2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Bende iki gündür aklımdan geçiriyorum etiket yapacaktım resmimi değişti aceba bilemedim yanlış biri olmasın diye yapmadım 😅
ayyy içime doğdu demekki ya bende öyle gircem fırsat bulamadım kızım telimi bozdu eski usul telle giriyorum sinir oluyorum donuyo bakamıyorum hiç diyetede girdim ençok o topiğe giriyorum yazıyorum çıkıyorum nasılsın güzelimm nasil gidiyorr benim oğlumla bakışıyorux gülüşüyoruz falan

Yaseminnn dün ya da önceki gündü aklımdan geçtin yemin ederim mesajını görünce şok oldum 😱🩷🩷🩷 iyi olmanıza çok sevindim canım tek olmak nasıl hepimiz mutlaka tatmışızdır 🥲 Sena kuşumu bizim için öp 😍💕 koca kız olmuş maşallahh 🥹🧿 biz de 4’ü bitiricez inşallah, benim kız mayıs başı, ortası derken haziranın 11’inde geldi 😂😂
Canım acemiiii 🩷 kalp kalbe karşıymış desenee 🤗 çok özledim sizleri. Aaa ben daha erken doğar diye tahmin ediyorduuum 🥲 oy kuzum sevmiş annesinin karnınııı 🩷 sağlıkla büyüsünler inşallah 🤲 öyle mi böyle mi derken büyüdüler ek gıdaya başlayacaklar şaka gibi 🥲

Yaseminim hoşgeldin kuzu sonunda 😅🥰 çok merak ettik seni iyi olmana çok sevindim 💐 aynı şeyi bende eşime söylüyorum bu çocuk büyüyecek ama galiba ben 50 yıl falan yaslancam diye 🤣 maşallah sena kuzuma hayırla sağlıkla büyüsün bizde 3 buçuk ayligiz teyzesi bende tek bakıyorum oğlusa çok zorladığı zamanlar oluyor bazen eşimin gelmesini dört gözle bekliyorum su sırlara uyku atağı dönemindeyiz de 🥲
Mevsimiimm 🤗🩷 ah iyi haberlerinizi almak ne kadar güzel 🥲 benim de eşim 6 da işten çıkıyor ben saat 6 olunca heyecanlanıyorum. Baba gelicekkk senayı alıcakkk diye şarkılar söylüyorum evde 😃 😃 uyku atağı o aralar bizde yaşamıştık. Hepsi geçiyor gerçekten🩷 bir gülüşe tüüüm yorgunluklar gidiyor değil mi 🤗

ayyy içime doğdu demekki ya bende öyle gircem fırsat bulamadım kızım telimi bozdu eski usul telle giriyorum sinir oluyorum donuyo bakamıyorum hiç diyetede girdim ençok o topiğe giriyorum yazıyorum çıkıyorum nasılsın güzelimm nasil gidiyorr benim oğlumla bakışıyorux gülüşüyoruz falan
Ayy aman iyi olunda canısı çok sevindim 🌸 eee nasıl gidiyor diyet? Valla bizde aynı oglusla geçiyor günlerimiz biraz gülüyoruz biraz ağlıyoruz 😅🥰

• Komik
Reactions: Jou
Mevsimiimm 🤗🩷 ah iyi haberlerinizi almak ne kadar güzel 🥲 benim de eşim 6 da işten çıkıyor ben saat 6 olunca heyecanlanıyorum. Baba gelicekkk senayı alıcakkk diye şarkılar söylüyorum evde 😃 😃 uyku atağı o aralar bizde yaşamıştık. Hepsi geçiyor gerçekten🩷 bir gülüşe tüüüm yorgunluklar gidiyor değil mi 🤗
Aynı aynı bizde 6 da çıkıyor eşim oy babamız gelecekmiş diye şarkılar söylüyoruz 🌸😍 çabuk geçti mi ya ne zaman geçti biz yaklaşık 3 haftadır öyleyiz bazen azalıyor bazen artıyor 🤔 öyle gerçekten bir gülüşü herşeyi unutturuyor ne uykusuzluk ne sinir ne yorgunluk hepsi sıfırlanıyor elhamdülillah 💙

Kızlar merhabaa nasılsınız 🩷🤗 her birinizi çok özledim 🩷 ben bebekti ev hayatıydı derken buralara çok giremedim. Herşeyi tek başına yapıyorum ve sanırım biraz zorlandım 🥲 şu aralar çok şükür daha iyi herşey. Hepiniz iyisinizdir umarım. Beni merak edenler olmuş etiketlerde gördüm, çok teşekkür ederim 🤗 çok şükür iyiyz , Sena 5. Ayına girmek üzere. Bende ruhen 50. Yaşıma filan 🤪🤪
Ooo kimler gelmiss🥲 Cok merak ettik seni🥹

Kızlar merhabaa nasılsınız 🩷🤗 her birinizi çok özledim 🩷 ben bebekti ev hayatıydı derken buralara çok giremedim. Herşeyi tek başına yapıyorum ve sanırım biraz zorlandım 🥲 şu aralar çok şükür daha iyi herşey. Hepiniz iyisinizdir umarım. Beni merak edenler olmuş etiketlerde gördüm, çok teşekkür ederim 🤗 çok şükür iyiyz , Sena 5. Ayına girmek üzere. Bende ruhen 50. Yaşıma filan 🤪🤪
Yaseminnnn
Hoşgeldinnnn iyi olmana çoook sevindimmm.
İşe gitmiyorsun galiba gidicem demiştin ya

Kizlaar 4.aydan itibaren demir takviyesi basliyoruzz ama saglik ocaginin verdigi damlayi kullanmak istemiyorum. Doktorlarinizin onerdigi markalara acigim

yaaaa sizi yiiirrriiiimmmmmm burdayum canalr kimsede dogru düzgün gelmiyordu bende saldım burayı telimde bozuk bide diyete girdim falan derken anacumdayımm herkesler iyimii uykular nasıll😍😍
Millet tek cocukla kayıplara karısmıs biz iki cocukla alemletdeyiz jsjsjs

• Komik
Reactions: Jou
Kizlaar 4.aydan itibaren demir takviyesi basliyoruzz ama saglik ocaginin verdigi damlayi kullanmak istemiyorum. Doktorlarinizin onerdigi markalara acigim
Ben bestiron almayı düşünüyorum amabaşka öneriniz varsa alıyım.
Sidefer işe yaramıyor llk kızımda denemiştim önceden

X