2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Evet banada dedi yazık dedi sana daha yaşınız genc normal yola kala biliyorsun boşuna o iğneleri vücuduna yapmışsın keşke 2 aşılamayida yapmasaydın açık açık dedi sen buraya tüp bebek için geldin istesem üstünden çok para kazanırım ama vicdanım el vermiyor ciddi bir problemin yok kalırsın dedi vicdanım bu kadar genç birine tüp bebek yapmama musade etmiyor alın terini vercen bana sen stresin, üzüntün, zorlukları cabası çok yakın hisetim kendime hsg filmini kaybetmiştim tekrar yapalım dedim hayır dedi cekildigin yerden git al bu işlem sırasında böbreklerini kaybeden çok kişi var bir kere yeterli dedi insanların ne dediğini umursama herkes kendince bir şey önerir dedi git muaneye gel dedi gerçekten esaslı adammış Allah razı olsun onda

Evet banada dedi yazık dedi sana daha yaşınız genc normal yola kala biliyorsun boşuna o iğneleri vücuduna yapmışsın keşke 2 aşılamayida yapmasaydın açık açık dedi sen buraya tüp bebek için geldin istesem üstünden çok para kazanırım ama vicdanım el vermiyor ciddi bir problemin yok kalırsın dedi vicdanım bu kadar genç birine tüp bebek yapmama musade etmiyor alın terini vercen bana sen stresin, üzüntün, zorlukları cabası çok yakın hisetim kendime hsg filmini kaybetmiştim tekrar yapalım dedim hayır dedi cekildigin yerden git al bu işlem sırasında böbreklerini kaybeden çok kişi var bir kere yeterli dedi insanların ne dediğini umursama herkes kendince bir şey önerir dedi git muaneye gel dedi gerçekten esaslı adammış Allah razı olsun ondan
Sevindim canım inşallah doğal yolla kalırsın çok stresli tup bebek benimde hiç sorunum yok eşimde sıkıntı var bizim tup bebek bile çok zor bakalım ne olacak kandirmadan konuşuyor ❤️

Sevindim canım inşallah doğal yolla kalırsın çok stresli tup bebek benimde hiç sorunum yok eşimde sıkıntı var bizim tup bebek bile çok zor bakalım ne olacak kandirmadan konuşuyor ❤️
İnşallah sende canım Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah belki sana umut olur ama inanırmısın eşimin dayısının tam 5yıl hiç olmadı eşi çok kilolu düzensiz döngüsü vardı ve hiç bir zamn hiç bir doktora başvurmadı aslında kocası gitmiyordu ve 6cı yılda gebe olduğunu öğrendi düzensiz döngü olduğu için 3 aylık falan öğrendi mucize gibi geldi her kese çünkü eşi aşırı bir kiloya sahip yani Allah ol der olur herseyin hayırlısı Herşeyin

İnşallah sende canım Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah belki sana umut olur ama inanırmısın eşimin dayısının tam 5yıl hiç olmadı eşi çok kilolu düzensiz döngüsü vardı ve hiç bir zamn hiç bir doktora başvurmadı aslında kocası gitmiyordu ve 6cı yılda gebe olduğunu öğrendi düzensiz döngü olduğu için 3 aylık falan öğrendi mucize gibi geldi her kese çünkü eşi aşırı bir kiloya sahip yani Allah ol der olur herseyin hayırlısı Herşeyin
Allah'ım mucizesi işte. Ama benim malesef imkansız çünkü eşim de sprem yokluğu var kriptozspermi onun da tedavisi yok hem o hem abisi malesef elde olan spremlerle yapmaya çalışıyoruz ☺️

Merhaba kızlar ben de bu yola girmek üzereyim ama fiyatlar konusunda bi bilgim yok üniversite hastanelerinde ve özellerde ne kadar tutuyor tüp bebek masrafları yardımcı olur musunuz ?
Medicana hastanesinde 70.000 TL civarı toplama transfer tahliller süreci , ilaçlar 20.000 TL civarı dondurma yapıldı bende 6 embriyo 7000 civarı ilaçlar kişiden kişiye değişiyor diye biliyorum..

Bunuda ilk idrarla yaptım bugün 1. Haftam. Allaha şükürler olsun bu duyguyu yaşattı. Hayatımda ilk defa pozitif görüyorum testlerimi. Rabbim herkese yaşatsın. İnşallah hepimizin hamileliğide sağlıklı şekilde ilerler. Evlatlarımızı sağlıklı şekilde kucağımıza almakta nasip olur. ❤️
IMG_1483.jpeg

Bunuda ilk idrarla yaptım bugün 1. Haftam. Allaha şükürler olsun bu duyguyu yaşattı. Hayatımda ilk defa pozitif görüyorum testlerimi. Rabbim herkese yaşatsın. İnşallah hepimizin hamileliğide sağlıklı şekilde ilerler. Evlatlarımızı sağlıklı şekilde kucağımıza almakta nasip olur. ❤️
Eki Görüntüle 3445493
Çok garip duygu degıl mi pozitif i görmek,bende aynıyım yıllardır goremedım Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hayırlı olsun 🐥 bende birazdan tekrar kan vermeye gideceğim

Çok garip duygu degıl mi pozitif i görmek,bende aynıyım yıllardır goremedım Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hayırlı olsun 🐥 bende birazdan tekrar kan vermeye gideceğim
Evet yanıma aldın testleri bakıp bakıp duruyorum. Ne hissedeceğimi bilemiyorum. Hayırlısıyla kalp atışınıda duysam. İnşallah sağlıkla ilerler kucağımızada alırız. İnşallah kan testinde değerin çok güzel yükselmiş olur. Benimde bugün vermem lazım ama yarın vericem. Sonra 2 gün sonra tekrar istedikerinde tam 10. Günüm olmuş olacak.

Eki Görüntüle 3445493
Ahh canimmm okadar net okadar güzel ki masallah diyelim sanada saglikla ilerlesin insallah 💜 bir mor kalp daha geldi diyelim mi ozaman 🐣😀😀

Evet yanıma aldın testleri bakıp bakıp duruyorum. Ne hissedeceğimi bilemiyorum. Hayırlısıyla kalp atışınıda duysam. İnşallah sağlıkla ilerler kucağımızada alırız. İnşallah kan testinde değerin çok güzel yükselmiş olur. Benimde bugün vermem lazım ama yarın vericem. Sonra 2 gün sonra tekrar istedikerinde tam 10. Günüm olmuş olacak.
Benim 12 gün sonra dediler ayın 1 i ama bugün 10. Günüm

X