Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 103 49,5%
  • erkek

OY: 98 47,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    208
Selam arkadaslar benim burnum kapalida dünde böyleydi doktora soylemeyi unuttum bir taraf kapali gorumcem evde normal sprey yokmu dedi kizima sprey yazmisti doktor onu kullansam sikinti olmaz demi

Ayy o kadar suni sancı çektikten sonra yaşayacağım acılardan çok korkuyorumda.
Birde bana pansuman yap felan demediler. Doktorum sadece çarşamba günü duşunu al gel dikişlerine bakalım dedi. Her gün pansuman yapıyor musunuz sizler.
Bana doktorum 3 gun sonra bandı çıkar 1ay boyunca pansuman yap dedi kuzum muayene gittim dikişime baktı ultrasona baktı bitti

Bizde bugün Dr kontrolüne gittik genel olarak iyiz çok şükür biraz sarılığımiz var ama çok yüksek değil emmesine dikkat et dedi Dr 💙 kızlar bende ödem var ya nasıl geccek bu ben ne hamilelikte ne de hayatımda ödem görmemiştim ayaklarım ve bacaklarım resmen balon ne iyi gelir tavsiyesi olan var mı 🌷

Bizde bugün Dr kontrolüne gittik genel olarak iyiz çok şükür biraz sarılığımiz var ama çok yüksek değil emmesine dikkat et dedi Dr 💙 kızlar bende ödem var ya nasıl geccek bu ben ne hamilelikte ne de hayatımda ödem görmemiştim ayaklarım ve bacaklarım resmen balon ne iyi gelir tavsiyesi olan var mı 🌷
Bir hafta geçmiyor o ödemler. Bol su iç diyorlar ama ben baya içmeme rağmen geçmedi. Hep ayaklarını yukarda tutmaya çalış. Ben yukarı tutunca iniyordu azda olsa şişlerim

Bol su bi haftaya inecek merak etme

Selam kizlar. Oglusum Her emzirmeden sonra az da olsa kaka yapiyor bizim gibi olan varmi? Gece uyuyacak yavrum ama altini her emzirmeden sonra mecbur aciyorum uykular haram oldu🥲

• Beğen
Reactions: Jou
Gelir canım sıkıntı etme o zamanını çok iyi biliyor 🤗
Ay benim bide karın cevresinde gerilik varsı son gittigim doktor ne kilosunu ne boyunu vs hicbir sey soylemedi o kadar gerildim ki. Gelişmelerden haberdar eder insan yeni gelen bi doktordu bide. Kime bulduysam gittim ne yapayım. Ama yok cımbızla laf alıyoruz hicbir sey ogrenemedim allah büyüktür diye bekliyorum artık

Bir hafta geçmiyor o ödemler. Bol su iç diyorlar ama ben baya içmeme rağmen geçmedi. Hep ayaklarını yukarda tutmaya çalış. Ben yukarı tutunca iniyordu azda olsa şişlerim
Şimdi nasıl oldu peki geçti mi. Ya evet su iç diyorlar ama bana da iyi gelmedi sanki herkese iyi gelmiyormus yatınca biraz düzeliyor sonra gün içinde ayaktayım tekrar oluyor anlamadım gitti

Selam kizlar. Oglusum Her emzirmeden sonra az da olsa kaka yapiyor bizim gibi olan varmi? Gece uyuyacak yavrum ama altini her emzirmeden sonra mecbur aciyorum uykular haram oldu🥲
Evett yapıyorr maaleseff kuzum ama uyuyo geriyee sen uyanınca bezini değiş sonra emzir uyut bende açıyorum emzirmeden sonra istiyorr ama ışık ortamda yapmıyorum gene uykusu bölünmüyor

canım doktor bana maydanoz suyu önerdi 3 gün sabah akşam 1 er su bardağı.ben 2 gün yaptım bende de çok ödem olmuştu. maydanoz sapını alıp kaynamış suyun içine koydum 5dk öyle kaynattım soğuyunca içtim

X