2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Bizim kızın ilk haftasında yeterince beslenemediği için çişinde pembe kristalimsi parçalar olmuştu ama mukuslu değildi Mevsimlisan

Merhaba eğer kan olduğunu düşüyorsunuz alerjik durum olabilir doktorunuza danışın mutlaka en çok süt ürünlerine alerji oluyormuş eğer anne sütü alıyorsa size diyet verecektir mama ile besleniyorlar özel mamalar var onları yazıyorlar

Benm bebeğimin kakasında mini mininnacık nokta gibi kan görmüştüm doktorum bana mukuslu kaka ve kan alerji belirtisidir demişti sonra test yaptırdı tahlilleri alerji çıktı

Gecmis olsun canım önemli bi sey degildir umarım, kan ise alerji diye biliyorum kızlar da yazmıs

Yaa kızlar nolduğuna inanamazsınız annanemin kedisi kaçtı! Cam açık kalmış maşallah dediğimin üç gün yasamasından bıktım artık ya inşallah gelir dua edin nolur

Seni görmek çok güzel benim kızım da hep ses çıkarıyor ııııı ehhhh aiii falan normal bence seslerimi öğreniyorlar

Bebeigim 2 aydır güzel kilo alıyodu arada biberonla mama veriyodum fakat bu ay 3 aylık oldu güzel emmesine ragmen 500 gr almıs sadece ve biberonla mamayı kabul etmiyo bu durumda olan var mi

Acemim idrar değil de kakasında gibi geldi bana ama cıvık yaptığı için hep anlayamıyorum bugün de mukuslu gelince korktum

Bizde öyleyiz ya sürekli emiyor inan sabaha kadar hiç halim kalmıyor. Diş mi uyku gerilemesi mi anlayamiyorum aynen yarım saat 1 saatte falan kalkıyor emiyor uyuyor memede koyuyorum sonra tekrar yat kalk nevrim döndü yatakta da emziriyoeum ben beceremedim onu naisl sa göğüsler küçük ondan mı bilmiyorum. Ay bende istemem ya buket ondan korkuyorum inan

Testi nasıl yapıyorlar peki kan mi bakıyorlar

Benm bebeğimin kakasında mini mininnacık nokta gibi kan görmüştüm doktorum bana mukuslu kaka ve kan alerji belirtisidir demişti sonra test yaptırdı tahlilleri alerji çıktı
Peki maya bu kaç kez oldu kan görmen mukuslu olması sürekli miydi akşam da yaptı normaldi mesela ne kan vardı ne mukus

Gecmis olsun canım önemli bi sey degildir umarım, kan ise alerji diye biliyorum kızlar da yazmıs
Sağol moni inşallah değildir ya gebelikte de çok diyet yaptım çok zor bebeğin sağlığı için yine yaparım yemem hiç önemli değil ama psikolojik olarak çok yıpratıyor biraz takip etcem tam kan ve sürekli mukus olursa götürurum dua edin olmaz inşallah tekrarı

3 gündür çok çikolatalai çikolata soslu tatlı şekerli hazır şeyler yedim normalde hiç yemem o kadar eve gelen giden getiriyor hep üst üste geldi ondan olabilir mi Aceba kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…