2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
M maya-06 T Teacher37 kızlar sizde yazmıştniz sanırım bugün mukuslu ve bezde hafif pembemsi renkler gördüm alerjik bir durum olabilir mi 3 gündür falan şekerli şeyler yedim fazla olarak ondan olmuş olabilir mi çikolata kek pasta gibi bugün de mukuslu pembemsi renk gördüm ilk defa mukus gördüm çişinde
Fotoğraf ı var mı kakanın, kan gibimiydi
Geçen ben de kırmızı nokta gördüm eimle ezdim dağılmadı ağzından giren tozdu galiba.
Eğer kan gördüğüne eminsen o pastada ne vardı onları düşünmen gerekir
Bide susuzluktan idrar rengi pembemsi olur öylemiydi

Peki maya bu kaç kez oldu kan görmen mukuslu olması sürekli miydi akşam da yaptı normaldi mesela ne kan vardı ne mukus
Hayır ilk başta mukus vardı sonradan kan gördüm bir kez ama hemen alerji diye düşünmeyin Bi doktora sorun belki de koyu renk kakadır 2. Aydan sonra her kakası mukuslu diyetteyim mukus hala geçmedi malesef

Bebeigim 2 aydır güzel kilo alıyodu arada biberonla mama veriyodum fakat bu ay 3 aylık oldu güzel emmesine ragmen 500 gr almıs sadece ve biberonla mamayı kabul etmiyo bu durumda olan var mi
Kilosu normalse aldığı kilo normaldir. Her ay 1 kg alamazlar. Zaten ilk iki üç aydan sonra kilo alımı düşüyor demiştir doktor. Çişli bezi boyu keyfi iyiyse hiç takılmayın

Kızlar bebeğimin kilosu ve boyu çok önde gidiyor sizce bunun için doktora gitmeli miyim?bazen ne güzel doyuyo diyorum ama annelik işte bazen de acaba bişey mi var diyorum

Kızlar benim bebiş eskiden onunla konuşurken sürekli agu gugu uuu ses çıkarırdı konuşurdu. Ama 4. ayına yeni girdi 2 haftadır felan öyle çok konuşmuyor. Sizde de benzer bir şey oldu mu?

Acemi ben imer diye bi markadan kaplı sütyen aldım demirsiz desteksiz ama ztn desteğe ihtiyaç yok bu aralar 😄 maksat ucu belli olmasın, güzel geldi bi dene istersen trendyoldan, pentinin üçte bir fiyatı nerdeyse
Ay moni denedin mi memnun musun ben galiba pentiden kazıklandım 🙄 emzirme sütyeni değil de başka yumuşak bir şey aldım ama belki iade ederim bilmiyorum 🙄 internetten sütyen söylemeye korkuyorum süngerleri bozuluyor ya tik o bende 😂 nasıl kargolamışlardı

Ay moni denedin mi memnun musun ben galiba pentiden kazıklandım 🙄 emzirme sütyeni değil de başka yumuşak bir şey aldım ama belki iade ederim bilmiyorum 🙄 internetten sütyen söylemeye korkuyorum süngerleri bozuluyor ya tik o bende 😂 nasıl kargolamışlardı
Valla canım beklentine baglı, ben suan evdeyim bana yetiyor hani demiri yok süngeri bozulmamış paketleme wow degildi ama kutunun icinde geldi, simdi iyi derim begenmezsin bilemedim ama şöyle düşün 245 lira hani begenmezsen de ölmezsin gibi hdhdjdjsjs 😄😄 mesajımı yanlıs anlama kusum sadece yanlıs yönlendirmek istemedim, fiyat performans diyeyim, bence güzel

Valla canım beklentine baglı, ben suan evdeyim bana yetiyor hani demiri yok süngeri bozulmamış paketleme wow degildi ama kutunun icinde geldi, simdi iyi derim begenmezsin bilemedim ama şöyle düşün 245 lira hani begenmezsen de ölmezsin gibi hdhdjdjsjs 😄😄 mesajımı yanlıs anlama kusum sadece yanlıs yönlendirmek istemedim, fiyat performans diyeyim, bence güzel
Anladım anladım dışarda bile sütyensiz geziyorum o yüzden her türlü kurtarır beni dhfjsjdj aşırı alıştım rahatlığa o yüzden sütyenin sıkmasına tahammülüm yok rahat olsun ucunu belli etmesin açması kolay olsun tüm beklentim bu gjdkfkdk görüntü olarak saldım gitti zaten dizlerime değiyor memelerim 🥴 olsundu 💕

Fotoğraf ı var mı kakanın, kan gibimiydi
Geçen ben de kırmızı nokta gördüm eimle ezdim dağılmadı ağzından giren tozdu galiba.
Eğer kan gördüğüne eminsen o pastada ne vardı onları düşünmen gerekir
Bide susuzluktan idrar rengi pembemsi olur öylemiydi
Yok cekmedim elinle ezip dağılırsa kan mi demek. Tekrarı olmadı canım çok şükür takip ediyorum. İdrarı da düşündüm bu ara az içiyorum gibi suyu sularda sıkıntı vardı bide ondan da olabilir dedim hazır aldım. Ya sorma normalde ben yemem de almam da pasta tarzı hazır yiyecekler falan ama gelirken getirmiş arkadaşım bende girip çıkıp yedim deli gibi. gebelikte şeker çıkınca o zamandan beri dikkat ediyordum bir daha yemem

Anladım anladım dışarda bile sütyensiz geziyorum o yüzden her türlü kurtarır beni dhfjsjdj aşırı alıştım rahatlığa o yüzden sütyenin sıkmasına tahammülüm yok rahat olsun ucunu belli etmesin açması kolay olsun tüm beklentim bu gjdkfkdk görüntü olarak saldım gitti zaten dizlerime değiyor memelerim 🥴 olsundu 💕
Yok yok asla sıkmıyor ve rahat merak etme yok gibi 😄

Hayır ilk başta mukus vardı sonradan kan gördüm bir kez ama hemen alerji diye düşünmeyin Bi doktora sorun belki de koyu renk kakadır 2. Aydan sonra her kakası mukuslu diyetteyim mukus hala geçmedi malesef
Mukusu bugün yok dünde bir kez oldu takip edeyim biraz inşallah devamı gelmez yeme içmeme de dikkat edeyim

X