2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar bebegim bu ara kucağa alıştı asla bensiz durmuyor.cok uyanık kalmıyor ama uyanık kaldığı her dakika kucağımda.sizce kanguru alsak çözüm olur mu yoksa sevmez mi?kullanan var mı bebisleriniz duruyor mu içinde
Sling kullanıyorum ev işlerinde bence kullanışlı değil rahat eğilemiyorsun bebekle vs. Ama markete ya da yürüyüşe giderken çok kullanışlı bebek arabasına gerek kalmıyor hem de bebek kucakta açık hava alıyor biz 2 adımlık marketten dönüşte uyuyup kalıyorux meselaa 🥰

Uyanıkken bı saniye bile durmuyor.sadece babasinda duruyor.ben türlü sebeklikler yapıyorum umrunda değil eşim yanında uzaniyo benimkinden çıt yok 😂ona veriyorum baksın diye bı gidiyorum ikisi uzanmış asla ses çıkarmıyor yarım saat öylece durabiliyor😂
Bu grubun en sevdiğim yanı benzer şeyleri başkalarının da yaşadığını görmek yaa benim oğlum da aynı böyle kıskanıyorum diyorum hatta 😂

Teşekkür ederim canım ❤️ bana da mantıklı geldi çünkü burnundan bir şey çıkmıyor. Midesine doğru akarak temizlenecek sanırım. Nezle olmuştu 3 hafta önce tamamen iyileşti sanmıştım kusunca üzüldüm biraz 💔 ama doktorun dediğine göre kış boyu devam edebilirmiş. Burnu nemli ve açık tutmak gerekiyormuş.
Oyyy kıyamam ya bununla geçmiş olsun 🤍

Sling kullanıyorum ev işlerinde bence kullanışlı değil rahat eğilemiyorsun bebekle vs. Ama markete ya da yürüyüşe giderken çok kullanışlı bebek arabasına gerek kalmıyor hem de bebek kucakta açık hava alıyor biz 2 adımlık marketten dönüşte uyuyup kalıyorux meselaa 🥰
Yaaa seyyah bizim ki slingi sevmedi gibi ben mi baglayamiyorum sıkılıyor mu napyor anlamadım oysa ne kadar hevesli almıştım 🥲

Kızlar merhaba bebeğimin başına bu iki kere geldi. Çok ağlıyor ağlayınca da nefessiz kalıyor birincisinde tükürüğü boğazına kaçmıştı ama bugün nefessiz kaldı bildiğiniz sırtına vurunca kendine geldi aklıma çıktı benim yarın doktora gideceğiz ama başına böyle birşey gelen var mı bir de iki gündür akşamları 9 dan sonra çok ağlıyor atak haftasında mı acaba 37+2 de doğdu 14 nde 4 aylık olacak

Kızlar merhaba bebeğimin başına bu iki kere geldi. Çok ağlıyor ağlayınca da nefessiz kalıyor birincisinde tükürüğü boğazına kaçmıştı ama bugün nefessiz kaldı bildiğiniz sırtına vurunca kendine geldi aklıma çıktı benim yarın doktora gideceğiz ama başına böyle birşey gelen var mı bir de iki gündür akşamları 9 dan sonra çok ağlıyor atak haftasında mı acaba 37+2 de doğdu 14 nde 4 aylık olacak
Katılıyor sanırım ondan nefessiz kalıyor. Ağlama anında dikkatini dağıtamıyor musun eline oyuncak falan vermeyi denesen balkona çıkarsan falan ?

Ah canım Elifim ben de senin gibi sabrımın zorlandığı anlar yaşıyorum bağırdığım da oluyor sonrası pişmanlık ☹️ ama o kadar çaresiz hissediyor ki insan ne yapacağını şaşırıyor yıpranmamak elde değil 😣 anneliğe mola yok malesef sadece biraz büyümeleri için sabredicez bugünler geçicek. Dediğin gibi hayatın tamamen değişti, değişim sancılıdır ama yeni duruma alışana kadar sancır 🥲 sabrın taştığında bunu hatırla 🩷
Ben de memeyi tutmayınca bağırdım kendini geri atıyor, uyanıkken asla emmiyor, her acıktığında uyutmak zorundayım 😭
Yüzüne üfleyince kendine gelir sanırım. Doktoruna sor tabi

Kızlar selam ben 4. Ay uyku gerilemesinde tükendim. Gerçekten geçiyor mu bilenler aydınlatsın. Daha mı uzun soluklu uykular geliyor devamında ? Ne zaman biter? İşe başlayacağım yakında o yüzden süt sağmaya odaklandım. Kv bize geldi sütün yetmiyor bence o yüzden uyumuyor felan demeye başladı çok sıkıldım. Annelik ne zormuş.

Kızlar selam ben 4. Ay uyku gerilemesinde tükendim. Gerçekten geçiyor mu bilenler aydınlatsın. Daha mı uzun soluklu uykular geliyor devamında ? Ne zaman biter? İşe başlayacağım yakında o yüzden süt sağmaya odaklandım. Kv bize geldi sütün yetmiyor bence o yüzden uyumuyor felan demeye başladı çok sıkıldım. Annelik ne zormuş.
Benim kızım 2-3 haftadır çok ağlayarak uyuyordu gündüz nerdeyse hiç uyumuyordu gece de birden ağlayarak uyanıyordu. Kızım düzeltilmiş 4 aya yakın eğer bu 4.ay atağı değilse hazırlığıyla yandık 😂

Benim kızım 2-3 haftadır çok ağlayarak uyuyordu gündüz nerdeyse hiç uyumuyordu gece de birden ağlayarak uyanıyordu. Kızım düzeltilmiş 4 aya yakın eğer bu 4.ay atağı değilse hazırlığıyla yandık 😂
Evet ağlayarak uyanmaları felan baya sıkıntı. Şimdi nasıl? Daha mı düzenli?

X