Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 102 49,5%
  • erkek

OY: 97 47,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    206
Kızzz anamı ne çektirsem diye düşünüyolarr

B bessste benimde dün öyleydi kızlar sürekli emdi kustu anlamadım agladı hep doktora götürelim dedik en sonunda arabayla gezerken uyudu gece desen huzursuz uyudu cok zordu cok tansiyonum düstü en sonunda emzirmekten boynum belim tutmuyor artık

Söyluyorum vallahaa bugün kocamada dedim dün ayrı msj atıyorum ona dinlenmem gerekirken evi ben koşuyorumm
Ayy o zaman kv ne için gelmiş kiii. Ben de 5 gün hastanede kaldım bir makina çamaşır yıkamamışlar o kadar birikmiş ki hastaneden geldim 3 günlük lohusa çamaşır derdine düştüm

Reactions: Jou
Amaan bos ver yemegini temizligini yapiyorsa hic takma he de gec. Keyfine bak bebisinle ilgilen onu ciddiye alma benim annem de 30 derece sicakta boyuna cocugu giydirmeye ve ustunu ortmeye calisiyor hepimizin bir savasi var
Ahahahah ya valla bir ortası yok bu işin o kesin her şey aynı anda olmuyor anladım cidden bu ne sıcak ama.. ben de şaşırıyorum ne giydireceğimi

Ohhh valla benim içimin yağları eridi. Bir şey desen işte her işini yapıyor daha ne istiyorsun derler ama bizi etkileyen bu tarz davranışlar zaten. Çok ayıp etmiş ama güzel söylemişsin ben de istiyorum arada böyle ayarlar çekmek

Bestee yorgun olmanı çok iyi anlıyorum ama sanırım bu işin çözümü kucak. Kokunu istiyor Çağla kuş biz çığlıklarla meme vererek baş edebiliyoruz veya yattığı yerde huzursuzlandığında kucağıma alıyorum hemen geri uyuyor şuan istedikleri şey anneyle ten tene temas, annenin kokusu ve sarmalamasıyla güvende hissetmek. bir de instagramda bebek ağlamalarının ne anlama geldiğini söyleyen videolar var ya bir bak bakalım sizinki hangisine benziyor

Kızlar nasılsınız yine okuduğum her mesajda kendimi gördüm yaşıyoruz bu anneliği benim dünden beri göğüslerimde bir sızlama oluyor ince çizgi halinde, 20 sn fln geriliyor geçiyor. Baya acı verici şişlik yumru gibi bir şey yok ama mastit olabilir mi, böyle bir şey yaşayan var mı?

Günde bir kere sağıyorum 10ar dk. Sağ göğsüm emzirirken çok acıyor onu birkaç gün diğerine göre az emzirdim dayanamadım, şimdi sanki süt dolunca bile sağ memem soldan daha küçük zaten silikon uçla emziriyorum çocuğum yoruluyor doyuyor mu doymuyor mu belli değil pfff ne zor işmiş bu

Çok şükür dünkü kaostan sonra bugün şimdilik bizimki iyi diyebiliriz, ben de sabah evi topladım, camasırları yıkadım, dus aldım yüzümü keseledim duşta max bakım güneş kremimi sürdüm bi kendime geldim sanki, acemiyogi kusum dün benimki kucagıma almama ragmen durmadı ondan bi korktum gerildim her şey vardı, bi gün öncesi cocugu görmeye geldiler neymis bi hafta sonra dönüyormus o görecek kisi sanki cok lazım ve cocugu bi haftadır antibiyotik kullanıomus bunu duymamızla bozulmamız bir oldu eşimle, kv nin yegeni ztn gelenler, cocuk dün huzursuzlanınca eşime de söylendim ben ztn uzagım burda kimsem yok sizinkiler de bi zahmet kırkı cıkınca gelsin artık kimseyi istemiyorum dedim anlayıssızlar

Gögüs agrısı kısa süreli bence süt üretimiyle alakalı canım bende de anlık olup geciyor mastiti daha acılı ve ateş yapan bi şey olarak biliyorum bi de şiş olması lazım mastit icin, genelde yumuşak göğüsler süt üretimi için daha normalmiş göğüs alışmış demekmiş

Kızlar merhaba eylül annelerinden geliyorum. Konularımızla alakasız birşey soracağım. Ben 10 haziran sabahı sağ tarafımdan yüz felci geçirdim bugün 20.günüm hala kaşım oynamıyor gülemiyorum. Gözüm daha iyi kapanmaya başladı ama sadece bu kadar. Çok şükür emarda falan birşey çıkmadı. 9 gündür de fizik tedavi alıyorum. Daha önce başına böyle bişey gelen ya da etrafında şahit olan var mıdır varsa ne kadar sürelerde iyileşme görüldü yazar mısınız moralim çok bozuk etkiliyor insanı 3 haftadır evden dışarıya hastane hariç çıkmıyorum

Kızlarrr
Bebeğim nefes alırken burnundan ses geliyor acaba hasta mı oluyor yoksa tıkandımı ya da ağlamaktan şuan uyuduğu için bakamıyorum da ne olabilir sizce.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…