Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 101 49,3%
  • erkek

OY: 97 47,3%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    205
Benden hiç parça pıhtı gelmiyor da ondan sordum gelmesi gerekmiyor mu aceba Dr karnında da ödemin var dedi ödem mi tutuyor ki
Bendede pihtı gelmedii pıhtı olmaması daha iyi aslında bana hemşire karnımı bastırırken pıhtı olmaması daha iyi diyordu oyüzden boşaltıyorum diyordu parmağinı soka soka 😀😀

Kızlar psikolojiniz ne durumda ben son bir kaç gündür kendimi çok kötü hissediyorum sürekli alışveriş yapıyorum biraz moral olsun diye yoksa eşime saracağım

Kolik olabilir yaa 😔 benimkide böyle pek ağlamıyor aslında ama hep konuşun ses istiyor olabilir gözleri görmuyolar kendini yabancı hissediyorlar çünkü doğal olarak
Gunduz cok rahatiz uykusu vs. Ama bu saatlerde basliyor. Suan kucagimda tilki uykusunda ara ara uyanip ciglik cigliga agliyor

Kizlar kilo durumlari nasil🙄 dogumdan sonra ne kadari gitti🥲 gobegime baktikca gozyasim pit ediyor…
ilk 12 gunde 10kilom gitti. Annem gitti gideli kilom yerinde takildi gram veremedim. Saglikli ev yemekleri yapiyordu. Suan ben degil yemek yapmak wcye zor gidiyorum makarna yaparsam sukrediyorum 2oglan cocuguyla cok zor

Kızlar psikolojiniz ne durumda ben son bir kaç gündür kendimi çok kötü hissediyorum sürekli alışveriş yapıyorum biraz moral olsun diye yoksa eşime saracağım
Ben hamiligin 7.ayindan beri kotu hissediyorum kendimi. hic birseye yetisemeyen ve kilolarimdan dolayi acayip moralim bozuk cirkin hissediyorum

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Kizlarrr bilginizee 🥰

Screenshot_20240626-154753_Instagram.jpg

Kv bende ama en çok annemi arıyorum🥺🥺
Kv calismasina ragmen kalayim diyor ama onun yapacağı birsey yok pek. Bebek bakimi ev duzeni olsun pek hakim degil canim. O yüzden yalniz kaldimm
Ozaman gazı var sanırım ya kuzumm yada dandini şarkısı var onu aç yada 7 fatiha falan var dur bak

oy sagol joummm

• Beğen
Allah nerde varsa yardım etsin ay vala bi arkadaş vardı beste galiba erken doğurmuştu 28 de galiba ay kuzum benim 80 küsür gün nasıl dayandın kulaklarını çınlatıyorum Allah herkese yardım etsin 🙏🏻
Evet evet bendim 28 haftalık 1 kg doğuran 🥹 bu mesajı kızçem kucağımda baygın baygın uyurken atıyorum. Allah dayanma gücü verdi biz kavuştuk çok şükür kızım 3300gram oldu hatta 🥰🥰

Hemde diyet sebzeli çorbada yapabilirsin gaz yapmayan dan yeşil sebzelerle miss gibi olurr hemde emziriyosun çabuk verirsin sende baya benden fazla 10kilo vermissin daha ne bozuyon moralini
Veririm demi kızz 🤣 biraz da irade gerekiyor tabi ama emzirdigimiz icin ufak kaçamaklar cok etkilemiyor bence suanda

• Komik
X