2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Kimse sizin karariniza karismiyor zaten. Maalesef ki bu sizin karariniz. Belli ki icerigini siz de bilmiyorsunuz ki “gavur uretimi” deyip isin icinden cikiyorsunuz. Eminim ki tepeden tirnaga, bogazinizdan gecen her sey yerli uretimdir. Tebrikler

Bebeginiz hasta oldugunda hastaneye kosup “gavurlar” tarafindan uretilen ilaclari da kullanmayin o zaman

Hadsizlik yapmayın. Sizi alâkadar etmeyen konulara burnunuzu sokmayın! Bi arkadaşım sordu ve ben de cevapladım. İşinizi gücünüzü bırakıp burda bana cevap yaziyorsunuz. Umarım keşke yaptırmasaydım o aşıları demezsiniz ilerde.

İlaçların içeriğini kontrol ederek alıyorum. Siz kafanızı yormayın. Kullanıcı adınızdan da belli batı özentisi olduğunuz. İşinize bakın sizi alâkadar eden bir konu yok burda.
Ahahaha hadi ya cidden belli mi bak sen su ise
Sizin o dusunceyle izole bir hayat yasamaniz gerekir ama sanmiyorum ki yaparsiniz sayin evhamli hanimefendi :)
Acile gitmek zorunda kalirsaniz da bana ilaclari getirin bir bakayim tamamen Turk yapimi mi, kontrol ettikten sonra izin verirsem kullanirsiniz cocugumda dersiniz olur mu

İşsiz yaa bir de uzun uzun yazı yazmış. SENİ ALÂKADAR ETMEZ. SANA NE SANA NE SANA NE

Sen önce haddine olmayan şeylere burnunu sokmamayı öğren. Cehâletten bahsedene bak. :)
Yazmayayim diyorum zorluyorsunuz, gayet haddim olan bir seye yorum yaptim. Toplum sagligini riske atan ben degilim sizsiniz. Sizin cehaletiniz yuzunden herkes etkileniyor sapla samani bi ayirmayi ogrenin once.
Gelmis karbonatla cinsiyet ogrenmeye calisan, bilimi resmen reddeden zeka abidesi bana laf soktugunu saniyor ya guldum gercekten.
Cahillikte ve issizlikte nirvana yapmissiniz asil siz isinize bakin, daha fazla cevap yazmiyorum size.
Mahalle agziyla konusmaniza da devam edin, gayet mutlusunuz sanirim o halinizle.

Aynen en elit sensin tamam. Medeniyet abidesi konuştu. Toplum sağlığını riske atıyor olsaydım, devletim o aşıları zorunlu kılardı. Bir de paragraf yazmış işsiz şey seni... :)

Hanımefendi sizin kararınız keşke sadece sizi ilgilendirse o zaman kimse ağzını açmaz. Ama aşılanma oranları düştükçe toplum olarak salgın hastalık oluşma riski oluyor, çünkü siz toplumun bir parçasısınız ve toplum bağışıklığı diye bir şey var bilginiz olduğunu zannetmiyorum ama
Aşı içeriklerini de biliyorum evet keşke siz de Facebook Instagram teyzelerine inanmak yerine açıp bilimsel kaynaklardan okusaydınız da zararlı olmadığını bilseydiniz. Eğer içeriğindeki herhangi bir maddeyi söyleyebilirseniz neden zararlı olmadığını ne işe yaradığını açıklayabilirim mesleğimden ötürü

Son düzenleme:
Aynen en elit sensin tamam. Medeniyet abidesi konuştu. Toplum sağlığını riske atıyor olsaydım, devletim o aşıları zorunlu kılardı. Bir de paragraf yazmış işsiz şey seni... :)
Hanımefendi evet toplum bağışıklığı diye bir şey var ve riske atıyorsunuz. Çünkü örneğin kızamık için aşılanmanın %95 altına düşmesi salgın görülmesi için yeterli. Geçmişteki çiçek gibi büyük hastalıklar aşılamayla yok edildi unutmayın. Ayrıca bir devlet aşıları veya herhangi bir tedaviyi etik sebeplerden dolayı zorunlu tutamaz. Kişinin onayı olmadan tıbbi girişim uygulanmaması tıptaki en önemli kuraldır. Kaza geçirseniz kendinizde olmasanız ölmek üzere olsanız dahi ameliyata almak için ailenizin imza vermesi gerekir. Hayat doktorlar dizisi değil

Cok guzel aciklamissiniz, fakat simdi size gelip paragraf dosemissin diyecek
Verecek cevabi var midir asi hakkindaki sorulariniza orasi mechul. Ben kendisine cevap yazmamayi tercih ediyorum son sacmalamalarindan sonra.
Gelmis devletim zorunlu tutardi diyor, ne denir ki :)

Bu kadar mülteci ve düzensiz göçlerden dolayı risk altındayken bir de aşı karşıtlarını görünce çocuklarımızın geleceği için çok üzülüyorum. Ama evet elden bir şey gelmiyor ne denir ki

Gözün aydın.
Ben de süt sağma makinesinin biberonu var lansinoh, hızlı akıllı değil, bebek etmeyince akmıyor hatta. O yüzden onu aldı sadece. Ben de sütümü sağanak onla verdim inatla sağ memeyi almadı. Başka biberondan ağzına fazla gelince emmiyordu. Benim sağ memeden de sür fazla geldiği için almıyor. Fazla süte gıcığım var çocuğun,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…