2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kışın da her gün bi su dökerim diyorum ama bakalım ne olacak

Benim kızım da gaz sancısıyla kıvranırken dönmeyi öğrendi. Sevinsem mi üzülsem mi bilmiyorum.
Benim ki de meme reddinden öğrendi dönmeyi, kendini geri ata ata, benden kurtulmaya çalışırken.
Popodan döndürüyor kendini yüzüstü dönüyor ama yüzüstünden yana pek dönemiyor normal mi öğretmenim
Normal, bi sonraki aşama geri dönebilmesi. 1 ay içinde yuvarlanırlar inşallah
Ben yemiyorum yine öyle huzursuzluğu bazen iyi bazen kötü hiç bir alerjik besin tüketmiyorum 20 gündür eliminasyon yapıyorum düşünün kakasını görseniz çok kötü hala
Huzuru yerindeyse kakasına takılma, kan yoksa sorun yoktur.

Kızlar ya benim bebisin kakası doğduğundan beri resmen altın sarısı. Doktora gittiğimde de unutuyorum söylemeyi. Sizlerde de öyle mi. Bi de zaten 7 günde bir kaka yapıyor o da çoğu zaman fitille biz yaptirtiyoruz

Anne sütü alan bebislerinki öyle oluyormuş ben de sordum bizimki de hep sarı ve cıvık bazen pütürlü şeyler oluyor mukoz gibi normalmiş ama

Kızlar bugün İBB anne kartım geldi. Kanguruyla otobüse binilir mi sizce? Bebek arabasında durmuyor. Kendi arabamızda da sinir krizi geçiriyor pusetin içinde. Çok evhamlı olmama rağmen kucağıma aldım geçen gün sadece yürüme mesafesinde yerlere gidebiliyoruz. Destekli oturtmayı iple çekiyorum. Osman Gönülal 3. Ayda başlayabilirsiniz diyor ama bizim doktor 4. Ay dedi.

Kızlar merhaba bebeğim son 1 aydır doğru düzgün emmiyor sağıp veriyorum çok az içiyor benim bebeğim küçük doğdu şuan 4,5 kg ağırlığında 3 aylık son 1 ayda az kilo almış doktor en az 100 ml içmeli dedi ama bnm kız sadece 70 filan içmek istiyor. Kakası mukusluydu ve pişikleri çoktu süt alerjisinden şüpheleniliyor süt alerjisi olan anneler nasıl öğrendiler durumu ne yapmam lazım ne zamana yemesi düzelir gıda reddi yaşadınız mı

Bence binilir ya

Elif5255 elif canım nasılsın bebis nasıl gittiniz mi çocuk Dr a. Birde birşey sorcam ilk Dr a gitmiştin ya o nasıl muayene etti üfürüm olduğunu söylemişti. Benim oğlum da öksürüyor arada nefesini toparlayamiuor sizde de oluyor mu bilmiyorum ama sen böyle yazınca içime bir şüphe düştü ama hafta sonu rahatsızdı ya Dr a gitmiştik ateşi vardı bidaz söylemiştim ya o zmaan Dr sırtını döşünu falan dinlemişti böyle birşey olsa söylerdi dimi ara da hırıltısi oluyor

Binilir ama çok kalabalıkta durmayabilir.normal zamanlarda kanguruda duruyorsa otobüste de durur.

Benim oğlum bu aralar elini emiyor özellikle baş parmağını, uyuyacağı zaman da böyle yapıyor uykuya dalacağını anlayınca emzik veriyorum normalde emziği tutmaz ama o zaman tutuyor, doktor diş hazırlıkları başlamış dedi ama 6 ayda anca çıkar dedi. Salya köpürcük de arttı, böyle olan var mı kızlar? Baş parmağını emmeyi alışkanlıl edecek diye korkuyorum

Benim bebeğimde son bir haftadır elini yumruk yapıp ağzına götürüyor salya oranıda baya arttı. Doktora sorduğumda ellerini tanıyor normal dedi. Salyaları içinde dişlere hazırlıkmış öyle söyledi. Diş çıkarma zamanları biraz genetik bi olaymış bu arada

Ayyyni durumdayiz. Uykuya dalacagi zaman bas parmagini emiyor. Diger zamanlar tum elini emiyor. Salyalar kopukler hepsi ayni… bas parmagini emmesine izin vermiyorum ben de cekiyorum elini agzindan hemen emzik veriyorum

Meme reddi ve az içme bizde de var. Bizimki 3600 doğdu ama 95 günlük, 5900 gr hala. En alt seviyeden alıyor hep. Genzine çok kaçıyordu, küçük dili olması gerekenden biraz küçükmüş .
40 gündür süt ve süt ürünleri diyeti yapıyorum.
Alerji olup olmadığı diyetle anlaşılır. Diyet yapınca sorunlar azalıyor mu oba bakacaksın

Mevsimm ben öksürük olduğu için gittim tabi arada hırıltısı vardı onuda söyledim karnından yani göğsünü dinlediler o şekilde ayrı ayrı doktor aynı şeyi söyledi bize.
Sabah özele gittim bir o söyledi akşam eğitim araştırmaya gittim devlete o da söyledi ben sormadan söylemeden.
Sizin yoktur merak etme olsa söylerlerdi.
Ben onun öncesinde 2 günlükken 1 haftalıkken 1 aylıkken o kadar çocuk doktoruna gittim kimse söylemedi bu ay gittiğim doktorlar söyledi bizde anlamadım ama genelde her bebekte bu oluyormuş 2 veya 7. Yaşında bebekler gelişip kilo aldıkça geçiyormuş.
Ben şuan aşırı stresliyim ama belli etmemeye çalışıyorum İnşallah kötü birşeyi yoktur kızımın ama aksi birşey olsa kilo alıp gelişmezmiş Maşallah benim kız 80 günlük 5.630 kilo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…