2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Benimki rota aşısı olduktan sonraki hafta yani geçen hafta mahvoldum canım gündüz yarım saat uyumadı nedenini anlamadık cumartesi götürdük meger rota asısı zaten gazlı bi bebekse yan etki yapıp karın agrıtabilirmis sab simplex diye bi gaz damlası verdi bebegim cok rahatladı
Rota aşısını biz de olacağız ama merak ettiğim Bi hafta boyunca mı etkiledi bebeğinizi bir de 2 ay bitmeden olmak mı gerekiyor ücreti ne kadar peki

Benimki rota aşısı olduktan sonraki hafta yani geçen hafta mahvoldum canım gündüz yarım saat uyumadı nedenini anlamadık cumartesi götürdük meger rota asısı zaten gazlı bi bebekse yan etki yapıp karın agrıtabilirmis sab simplex diye bi gaz damlası verdi bebegim cok rahatladı
Moni
Biz daha aşı olmadık 10 günümüz var.
Pikniğe gittik hava rüzgarlıydı üşüttü büyük ihtimal.

Rota aşısını biz de olacağız ama merak ettiğim Bi hafta boyunca mı etkiledi bebeğinizi bir de 2 ay bitmeden olmak mı gerekiyor ücreti ne kadar peki
Bizimki zaten gazlı bir bebek o yüzden etkilemis olabilir, sizinki öyle olmaz belki ama huzursuzluk olursa karın agrısı kaynaklı sebebi o olabilir aklınızda bulunsun, biz tam 2 aylıkken olduk doktor muayenesinde kendi uyguladı 1300 dü

Kızlar bebeğimin sosyal gülümsemesi çom az bugün 2 aylık olduk çok nadir zamanlarda gülümsüyor çok endişelendim sizlerin bebekleri sizi her gördüğünde gülümsüyor mu

Kızlar bebeğimin sosyal gülümsemesi çom az bugün 2 aylık olduk çok nadir zamanlarda gülümsüyor çok endişelendim sizlerin bebekleri sizi her gördüğünde gülümsüyor mu
Gayet normal bence her gördüğünde gülmüyor benimki de keyfi yerindeyse gaz açlık bez vs bunlar hep etkiliyor garibim çocuklarımızı çok üzülüyorum ben de tüm hareketlerini bi şeylere yormaya çalışıyorum sürekli ama soruyorum normal demek ki çoğunluk benim gibi🥲

Benimki bana pek gülmüyor babasına daha çok gülüyor. Ben bir sorun olduğunu düşünmüyorum

Canim deodorant kokutur temiz tenine kol altina gogus arana rollon sur yeterli oluyor. Henuz parfum sikmiyorum. Parfum sıkan biri kucagina alinca bile cocugumun dogal kokusu gidiyor parfüm ustune siniyor.

Canim deodorant kokutur temiz tenine kol altina gogus arana rollon sur yeterli oluyor. Henuz parfum sikmiyorum. Parfum sıkan biri kucagina alinca bile cocugumun dogal kokusu gidiyor parfüm ustune siniyor.
Ya kesinlikle benim eşim hiç parfüm kullanmaz bende çocuk olduğundan beri çook nadir kullanıyorum ama insanlar bi alıyor çocuğu geri geldiğinde çocuk parfüme boğulmuş oluyor. Duş aldırmazsam emzirirken ben bilr rahatsız oluyorum parfüm kokusundan. İnsanlara da bir şey denilmiyor malesef 😕
Kızlar parfüm sıkıyor musunuz?? Deodorant kullanıyorum o da mecburiyetten ben hayatımda bu kadar ter koktuğumu hatırlamıyorum ya. Parfüm de kullanmak istiyorum artık alkolsüzü yok mudur bunun ☹️
Çok nadir göğüsüme gelmeyecek şekilde sıkıyorum. Ama genel olarak koku için duş sonrası koltuk altarımı kurulayıp karbonat sürüyorum bayaa iyi oluyor. Karbonat yaramazsa beyaz sirke öneriyorlar bana karbonat iyi geldi 🙂

Kızlar ya bebeğime nazar değdi galiba tamam gündüz uyumuyordu ama gece güzel uyurdu bi 5-6 ya kadar 2-3 uyanır uyurdu geri iki gündür başım ağrıdı gece de uyanıyor sürekli gaz sancısından çıldırcam artık

Kızlar ya bebeğime nazar değdi galiba tamam gündüz uyumuyordu ama gece güzel uyurdu bi 5-6 ya kadar 2-3 uyanır uyurdu geri iki gündür başım ağrıdı gece de uyanıyor sürekli gaz sancısından çıldırcam artık
Metsil ya da Sab Simplex damla denediniz mi?

X