2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlarrr Günaydınnn
Kızım en son gece 12 gibi mama içip sabah 6-7 ye kadar uyuyordu ama 3 gündür geceleri 2 defa kalkıp mama istiyor sürekli bu normal mi acaba.

Kızlar ayakları birleşik olan uyku tulumlarından aldım 3 tog ama kolsuz aldım düşünmeden 3 tog çok kalın içine kalın da giydiremicem kolları üşür mü acaba

Ayy ciddi misin yaaa 3 ayı 1 hafta geçtik bizde fırtınalı atak haftasındaymışız öyle yazıyorrr
Valla bizim de o sıralarda başladı her akşam bir kriz.. geceleri rüya öğünü yapardık uyurdu şimdi uykusu çok hafif olmaya başladı fal taşı gibi açıyor gözleri kolay gelsin hepimizeee

Siz bebişleri oturtmaya başladınız mı kucağınızda? Ayaklarına bastırıyor musunuz? galiba farklı görüşler olan bir konu bu

Siz bebişleri oturtmaya başladınız mı kucağınızda? Ayaklarına bastırıyor musunuz? galiba farklı görüşler olan bir konu bu
Hepsini yapiyoruz 4. Ayda canli destek, 5. Ayda cansiz destekle oturabilirlermis. Ayaklarina bastirma da illaki oluyor cok da mutlu oluyor cok fazla olmamak kaydiyla yapiyoruz bazen

Valla bizim de o sıralarda başladı her akşam bir kriz.. geceleri rüya öğünü yapardık uyurdu şimdi uykusu çok hafif olmaya başladı fal taşı gibi açıyor gözleri kolay gelsin hepimizeee
Ayy evet dün akşam evde sinek kovalıyorduk eşim dedi ışığı açsam uyanır mı hayır uyanmaz dedi ışığı açar açmaz araba farı gibi açıldı gözleri

Kızlarrr Günaydınnn
Kızım en son gece 12 gibi mama içip sabah 6-7 ye kadar uyuyordu ama 3 gündür geceleri 2 defa kalkıp mama istiyor sürekli bu normal mi acaba.
Evet normal bence geceler uzadı çünkü onlar da acikiyor.benimkide bıraksam sabaha kadar uyanmazdi ama artık saat 2 gibi kalkiyo.geceler uzadığı için acikiyo olabilirler

Bizimki yatmayı asla istemiyo sürekli oturmak istiyor.biraksak yürüyecek çok seviyo oturmayi ayakta durmayı.ben elimden geldiğince destekli de olsa oturmasını istemiyorum kemik gelişimi için.

Ben oturtuyorum Dr. Osman Gönülal 3 aylıkken canlı destek ile başlanabileceğini söylüyor zaten çocukta istekli ana kucağında sürekli kafasını kaldırıyor ve kucağımda oturduğunda susuyor bu ay yavaş yavaş cansız destekle oturtmaya başlayacağım ayakların üzerine de zaman zaman bastırıyorum

Kızım çok seviyo oturmayi etrafına biseyler bırakıp oturtsam mi yoksa erken mi?yada şu oturma minderleri var onlar iş görür mu

Kizlar buzluktaki sutleri verdiniz mi hic? Ben agustos ayinda koymustum biraz. Onlari onumuzdeki ayin sonuna kadar bitirmek istiyorum. Biberonla versem meme reddi yapar mi bu saatten sonra kasik biberonla mi vermek lazim? Onun icin de acken sabirli olmaz, tokken de icmez ne yapsam bilemedim…

Kızlarrr Günaydınnn
Elif benim kızımın da dengesi çok bozuldu bildiğin huy değiştirdi. 12 de beslerdim 5-6 ya kadar uyanmazdı. Şimdi 12 de içiriyorum 3 te uyanıyor 5 e kadar uyumuyor

Ever kucakta oturtuyoruz fiziken sizin bebeklerden küçük olmasına rağmen kendisi oturmak istiyor birkaç dakika oturtuyoruz. Kollarının altından tutunca zaten direkt yere basmaya çalışıyor kendini kaldırıyor sanki yürüyecek kalkacak cüce

Elif benim kızımın da dengesi çok bozuldu bildiğin huy değiştirdi. 12 de beslerdim 5-6 ya kadar uyanmazdı. Şimdi 12 de içiriyorum 3 te uyanıyor 5 e kadar uyumuyor
Besteee
Aynıı benim kız aynıı atak haftası mıdır nedir anlamadım
Sinirden bir halının üstünde bir koltukta bir başka odaya gidip dolanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…