan depar atıyor resmen ya. Sizinkiler de böyle mi merak ediyorum.
Kaç haftalık canım seninki.
Benim kızda valla bana öyle geliyorr😂

Kızlar benım bebiş yolmu arouor nedir anlamadım🤣 güleyimmi ağlayayımmı bilmem iki gündür yerinde de ıyor 24 saatın 20 saatınhareketli sağdan soldan depar atıyor resmen ya. Sizinkiler de böyle mi merak ediyorum.
Öyle öyle daha güçlü olmuşlar Ağrı da oluyor tepiniyorlar resmen🤣

kızlar günaydın dün gece doğuruyorum sandım , adet sancısı oldu fenaydııı , terledim soğuk soğuk , dedim doğuruyorum heralde , biraz uzanayım geçmezse acile gideyim derken uyumuşum 1 saat sonra baktım kalmamış ağrı filan, sanırım vücudum ve bebek bir çeşit hazırlık yaptı, ama korkuttu beni :)
Bana da oldu aynısından. Geçtiyse problem yoktur inşallah

gelçi internete de baktım en hareketli haftalarıymış. 32 den snra daha az hissedeceğiz zaten alanları bğyüdükçe azalacak. O zmanda niye hareket etmiyor demeyiz inşallah ya🙈☺️

Selamm kızlar nasılsınız 🤗❤️ biraz pikniğe gittik ağrım oldu geldim yattım daha iyiyim çok şükür. Benim kızım çok beklemicek sanırım yaa 😃 Allah sağlıkla kolaylıkla kucağımıza nasip etsin
Herkeste bi erken doğum endişesi var belli ki.ben de çok şüpheliyim sanki birkaç hafta amca tutabilirim gibi.garip gurip ağrılarım olmaya başladı

Selamm kızlar nasılsınız 🤗❤️ biraz pikniğe gittik ağrım oldu geldim yattım daha iyiyim çok şükür. Benim kızım çok beklemicek sanırım yaa 😃 Allah sağlıkla kolaylıkla kucağımıza nasip etsin
Amaaann suss kızzz endişelenmeyelimm😀😀 ben daha nişanı atlatamadımm :KK48:

Kizlarr aramizda mide yanma için ilaç içen varmıı

Hic geçmiyorya hanii arkadaşımda ne içse ne yapsa geçmiyo hiçbir işe yaramıyor kefir bile işe yaramıyo

X