2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kızlar şifayı kapmışım zaten herkes hasta salgın mıdır, mevsim geçişi midir bitirdi bizi minnoşuma bulaşacak diye çok korkuyorum ne yapabilirim bulaşmaması için ve çabuk iyileşmek için

Bir de şu kehribar kolyeler hakkında ne düşünüyorsunuz. İşe yarıyor mu, riskli mi, nereden almalıyım orijinal olması için??

Bir de şu kehribar kolyeler hakkında ne düşünüyorsunuz. İşe yarıyor mu, riskli mi, nereden almalıyım orijinal olması için??
Biz eşimle kendimz satıyoruz. Trendyola kehribarstore yaz bakabilrsin. Tabiki grubumuza özel ayrı bi indirim yaptırırm eşime ben ilk çocupumda çok taktım salya açısından fayda gördüm ama diş çıkarmada çok görmedim faydasını. Kişiden kişiye değişiyor bence. Şimdi oğlum biraz boynu kalın şişko ona takamadım

Bu arada kızlar hiç ama hiç kilo vermedm aksine hep alıyorum. Emziren annelere özel diyet listesi vs varmı elinizde. Artık sinirlerim bozuluyor kilodan

Bu arada kızlar hiç ama hiç kilo vermedm aksine hep alıyorum. Emziren annelere özel diyet listesi vs varmı elinizde. Artık sinirlerim bozuluyor kilodan
Kiloma dikkat etmem lazım ile daha doguralı ne kadar oldu arasında ince bi cizgideyim annemlere geldim bi süredir, dönünce en acil baslıyorum, bol yesillik su, ekmek hamur yok, öyleli bi şey yapıcam, illaki veririm diye düşünüyorum

72 ile doğuma gittim, bir ay sonra 63 e indim, suan 66 yım aa almıyorum emzirirken diye yedikten sonra boyum 162, çok abes durmuyor evet ama basen kısmım var zayıflamak istiyorum

Bu arada kızlar destekli kaplı emzirme sütyeni bileniniz var mı dogumdan beri bez gibi olanlardan takıyorum evde rahat ok ama bi yere giderken vs hoş durmuyor ucu belli oluyor falan emzirme pedi vs koyuyorum, trendy*lda buldum bikac tane ama sizin varsa kullanıp memnun oldugunuz marka beni linkleyin

Biz taktık kaşıntı, huzursuzluk ve salya açısından fayda gördüm şimdilik elhamdülillah maşallah
Orjinal kehribar olmasına dikkat ediniz

Aaaaaa kendini boğmasından korkuyorum ben ya sıkıştırır falan bir şey olur yoksa denemek istiyorum bizim de salyamız çok şu ara

Moni kullanmadım ama bir tane buldum onu alıcam sanırım ben de sırf o yüzden sürekli koyu renk giyiyorum ucu belli olmasın diye mom2baby markası instagramdan da bir bak istersen, destekli olduğu için memeyi direkt emzirme pozisyonunda tutuyormuş. Pentiye baktım fiyat aynı hangisini denesem bilemedim

Canım ben cuma diyetisyene gidiyorum liste bana göre olur belki ama verdiği bilgileri paylaşırım listeyi de paylaşırım boyumu kilomu falan yazarım yakın olduklarımız uygulayabilir belki

E bebekte de destekli sutyenler var fiyatı cok daha iyi . Kalitesini bilmiyorum ben almadım

Güzel görünüo canım pentiyi ben sevmiyorum ya iki üc takmada demiri cıkıo mutlaka ya da benle alakalı olabilir

Bu ara kendime taktım kızlar, sanki herkes çok bakımlı ben değilmişim gibi geliyor bi değişiklik istiyorum kendimde

Kızlar selam oğlum 3 ay bi haftasında dönmeyi öğrendi sürekli de dönüp durur sırt üstü kaldığı an yalnız fark ettik ki sadece sağ tarafından dönüyor soldan dönmüyor teşvik etmeye çalışıyorum bundan sonra ama pek yapmıyor yana dönmesini bile yapmıyor sola doğru sizde de var mı bu durumu yaşayan açıkçası tedirgin oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…