2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Ben doğuma 71 kiloyla girdim bı hafta sonra 53 kiloya düştüm.yani baya zayiftim ama sağolsun oburlugum sayesinde git gide şişiyorumama takmıyorum kim kilosun derse siz demiştiniz kilo al sizi dinledik diycem

Ben yarın diyete başlıyorum canım on kilo hedefim hamile kalmadan önceki kilomdan da bi 5 kilo eksi düsücem insallah bi de vücuduma karsı bi özgüven eksikliği oldu aslında hamile kalmadsn önceki halimden kilo olarak cok farklı degilim ama yinede vücudumu çok beğenmiyorum

Ya hepsi bende de vardi artik yavas yavas makyaj yapmaya, saclarimi sekillendirmeye basladim gecen makyaj yaptim cocuugum sok oldu kim bu kadin diye yuzume bakiyo ayni sekilde saclarimi kestirdim sekil verdim yarim saat agzi acik beni izledi saclarimi izledi evde olsan da makyaj yap, sacini yap hepimizin iyi hissetmeye ihtiyaci var. Ben kocam evde olmqsa bile yapiyorum iste ogluma susleniyorum

Bizim minicikken ben fark ettim hemen doktora da söyleyince öyle dedi ilaçlarla da geçmedi besin alerjisine bağlı olduğunu düşünüyoruz çünkü diyet yapıyorum bazı besinleri açınca çok kötü oluyor şimdiyse sebebini anlayamadık henüz farklı bi şey yemedim . Biz de öksürürdü ara ara çiğneme hareketi yapardı büyüdükçe zaten lıkır şıkır geliyor yutuyor ağlıyor bi de garip hareketleri vardı sırt üstü yatarken nöbet bile düşündük doktorla beraber

Kızlar bebişiniz hiç su gibi kustu mu? Yani beyaz değil şeffaf su gibi. Beslenmeden yarım saat bir saat kadar sonra iki üç defa bu şekilde kustu farklı günlerde. Endişelenmeli miyim

Kızlar bebişiniz hiç su gibi kustu mu? Yani beyaz değil şeffaf su gibi. Beslenmeden yarım saat bir saat kadar sonra iki üç defa bu şekilde kustu farklı günlerde. Endişelenmeli miyim
Oglum 2 3 aydır devamlı kusuyor hem içtiğini kusuyor hem dedigin gibi şeffaf su gibi Kusuyor. Doktor koyulastirici önerdi onu süt katıyorum onu kullandigindan beri azaldı

Ben doğuma 71 kiloyla girdim bı hafta sonra 53 kiloya düştüm.yani baya zayiftim ama sağolsun oburlugum sayesinde git gide şişiyorumama takmıyorum kim kilosun derse siz demiştiniz kilo al sizi dinledik diycem
Oha nasıl düştün o kadaarr benden 10 gitti 10 kaldı şişiyorumdur da eminim ahahasga bence de ya da var ki yiyorum en sevdiğim cevapp

Ben de cuma başlıyorum psikolojik olarak hazırlanmam lazım benim hedef de 10 moni yapıcaz bu işi ya o bence beynimiz hamile vücudunu unutamadığı için öyle. Bir de artık aynaya bakınca genç dinamik halimizi değil yeni anne yorgun halimizi görüyoruz ister istemez. En az 6 ay geçmeli bence 2 ay daha kendimize yüklenmeyelim

Ahadhah yerim yaaa beğenmiş annesini sanırım biraz içten gelmesi lazım yeni makyaj malzemeleri falan mı alsam motivasyon olur

Bizde de var bunlar ama bu zamana kadar her bebekte vardır diye düşünüyordum şimdi şüphelenmeye başladım doktor sadece belirtilerden mi anlıyor yoksa bir testi falan mı var

Evet canım son haftalarda iki üç kere yaptı şaşırdım ben de. Belki sadece ön sütü içtikten sonra kustukları için öyle oluyordur. Belki mamadan sonra olmuştur valla hatırlamıyorum

Oglum 2 3 aydır devamlı kusuyor hem içtiğini kusuyor hem dedigin gibi şeffaf su gibi Kusuyor. Doktor koyulastirici önerdi onu süt katıyorum onu kullandigindan beri azaldı
Devamlı dediğin reflüsü mü var ondan mı kusuyor ? Koyulaştırıcı nedir ilk defa duydum gönderebilir misin ne olduğunu doktora sorayım

Birbirimizi güncelleyelim canım haberleselim

İlk başta öyle oluyor sonra sağa sola dönüyor.
Ben de 70 le girdim doğuma, 55 kg şuan

Oha nasıl düştün o kadaarr benden 10 gitti 10 kaldı şişiyorumdur da eminim ahahasga bence de ya da var ki yiyorum en sevdiğim cevapp
Benim vücudum çok farklı çok hızlı verip çok hızlı alıyorumşuan beni motive eden tek şey yemek yemek o yüzden hiç diyeti falan düşünmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…