2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Elif5255 benim kızım doğduğu zaman vardı üfürüm. Azaldı büyüdükçe biliyorsun 1kg idi. Stres yapma çünkü çoğu insan üfürümü olduğunu bilmeden yaşıyor demişti doktorumuz. Üfürüm kötü bir şey değil bebeklerde genel olarak oluyor canını sıkma çok ciddi olsaydı çocuk kardiyoloji görsün diyorlar biz takipliyiz o konuda mesela

Merhaba kizlar hepinize kolay gelsin, bebisinizin gece uykusu nasil kacta uyuyup uyaniyor kac saatte bir gece kalkiyor ?

Merhaba kizlar hepinize kolay gelsin, bebisinizin gece uykusu nasil kacta uyuyup uyaniyor kac saatte bir gece kalkiyor ?
Gece uykusuna 20.30 gibi geçiyor ben 23.30 da mama veriyorum uyurken. Kendisi de 04.30 gibi uyanıyor yine doyuruyorum altını değişiyorum uyuyor. Sabah 08.30 gibi uyanıyor

Biliyorum besstee.
Bizede daha önce gittiniz mi dedi dedim hayır gitmedik o zaman bir görünürsünüz dedi ayın 24üne çocuk doktoruna randevu aldım. Ondan sonra kardiyolojiye gitcez.

Su an duzeni biraz sasti gece sık uyanmaya basladi. 20.30-21 gibi uyuyor. Gece bazen 3 saat sonra kalkiyor bazen 6 saat… belli olmuyor. Sabah da 7-7.30 gibi kalkiyoruz

Anladım canım evet göğsünden de sırtından da dinledi ama birşey demedi ciğerinin röntgenini istedi birşey çıkmadı şükür reflü de olabilirmis hırıltı arada bir olması amelyat işi bitsinde hayırlısı ile hırıltıyi da gostercem bir üfürümu bende çok duydum dediğin gibi zamanla kapaniyormus şey gibi düşün bıngıldak öyle mesela göbek fıtığı öyle bunlar beklemeyle geçiyor inşallah buda geçicidir simdiden bilmek aslında bir yandan iyi bir yandan yorucu biliyorum Allah'ım daha büyük dert vermesin bu aralar bende çok üzgünüm bir an önce ameliyat gününün gelip hayırla bitip gitmesini bekliyorum Çarşamba günü olcaz pazartesi hastaneye falan gidip kan alacaklar kilo falan bakacaklar anestezi görecek mental olarak kendimi hazırlamaua çalışıyorum biliyorum cok zor ama yapacak birşey yok böyle böyle büyüyecekler Allah'ın izni ile

Mevsimmm ben kacirdim neden ameliyat oluyor?

Mevsim çok geçmiş olsun ufak da olsa ameliyat işte anne olarak endişeleniyor insan inşallah kolaylıkla geçer gider

Yaa canimmm cok gecmis olsun kuzucuga hic korkma bebisler cok kolay atlatir operasyonlari… bize de haber ver girip cikinca
Mevsim çok geçmiş olsun ufak da olsa ameliyat işte anne olarak endişeleniyor insan inşallah kolaylıkla geçer gider
Sağolun kızlar tamam canım yazarım inşaallah evet beste ya anestezi alacak olması ameliyathaneleer buzz gibi daha çok küçük ne bilim içim gidiyor

Sağolun kızlar tamam canım yazarım inşaallah evet beste ya anestezi alacak olması ameliyathaneleer buzz gibi daha çok küçük ne bilim içim gidiyor
Çok geçmiş olsun. Hızlıca atlatır inşallah Benim kızımda da küçük bir vajinal yapışıklık olmuş. Doktor eliyle açtı. Canı acımamıştır dedi ama yine de içim gitti

Kızlar kızlar merhabalar bende Haziran annesiyim yeni girdim uzun zamandır girmiyordum yaklaşık 5 senedir kk ne üyeyim iki oğlum var büyüğü 18.06.2021 doğumlu ikincisi 10.06.2024 doğumlu taze anneyim yani daha öncede 3 kaybım oldu iki kürtaj bir ölü doğumum var ilk cennette rabbim geride kalanlara ömür versin inşallah

Hoşgeldin canım maşallah Allah'ım evlatlarına sağlık sıhhat versin. Kayıpların da seni en güzel yerde bekliyor

Hoşgeldin canım maşallah Allah'ım evlatlarına sağlık sıhhat versin. Kayıpların da seni en güzel yerde bekliyor
Hoş bulduk çok teşekkür ederim zor oldu ama şükür sonu güzel oldu inşallah cennette kavuşmak nasip olur rabbim şefaatlerinden mahrum bırakmasın inşallah

Kızlar doğum iznim çarşamba bitiyor işe başlayacağım aranızda işe başlayan var mı 3 saat çalışacağım çok endişeliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…