2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Merhaba 32.hafta calışabilir raporu alıp 36.hafta hangi raporu alıyoruz ve o zaman şu 112 günlük geçiçi iş göremezlik ödeneği yatıyor mu yine
36 da artık zorunlu doğum izni raporu alıyorsunuz.112 gün nerden çıktı anlamadım pek ama 36 dan itibaren başlıyor izin gününüz ve 4 aylık izin parası yatırıyorlar izniniz bitince.eğer her ay sgk ile gidip görüşürseniz aylık da alabiliyorsunuz ama ben toptan almauı tercih etmiştim

Kızlar nasılsınuz pek uğrayamadım. Jou gözün aydın doğum yapmışsın.benim şu bir haftadır çok kanamam var hayat kalitem düştü resmen.ilk 10 gün olmadı sonrasında başladı kanama çok garip bide durup durup aniden oluyor her yerim batıyor stresten dışarı çıkamıyorum bişi olacak diye.sizde nasıl kanama durumu.ne zaman bitecek bu sezeryan oldum bu arada

Sağol canım benim
Korkma 40gune kadar ara ara gelip gidiyormuş bu kanama dr um oyle demişti
Amaa bukadar heryanın batıyorsa druna görün korkma neolcak genelde kontrole gittinmi sen sezden sonra
Bendede bi gidiyor bi geliyor doktorum ara ara bian bi gelecek bian bi gidicek dedi 40güne kadar dedi ama çok cok aman aman bi kanaman olursa gel dedi

Kızlar bi watsap grubu falan mı kursak valla buradan çok zor oluyor. Yasak olabilir gerçi bilmiyorum da

Sezeryan olan arkadaşlar
İlk kalkışınızı nasıl yaptınız. Hemşire kız ağrı kesici iğne vurucaktı yan bile dönemedim. Ayağa nasıl kalkıcam ben ya.

Reactions: Jou
Arkadaslar pazartesi gunu doktora gidicez 38 haftalik oluyorum umarim bi aksilik olmaz da gun verirler gec kaldik diye korkuyorum

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…