2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Olurmu öyle canım sancı var hissetmezsen açılma olmaz kasılma olmadığı için sancıyı hissediceksin ki rahmin kasılcak ve açılma sağlanıcak
Kız delirmeyinnn ben agrı sızı cekmeden kızımda 2 cm acıklık oldu ağrıyı az hissetmek veya hissetmemek acılma olmayacagı anlamına gelmiyor ki arkadasım suni aldı mesela agrıdan öldü ama açılmadı yani saatlerce kuzenim de adet agrısı gibi agrıyla dogum yaptı bende kendi sancımı son bir saate kadar cektim sonra suyum geldi suyum gelince hızlansın diye suni verdiler. Yoksa benim sancım da az hissediyordum son ana kadar

Yani gereğinden fazla emzirmekde anneye böyle olumsuz dönüşler yaptırıyor demek ki hadi 1 saatti de anladım da yarım saat nedir yaaa bizim de insan olduğumuzu biraz unutuyorlar sanırım torun aşkından ya ben silikon ucunu hani krem yağ falan sürüyoruz ya yara olmasın diye onu sürünce iç çamaşırina değmesin diye alsam mi diyorum göğüs ucuyla ilgili değilde benim ki

Kizzzzzzzz doğurmadım ben kızım için dedim amaaaannn herkes sancak doğurdumm
Kuru dut kuru incir ve kayisi hoşafı sütü coşturuyormuş bi dene istersen
Öylemi, valla kafam yerinde değil zaten , direkt doğurdun zannettim. Senin de yaklaştı ,hadi hayırlısı inşallah

Reactions: Jou
Kizzzzzzzz doğurmadım ben kızım için dedim amaaaannn herkes sancak doğurdumm
Kuru dut kuru incir ve kayisi hoşafı sütü coşturuyormuş bi dene istersen
Yani bnde bu grupta degilm ama ne zaman yazsam çok desteğin oldu bn bile sana bakmaya geldim dogurduysan hayrlı olsun demeye gizli hayranın olark sağlıcakla glsin inşallah bebisin doğurdun sandm

Reactions: Jou
İlk çocuğuma hamileyken sağ bacağımdaki ana damar komple tıkalıydı 4 yerden ve sıfır kan akışı nerdeyse ve o zaman hiçbişey kullanmadan doğum yaptım ve oğlum 5 yaşındayken ancak ameliyat oldum çünkü benim varisin çok ötesinde tıkanıklıklar vardı ve damar yetmezliği olmuştu. Buna rağmen onca yıl bana bişey olmadıysa sana da olmaz içini ferah tut kan sulandırıcı kullanıyosun zaten. Bu gebeliğimde ben de en baştan beri kullanıyorum zaten. Bana da doktor aynı şeyleri söylemişti. İğne de kullandığına göre endişelenecek bişey yok

40+0’da her gun tekrarlayan ve acaba mi??? Dedirten agrilarla selamlar oglusumu her gun gelmesi icin ikna etmeye calisiyorum da cok yumusak davraniyorum herhalde hoplamalara ziplamalara baslicam biraz rahati bozulsun yeter da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…