Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 102 49,5%
  • erkek

OY: 97 47,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    206
Evett yapıyorr maaleseff kuzum ama uyuyo geriyee sen uyanınca bezini değiş sonra emzir uyut bende açıyorum emzirmeden sonra istiyorr ama ışık ortamda yapmıyorum gene uykusu bölünmüyor
Bende karanlikta hallediyorum ama bazen uyumuyor 2.kez emzirsemde canim. 2saate yakin uyanik kaliyoruz

İner dimi moni yaaa inşallah ay bugün kadın doğum Dr u da dahiliye ye ya da kalbe git falan dedi ödem var dedi kafamı karıştırdı yani normal değil mi ki bu
Canım benim öyle şişmişti ki obez ayağı gibi olmustu ki ben hamilelikte hiç şişmedim bi haftada indi merak etme

Kızlar benim bebek bugün hiç durmadı uyumadı doğru dürüst öldüm koyduğum gibi ağladı kucağımda bazen durdu bazen ağladı sırtım omuzlarım tutmuo artık cok yoruldum sadece corba icebildim acelece hiç bu kadar yorulmamıştım

Kızlar benim bebek bugün hiç durmadı uyumadı doğru dürüst öldüm koyduğum gibi ağladı kucağımda bazen durdu bazen ağladı sırtım omuzlarım tutmuo artık cok yoruldum sadece corba icebildim acelece hiç bu kadar yorulmamıştım
Gazi falan vardır yada atak haftası olabilir.anneler olarak kendimizi kandiriyoruz😀en zor dönemler suanki dönem çünkü hiçbir şeyin farkında değiller

X