2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Ya valla ben de güvenip lansinoh aldım ama dediğin gibi benim memem sorunlu diye düşündüm ben hani memintolar yayvan herhalde ondan böyle öne doğru durmalıyım gibi gelmişti zaten süt az boynum sırtım ağrıyordu. Ben de satmayı bekledim ama satamadım ya dün mesela taktım mutfağı topladım falan sesi de lansinohtan az memnun kaldım açıkçası

Cadı ve kurt saatleri diye bişey var internetten biraz araştır belki her bebekte aynı değildir ama mesela ben Çağla’yı 7-8 arası uyutursam mutlaka 1 e kadar uyumuyor huysuz oluyor. Ben 6 da bitiriyorum uykuyu gezinti şarkı türkü kitap derken 8 I geçiyor hop bi banyo bi meme biraz mama gece uykusu. 9 buçuk oluyor tam uyuması. 1 gibi ben besliyorum uykusunda. Sonra kendi 04.30 gibi uyanıyor beslenip uyuyor 08.30 da ayaktayız. Bu ara böyle maşallah diyorum

Aaa bende lansinoh kullanıyorum hiç sızmadı kızlar ama tabi ki Bebebao daha kullanışlı

Aslında ikisi arasında gelen süt miktarına göre belli olur. Farklı miktarda mı süt geliyor. Çok soru sordum ama bu gün alacağım

Aslında ikisi arasında gelen süt miktarına göre belli olur. Farklı miktarda mı süt geliyor. Çok soru sordum ama bu gün alacağım
Bunu kıyaslayamam sütüm az ben mememdeki hisse göre yazdım. Eğer gerçekten çok çekime ihtiyacın varsa hastane tipi kirala. Eczaneler yapıyor kiralamayı gerçekten çok uygun fiyatlı bence.

Ay canim senden de razi olsun eger sabah uyandiginda cok emmiyorsa o zaman sagim yap. Geceden doluyor ya uykuda daha guzel cikar

Kiiizzz anlatmaaaa ben de boyle yapiyorum dun biri sordu soyledim anam soylemez olaydim uyuyan cocuk gece 2de acti gozleri fildir fildir bakiyo 4ten sonra uyumak bilmedi mahvetti beni. Bundan sonra soranlara ayyy hiccc uyumuyooo tum gece ayaktayizzzz demeyi dusunuyorum

Anam yorum silinmiyor da napcam

Acemii ay ben de onu diyecektim seninle mi konuştuk emin olmadığımdan yazamamıştım, sendeki gibi benim de önce ufaldı sonra da yok oldu bu neydi şimdi dedim bir de bu lesitindi sanırım onun yurtdışı görselini atar misinnn dm’de bulan sendin sanırım şu mesajda hafıza sorunlarım ortaya çıktı resmen gfhfgdf

Hahaha benim de aynı pompanın hunisi tam yuvarlak bastırmak gerekiyor ya da ben çözemedim gerçekten yaaa 30ml çıkcak diye 1 saat sırt boyun tutulması.. çok iyi gerçekten kablolu olunca başka hiçbir şey yapamıyorsun

Ay canim senden de razi olsun eger sabah uyandiginda cok emmiyorsa o zaman sagim yap. Geceden doluyor ya uykuda daha guzel cikar
Yakamdan ayrılmıyor ki oturup sağayım uyanınca yataktan kalkmadan memeyi veriyorum belki insaf eder geri dalar diye orda baya yumuşuyor kalkınca da mesaiye devam meme delisi ya ağız tiryakisi

Aman aman yok olsun da bir de o çıkmasın başımıza ahahahaha ya kafa o kadar dolu ki ben de hatırlamıyorum bir de bir saat arıyorum eski yazışmalardan lesitini ben bundan aldım canımm

Eklentiler

• IMG_1096.jpeg
    103,9 KB · Görüntüleme: 21
Ay Allah yardımcın olsun, yasak olmayan patates zeytin kalmış sanırım, bir zamanlar ablamda öyle diyet yapıyordu. Ben de süt ürünlerini kestim gibi, inşallah düzelir.
2 gün önce sütümü sağdım 50 ml anca içirebilmiştim , iştahsızlık yapıyor alerjenler

Eğer sen yurt dışında isen bebebao daha uygundur biz gümrük falan da ödüyoruz ya ne kadar orda fiyatı bakabiliyor musun acaba zahmet olmazsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…