Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 103 49,5%
  • erkek

OY: 98 47,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    208
Kızlar benim bebemin eli sürekli gözünde yüzünde, bugün gözünde biraz çapaklanma oldu bir de göz pınarından beyaz akıntı geliyor uyurken, sürekli siliyoruz yarın doktora göstereceğim böyle bir şey yaşayan var mı tecrübeli olanlar özellikle yazar mısınız ne yapmam gerekiyor normal mi veya ilk bebeğim olduğundan her şeyden endişeleniyorum

Kızlar benim bebemin eli sürekli gözünde yüzünde, bugün gözünde biraz çapaklanma oldu bir de göz pınarından beyaz akıntı geliyor uyurken, sürekli siliyoruz yarın doktora göstereceğim böyle bir şey yaşayan var mı tecrübeli olanlar özellikle yazar mısınız ne yapmam gerekiyor normal mi veya ilk bebeğim olduğundan her şeyden endişeleniyorum
Yaşadım canım kendi sütümle temizleynce geçiyor. Ama ben yinede doktora götğrmüştüm. Geçmiş ama geçmezse damla yazmıştı onu al defi. Ama almadım

Yaşadım canım kendi sütümle temizleynce geçiyor. Ama ben yinede doktora götğrmüştüm. Geçmiş ama geçmezse damla yazmıştı onu al defi. Ama almadım
Bende okudum internette süt ile temizlemeyi ama korktum daha da kötü ederim diye, doktora bugün gideceğiz bakalım şimdilik birazcık azaldı gibi ama yine de göstermekte fayda var

Benim bebeğim doğduğundan beri öyle tıkanma var doktora göster ilaç verdi doktor ılık su temiz bir tulle temizle yada anne sütüyle temizle tek göz öyle oldu ama iki gözüne de uygula canim

Benim bebeğim doğduğundan beri öyle tıkanma var doktora göster ilaç verdi doktor ılık su temiz bir tulle temizle yada anne sütüyle temizle tek göz öyle oldu ama iki gözüne de uygula canim
Teşekkür ederim canım benim içim rahatladı makyaj pamuğu ile temizledim inşallah faydası olur ara ara tekrarlarım, doktorun önerdiğini öğrenmem de içimi rahatlattı

Kızlar bugün mental olarak çok kötüyüm.bugun kızım 19 günlük tam 19 gündür evdeyim ve çok bunaldım.surekli aynı döngünün içinde olmak beni çok yordu.disari çıkamıyorum iki defa çıktık pişman etti bizi.gidecek konuşacak kimsem de yok çok bunaldım.

Jou Jou mmm d vitamininin fotosunu atar mısın sprey şeklinde mi damla mi bide kaç ml 400 var 600 var 1000 var seni ki kaç 💐
Bundan kuzum
BU kutunun içinde damla şeklindede var fısfis olanda var ikiside duruyo hangisini kullanırsan ama fısfıs daha kolay ağzina getirip hemen bitane fıs bitti

1720000388448.png

Kızlar bugün mental olarak çok kötüyüm.bugun kızım 19 günlük tam 19 gündür evdeyim ve çok bunaldım.surekli aynı döngünün içinde olmak beni çok yordu.disari çıkamıyorum iki defa çıktık pişman etti bizi.gidecek konuşacak kimsem de yok çok bunaldım.
yaa pembekoala
Bende 12 gündür evdeyim inan dışarı çıkmak istiyorum bir yandanda insanlar görür dedikodu yapar diye çekiniyorum bak hemen dışarı çıkmış derler diye.
Hafta sonu eşimle markete gidecektik bizde gitmedik ama bu hafta sonu gitmeyi düşünüyorum en azından sende öyle yapabilirsin markete gidebilirsin yeriniz müsaitse parka felan gidebilirsin insanın kafası dağılır eminimki. Ama bende kızıma güvenemiyorum kıyameti koparıyor çünkü.

yaa pembekoala
Bende 12 gündür evdeyim inan dışarı çıkmak istiyorum bir yandanda insanlar görür dedikodu yapar diye çekiniyorum bak hemen dışarı çıkmış derler diye.
Hafta sonu eşimle markete gidecektik bizde gitmedik ama bu hafta sonu gitmeyi düşünüyorum en azından sende öyle yapabilirsin markete gidebilirsin yeriniz müsaitse parka felan gidebilirsin insanın kafası dağılır eminimki. Ama bende kızıma güvenemiyorum kıyameti koparıyor çünkü.
Kim ne derse desin canım insanlar seninle mi bakıyor bebeğine, ben gelen hediyeleri degistirmeye cıktım esimle bi saatligine bi kahve ictim instagrama hikaye attım yüzünü göstermeden sonra gelenler banada dedi aa hemen korkmadan cıkmıssınız diye üc haftalıktı o zaman, umrumda bile degil yeri geliyor bi odadan cıkmadan kısır döngü yasıyoruz emzir alt degis uyut derken, kimse karısamaz

X