2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Ama kızım daha küçük 3 ay yoğun bakımdaydı onun 2 ayında zaten entübeydi dünyadan haberi yoktu. Desteksiz oturamıyor o yüzden biraz daha bekleyeyim dedim ama hata mı yapıyorum acaba
Bebeklerin belli bir zamandan sonra ek gıdaya ihtiyaçları oluyor anne sütü ya da mama yeterli gelmiyor ek gıda almazsa vitamin eksikliği oluyor bence doktora desteksiz oturmadığı için başlamak istemediğinizi söyleyin eğer illa başlamasın derse vakit kaybetmeyin bence

Ama kızım daha küçük 3 ay yoğun bakımdaydı onun 2 ayında zaten entübeydi dünyadan haberi yoktu. Desteksiz oturamıyor o yüzden biraz daha bekleyeyim dedim ama hata mı yapıyorum acaba
Desteksiz oturmadan baslatmak dogru degil bence. Her ne kadar 6 ay once dogmus olsa da 6 aylik bir bebek gibi dusunmemek lazim. Hic acele etme

Kizlar hava makinesi kullanan varmi? Varsa onerilere acigim. 7yasinda oğlum kış ayina girince burnu bir tikaniyor bir daha baharda aciliyor. Dogalgazli evler muhtemelen hava kuruyor ona bagliyorum ben. Simdi bebekte var ikisinede faydasi olur diye dusunuyorum

Valla biraz kendi kafamın dikine ilerledim önceki doktorumuz önce otursun demişti mantıklı gelen oydu. Ama şu ay geçince belki tadım yaptırmaya başlarım bakalım

Doktor Osman Gönülal var ya onu Instagram'da ve YouTube da takip ediyorum. Desteksiz oturmadan başlanmaması gerektiğini söylüyor. Soru cevaplarda da çok net vurguluyor bunun gerekliliğini. Ben olsam ben de başlatmazdım

Kizlar bebelac thickener kullanan var mı? Kabızlık yapıyor mu veya olası yan etkileri nelerdir

Ben de onu takip ediyorum. Zaten bir ömür bizim yediklerimizi yiyecek hem de ciddi hazırlık gerekiyor ek gıda için. Öyle hadi geçeyim demekle olması mümkün değil. Okuyorum bolca araştırıyorum o yüzden henüz ben de hazır değilim

Kızım geçen hafta nezle oldu. Sümükleri akıp duruyordu. Şimdi akmıyor ama içeride hala var. Temizledikçe çıkıyor. Ateşi falan yok, keyfi yerinde ama doktora götürmemekle hata mı ediyorum? Ne zaman biter bu sümükler tahmini?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…