2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kizlar simdi ben benimkini yikadim. Gece hava 13-14 derece civari oluyor. Ben hep pencereyi cok cok hafif aralik birakip oyle yatiyorum temiz havada uyuyalim diye. Zaten odanin ici 19-20 dereceden asagi dusmuyor genelde Farkettik ki biraz serin havada uyuyunca bizimki daha guzel uyuyor. Simdi ustunde askili zibin+uzun kollu tulum pijama+2.0 tog uyku tulumu var. Benim dusuncem kafasindan usur mu sapka takayim mi ne diyosunuz

Çok sıcak olmaz mı?ben mesela gece banyo yaptiramiyorum üşür diye.

Evet ya gerçekten de öyle çok zor

Mukuslu kaka alerji belirtisi değil. Bizimki de mukuslu arada pütürler var böyle açık sarı, bi daha yaptığında atayım
Olur çok sevinirim sadece oysa değil ama ilaçla geçmeyen reflü, burnu düzenli açmana rağmen hırıltı, mukuslu ve arada kanlı kaka, geçmeyen huzursuzluk, aşırı gaz problemi bunların hepsi birlikte alerji nedeni oluyor

Benimki de çok huzursuz oluyor 40 gündür falan süt ürünleri yemiyorum diyet yapıyorum. Arada diyeti açtım çok huzursuz oldu, geri başladım.

Bu bebisler hep mi aynı ya resmen beni anlattın pınar ne zaman yatağa uzansam uyanıyor ama ayaktaysam uzun uzun bir güzel uyyor ki
Ya hepsi ayni bi de ben ilgileniyorsam 5 dk durmuyor oyun halisinin ustunde. Babasina birakip mutfaga gidiyorum yemek yapmaya bi bakiyorum hiccc sesi cikmiyo yatmis oyun halisinda yarim saat oynuyor kendi kendine

Banyosunu 6-7 ye çeksen daha iyi olmaz mı kış geliyor ya ama evinin düzeni önemli bu konuda. Bence çok kalın giydiriyorsun ya bizim odamız 22 derece uzun kollu zıbın ve patikli altla yatıyor. 2 tog yorgan gibi oluyor vücudu çok sıcaklarsa kafası da terler o sakıncalı. 19-20 derece için bence zıbın uzun kollu tulum yeterli müslin at üstüne eğer çok dönen bir bebek değilse

Benimki de çok huzursuz oluyor 40 gündür falan süt ürünleri yemiyorum diyet yapıyorum. Arada diyeti açtım çok huzursuz oldu, geri başladım.
Ben yemiyorum yine öyle huzursuzluğu bazen iyi bazen kötü hiç bir alerjik besin tüketmiyorum 20 gündür eliminasyon yapıyorum düşünün kakasını görseniz çok kötü hala

aksam 20.30’da uyuyor ona gore ayarliyorum banyosunu. Zaten artik her gun yaptirmayacagim havalar cok sogudu burada. Dun yatirdim dedigim gibi uyku tulumuyla kontrol de ettim hic terlememisti hatta acaba usuyo mu diye dusundum ama gogsu sicakti. Ustune hicbir sey atamiyorum cunku bacaklarini havaya dikip bi hamlede aciyor ustunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…