2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Ben de öyle 🥲🥲🥲 ekstra kilo almadım hatta biraz verdim ama kardeşim diyetisyenlik mezunu anca 3 ay bu şekilde kilo almadan devam edebilirsin sonra almaya başlarsın dedi. Vücut emzirmeye, gün içindeki harekete alışıyormuş. Sağlıklı atıştırmalıklara yönelmem gerektiğini söyledi 🥲🥲
Yapma ya😭😭 zaten bi noktada sonunun gelmesi gerekiyordu🥲

İhlamuur litrelerce… bal-zencefil-tarcin karisimindan macun yap hem ihlamurunun icine koy hem de gunde 2-3 kere bir kasik ye bogazina da iyi gelir. Parol ya da ibuprofen ic agrin varsa. Efervesan C vitaminlerden al ondan kullan🥺tarhana, tavuk suyuna corba birebir, bol bol meyve ye cabucak atlatirsin insallah🙁 bebisle yapisiksin mecbur yapacak bir sey yok… korkma onlar cok daha cabuk atlatiyor. Eger imkanin varsa acile git veya eve cagir sari serum yapiyorlar canim o cok iyi geliyor hemen diker ayaga🙄
Pınar sen bana ne tavsiye etsen işe yaradı hepsini yapıcam çok teşekkür ederim canımm üşenmemiş yazmışsın 😭😭😭❤️

Güzel görünüo canım pentiyi ben sevmiyorum ya iki üc takmada demiri cıkıo mutlaka ya da benle alakalı olabilir 😄
Pentinin emzirme sütyeni demirsizmiş ama bu diğer markada varmış biri yorumlara demiri batıyor yazmış pentiye döndüm şuan 😬 mağazaya gidip bakıcam. Ebebekteki destekli sütyenleri bulamadım ben

Bu ara kendime taktım kızlar, sanki herkes çok bakımlı ben değilmişim gibi geliyor bi değişiklik istiyorum kendimde 🤣
Ben de saçımı kestirince mutlu olurum sandım, olmadım 😂😂 aynaya bile bakmak istemiyorum artık ya makyaj yapmayı özledim ama yapınca da kendimi beğenmiyorum hiçbir türlü olmuyor

Ben de saçımı kestirince mutlu olurum sandım, olmadım 😂😂 aynaya bile bakmak istemiyorum artık ya makyaj yapmayı özledim ama yapınca da kendimi beğenmiyorum hiçbir türlü olmuyor
Evet ben de ne yaparsam yapayım eskisi gibi güzel hissetmiyorum

Kizlar dunden beri bebem ne anne sutu aliyor ne mama kabul ediyor basina gelen varmi cok kotuyum🥲
2 aylıkken öyle bir olmuştu Bir gün sürdü doktora götürdüm Doktor canı istememiştir dedi sadece benim de orada sinirim bozuldu ama ertesi gün geçmişti gerçekten çok iyi emiyordu

Kızlar selam oğlum 3 ay bi haftasında dönmeyi öğrendi sürekli de dönüp durur sırt üstü kaldığı an yalnız fark ettik ki sadece sağ tarafından dönüyor soldan dönmüyor teşvik etmeye çalışıyorum bundan sonra ama pek yapmıyor yana dönmesini bile yapmıyor sola doğru sizde de var mı bu durumu yaşayan açıkçası tedirgin oldum 🥺
Benim kızım da sağına dönüyordu sadece ama 1 hafta 10 gün kadar sonra sola da dönmeye başladı. Sağlak olacak diye yorumladım ne alakaysa 😂😂

Kendini çirkin hissetme değişiklik isteme bende de var son günlerde evde hafif makyaj yapmaya başladım bir iki maske yaptım ayağıma oje sürdüm asjsjsjs. Ama o bakımsızlık hissi geçmedi sanırım aralıksız bi 8-9 saat uyuma şansımın olduğu zamanları özledim.
Kızlar bir de başka bir derdim var önceki hafta kışlık sos yapmıştık sonra bileğimde bir ağrı başladı. Sağ bileğim bir de kızımı falan kucaklarken öyle canım yanıyor ki. Dün bileğimde şişlik oldu böyle top gibi. Cumartesi atel almıştım aman ne iyi gelecek diyip savsaklıyordum takmayı. Ama ağrısı da çok kötü Karpal tünel sendromu gibi bi adı varmış. Sizde duyan var mı çaresini bilen söylesin 🥹

Kendini çirkin hissetme değişiklik isteme bende de var son günlerde evde hafif makyaj yapmaya başladım bir iki maske yaptım ayağıma oje sürdüm asjsjsjs. Ama o bakımsızlık hissi geçmedi sanırım aralıksız bi 8-9 saat uyuma şansımın olduğu zamanları özledim.
Kızlar bir de başka bir derdim var önceki hafta kışlık sos yapmıştık sonra bileğimde bir ağrı başladı. Sağ bileğim bir de kızımı falan kucaklarken öyle canım yanıyor ki. Dün bileğimde şişlik oldu böyle top gibi. Cumartesi atel almıştım aman ne iyi gelecek diyip savsaklıyordum takmayı. Ama ağrısı da çok kötü Karpal tünel sendromu gibi bi adı varmış. Sizde duyan var mı çaresini bilen söylesin 🥹
Ben lisedeyken vardi o sislik canim bir krem varsi ama hic hatirlamiyorum onu surup iyice sariyordum bezle o sekilde gecmisti. Bi doktora gorun muhakkak. Bende de bilek agrisi ara ara oluyor. Bebegi tutma pozisyonumdan dolayi oldugunu dusunuyorum🥲

X