Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 103 49,5%
  • erkek

OY: 98 47,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    208
Benim doktorum boyatabilirsin dedi bana. Ben yılda bir kez balyaj yaptırıyorum şimdi de tam 1 yıl olmuş kendimi kötü hissetmeye başlamıştım 🙈 saç dibinden yapılmayacağını söyledim yaptırabilirsin dedi. 2 yıldır aralıksız kalıcı oje yaptırıyordum onu da hamileliğin 2.ayında çıkarttırdım. Hem uv ışınları zararlı konusu çıktı hem de doğumdan sonra 3 haftada bir gidip onu yeniletmekle uğraşmak istemedim
Bencede canım ben kalıcı oje kullanmadım hic, istedigimde cıkarmak daha konforlu geliyor

Kızlar uzun zaman sonra bulantı ilacı prilam içmeyeyim bir deneyeyim dedim yine midem bulandı yine aniden istiğfar ettim ben bunu doğurana kadar kullanacak mıyım ya var mı böyle olan? İçince iyiyim sorun yok içmeyince yediklerimi çıkarıyorum😖

Bildiğin gaz iste nediyeyim şimdi iyice açıkmı getireyim :KK48: ameliayattan veya normal dogumdan sonra 1 gune kadar gazını vermen gerekirki hastaneden çikasın veremesende çıkarmıyolar büyük bi sıkıntı olur
Anaa kız hiç duymadım da ne bilim ablam da sezeryan oldu iki kez ondan da hiç duymadım ya şaşırdım 😅

• Beğen
Reactions: Jou
Kızlar uzun zaman sonra bulantı ilacı prilam içmeyeyim bir deneyeyim dedim yine midem bulandı yine aniden istiğfar ettim ben bunu doğurana kadar kullanacak mıyım ya var mı böyle olan? İçince iyiyim sorun yok içmeyince yediklerimi çıkarıyorum😖
Seyyahcim galiba senin ki doğuma kadar gidecek böyle kimisi böyle oluyormus ya o ilacı sürekli doğuma kadar içebilir misin Dr la konuş istersen bı eğer problem yok derse mecbur devam etcen

Seyyahcim galiba senin ki doğuma kadar gidecek böyle kimisi böyle oluyormus ya o ilacı sürekli doğuma kadar içebilir misin Dr la konuş istersen bı eğer problem yok derse mecbur devam etcen
21 haftada sormuştum içebilirsin problem olmaz demişti güncelde de sorayım en iyisi😖 dediğin gibi benim böyle gidecek sanırım 😔

Ben de böyleyim, doktor doğuma kadar böyle giden kadınlar var dedi. Artık takılmıyorum, sabah dışarı çıkmayacaksam içmiyorum prilamı ve kusuyorum. Ama dışarı çıkacaksam akşamdan bir tane içmeye çalışıyorum.

• Beğen
Reactions: Jou
Ben de böyleyim, doktor doğuma kadar böyle giden kadınlar var dedi. Artık takılmıyorum, sabah dışarı çıkmayacaksam içmiyorum prilamı ve kusuyorum. Ama dışarı çıkacaksam akşamdan bir tane içmeye çalışıyorum.
Ya aslında mantıklı ama bu sefer de bebeğimi besleyememekten korkuyorum o yüzden içiyorum gece 1 tane 😖 senin doktorun izin verdi o zaman değil mi?

Bu korse bugün geldi, yazayım da hakları geçmesin. Tabii şimdilik deneme şansım yok ama tekrar bu firmayı tercih etmem sanırım. Resmen peşlerinde koşturdular
Kızlar bu instagramda sürekli reklamı dönen lohusa korsesi ayrem alan var mı? Siteden 8 gün önce aldım ama 4 gündür iş günü olmasına rağmen kargoya verilmedi 🤔🤔🤔. Dolandırıcılar mı acaba ya? Baya sponsorlu içerik veriyorlar sürekli karşıma çıkıyordu. Aldım ama iyi mi ettim anlamadım

21 haftada sormuştum içebilirsin problem olmaz demişti güncelde de sorayım en iyisi😖 dediğin gibi benim böyle gidecek sanırım 😔
Kimisi doğuma kadar devam ediyormuş ya zaten gittikce zorlaşıyor bide mide bulantısı kusmak daha zor şu süreçte inşallah geçer ama sen sor yine de bir canısı yoksa da öyle olmaktansa icceksin mecbur yaocak birşey yok çoğu gitti azı kaldı sabır 🫶🏻

X