Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 102 49,5%
  • erkek

OY: 97 47,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    206
Ohoo anneler paylasıma baslamıslar bile ben daha dogurmadım nerelere gidemmmm 39+5 ahalii bebegimde kordon dolanması var ins normal doguma engel degildir pazartesi doktora gidicem 40 oluyorum

Kizlar bu kafalari tahmini ne zaman toplariz?? Dogumun ustunden 5 gun gecti her gun bir aglama soz konusu olmaya basladi🥲 ilk once hastanede sutum gelmeyince bebegime mama vermediler diye aglamaya basladim. Mamayi verdiler, bebegimin kana kana mama icmesine agladim. Eve geldim bebegime bakip agladim, bugun ilk defa fotograf cekilelim esimle bebegimle dedik. Fotografta o kadarrr soluk ve yorgun ciktim ki bi de ona agladim… imdat arkadaslar 40 gun boyle
doğuralı 13 gun oldu ama ben de hâlâ ağlıyorum 😢. hem annelik çok zor ve çok güzel ondan hem de kendimi yetersiz hissettiğim için ağlıyorum :KK43:.

doğuralı 13 gun oldu ama ben de hâlâ ağlıyorum 😢. hem annelik çok zor ve çok güzel ondan hem de kendimi yetersiz hissettiğim için ağlıyorum :KK43:.
Hepimiz aynıyız galiba cano.
Bende aynı şekilde birde her gelen sütün geldi mi nasıl acaba yetmiyor mu yok işte kanaman ne durumda az geliyor diyince alala neden az geldi ki acaba
Annem bir taraftan sen hiç terlemedin terleyerek lohusalığın atlatman lazım.
Her kulaktan ses saçma sapan konuşuyorlar benimde sinirden tepem atıyor.

Hepimiz aynıyız galiba cano.
Bende aynı şekilde birde her gelen sütün geldi mi nasıl acaba yetmiyor mu yok işte kanaman ne durumda az geliyor diyince alala neden az geldi ki acaba
Annem bir taraftan sen hiç terlemedin terleyerek lohusalığın atlatman lazım.
Her kulaktan ses saçma sapan konuşuyorlar benimde sinirden tepem atıyor.
milleti dinlememek lazım sanırım ya. ben birkaç gün idare ediyordum. anneannem beni aradı. ondan sonra krize girdim. o an odayı dağıttım kendimi kaybettim o derece. zaten kendimi sürekli yetersiz hissediyorum kızıma ve eşime karşı. allahtan benim annem beni güzel yönlendiriyor.

Kızlar çoğumuz doğum yaptik sağlıkla büyütelim inşallah. Doğum yapacak olan arkadaslar da sağlıkla kavuşunca umarım yavrularina.
Birsey soracam sizlere.
Benim 40 imin çıkmasına az kaldı. 40 banyosu nasıl yapılır yani özel bir banyosu var mı dini açıdan yoksa gusül banyosu yapmak yeterli mi.

Merhaba kızlar bende doğumdan bir hafta sonra yüksek tansiyon problemi çıktı 190/110 ile acile gittim. gebelikte hiç tansiyon problemim yoktu. Kardiyolojiye gittim dideral ilaç verdi onu kullanıyorum stresten uykusuzluktan hormonlardan kaynaklı dedi ama düzelmiyor bir türlü. Çevrenizde bu durumu yaşayan var mı çok korkuyorum. Sütüm kesildi tansiyon probleminden dolayı bebeğime mama veriyorum

Kızlar dışarıya önemli şeyler dışında çıkıyor musunuz? Ev gezmesi park cafe falan hiç gittiniz mi? Yoksa kırkım cikmasini mi bekliyorsunuz

milleti dinlememek lazım sanırım ya. ben birkaç gün idare ediyordum. anneannem beni aradı. ondan sonra krize girdim. o an odayı dağıttım kendimi kaybettim o derece. zaten kendimi sürekli yetersiz hissediyorum kızıma ve eşime karşı. allahtan benim annem beni güzel yönlendiriyor.
Annem benimle ilgileniyor sağolsun dün gece bile aldı baktı babamla ben uyumuşum bir güzel ama arada geliyorlar onada. Bende bugün telefon kumanda ne varsa fırlatacaktım anca içim rahat eder🤢🤦‍♀️

Bestee yorgun olmanı çok iyi anlıyorum ☹️ ama sanırım bu işin çözümü kucak. Kokunu istiyor Çağla kuş 🥹💕 biz çığlıklarla meme vererek baş edebiliyoruz veya yattığı yerde huzursuzlandığında kucağıma alıyorum hemen geri uyuyor şuan istedikleri şey anneyle ten tene temas, annenin kokusu ve sarmalamasıyla güvende hissetmek. bir de instagramda bebek ağlamalarının ne anlama geldiğini söyleyen videolar var ya 😂 bir bak bakalım sizinki hangisine benziyor

Videoya göre aç veya karın gazı var. Ama hiçbiri değil eminim tek şekilde ağlıyor hanımefendi nedense 😂 ay hepimizin aynı ana denk gelince bi rahatladım çok sağolun annişler 🥲 bugün iyiydi gündüz de baya uyudu dinlendi akşam 8 de duş rutini oluşturuyorum 9 buçuk gibi uyuyo 4 saat kadar öyle biraz rahat ediyorum 🙈

Bugün arkadaşımın ısrarıyla parka gittik ,çok pişman oldum.bebegim huysuzlandi durmadı en güzeli evde oturmakmis.disarda çok stres oluyorum ben yada biri yanımda olduğunda.
Pişman olma dışarıda çocuk bakmak daha rahat diyorlar hep alıştıkları zaman. Alıştırmak lazım bol bol

Kızlar dışarıya önemli şeyler dışında çıkıyor musunuz? Ev gezmesi park cafe falan hiç gittiniz mi? Yoksa kırkım cikmasini mi bekliyorsunuz
Bebeğim 24 günlük bebekle ve eşimle yemek yemeye gittik, avmye gittik, e bebeğe sürekli gidiyoruz mobilya almaya bile gittik 😅 akşamları da eşim çalıştığı için tek başıma bebeği alıp markete yada yürüyüşe çıkıyorum çünkü ben evde kalırsam sürekli mutsuz oluyorum eşimle kavga etmeye başlıyorum bebeğim için modumu yüksek tutmak zorundayım bu yüzden size iyi gelen şeyleri yapın boşverin milleti 👍

Kızlar sağlık ocağının verdiği d vitamini mi kullanıyorsunuz yoksa ayrı mı aldınız? Sağlık ocağının haricinde Ocean marka d vitamini önerildi ama size de sormak istedim

X