2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Dimiii günler yaklaşıyor ve ben ayrı heyecan heleki oğlumun tadını almak nasıl birşey kizımda aldım tadını tabiii değişik duygular içerisindeyim🥺🥺
Aaahh hayırla sağlıkla tadına bak inşallah kuzum bende heyecanlıyım cidden nasıl olcak kime benzeyecek duygusalim anneliği yaşayacak olmak karnımda bile böyle hissederken kucağıma alınca napcam çok garip duygular ama çok güzel 🥹🥹🤰🏻💙

Yani bnde bu grupta degilm ama ne zaman yazsam çok desteğin oldu bn bile sana bakmaya geldim dogurduysan hayrlı olsun demeye 😂 😂 gizli hayranın olark 😂 sağlıcakla glsin inşallah bebisin doğurdun sandm 🥰
Yaaaaaa canım benim çok tatlısınnn amaa🥰🥰 doğdu deyince insan şimdilik düşünüyorr tabii🥲
Perşembe gunü sabah 8 de doğuruyorum beklerim 🤪 şaka biyana saglicakla kal inşaallahh

Aaahh hayırla sağlıkla tadına bak inşallah kuzum bende heyecanlıyım cidden nasıl olcak kime benzeyecek duygusalim anneliği yaşayacak olmak karnımda bile böyle hissederken kucağıma alınca napcam çok garip duygular ama çok güzel 🥹🥹🤰🏻💙
Cokguzell hele sen doğurunca kucağina alinca görr dunyalar senin oluyorr rabbim isteyene nasip etsin inşaallahhh hepimiz ugraşıyoruz evladimiz olsun hepimizin ayrı sınavı var 🥲

Cokguzell hele sen doğurunca kucağina alinca görr dunyalar senin oluyorr rabbim isteyene nasip etsin inşaallahhh hepimiz ugraşıyoruz evladimiz olsun hepimizin ayrı sınavı var 🥲
İnşallah hepimiz sağlıkla kolaylıkla görelim o günleri tarifi yok bunun Rabbim isteyen herkese yaşatsın 🤲🏻🤲🏻 amin canısı amin 🥰💐

• Amin
Reactions: Jou
Ben niye doğuramıyorum 😆😆🤷🏻‍♀️

Aaa @acemiyogi duymasın onun kızı nazlı 😆😆😆 en son 41 e kadar bekliyomuş doktorum bakalım pzt 40 olucam 1 haftamız var 😆🤷🏻‍♀️
Acemi duble istisna canım kızı onun çok nazlı çıktı 😅🥰hadi bakalım bizimki de bekliyor da ne zaman gelirse artık inşallah kendiliğinden en doğalından gelirler 🤲🏻💙

Merhaba kizlar bende pek sesim çıkmasada takipteyim sizleri 😍biz de 37+2 yiz daha doğuracak hastane bulamadim devlet hastanesine gidiyodum ordaki doktorum hic haberim yok 25 gun nobet sistemine mi ne geçmiş yani 25 gun o gittigim hastane doğum doktoru olmayacakmis bende baska devlet hastanesine gittim o da en başından beri takiplisi degilim diye kabul etmedi İstanbul'da ozel hastane fiyatları ne hic bilmiyorum 1 tanesine sordum 60 bin dedi cok cok fazla geldi en cok 20 bin der diyodum sizin bildiginiz İstanbul da ozel hastane fiyatları nedir bilginiz var mi 🥹uzun oldu affola

Merhaba kizlar bende pek sesim çıkmasada takipteyim sizleri 😍biz de 37+2 yiz daha doğuracak hastane bulamadim devlet hastanesine gidiyodum ordaki doktorum hic haberim yok 25 gun nobet sistemine mi ne geçmiş yani 25 gun o gittigim hastane doğum doktoru olmayacakmis bende baska devlet hastanesine gittim o da en başından beri takiplisi degilim diye kabul etmedi İstanbul'da ozel hastane fiyatları ne hic bilmiyorum 1 tanesine sordum 60 bin dedi cok cok fazla geldi en cok 20 bin der diyodum sizin bildiginiz İstanbul da ozel hastane fiyatları nedir bilginiz var mi 🥹uzun oldu affola
Yaaaa çok geç gittin amaa 7 ayda özele devam etmen gerekirdi böylede zor oldu 😒 illaki vardır 20bine ozel hastane cok geç kalmadan halletmen lazım ben istanbulda yaşadım ama unuttum hep oraları evlendim çerkezköye geldim inşaallahh iyi bilen biri çıkar

Selamlar herkese carsamba gunu sezeryan dogum ile bebegimi dogurdum rabbime sukurler olsun darisi isteyenlerin basina olsun. Sorum su ki topuk kani kacinci gunde verdiniz biz bugun gittik pzt gel dediler yani 5.gun alalim dediler ama saglik bakanligi sitesinde 2.gun yaziyor
Ben doğurmadım ama sağlık ocağı hemşirem bana 3-5.günler arasında getirin dediler, doğduğu hastanede de aynı gün alınacak ama siz yine de buraya da getirin dediler

Devlet hastanesinde doğuma ebeler girmiyor mu canım sanki bana öyle demişlerdi ekstra bir durum olursa doktor geliyormuş, birde illa nöbetçi doktor vardır ya hafta olarak çok ilerlemişsin bence hastane değiştirmesen mi

Selamlar herkese carsamba gunu sezeryan dogum ile bebegimi dogurdum rabbime sukurler olsun darisi isteyenlerin basina olsun. Sorum su ki topuk kani kacinci gunde verdiniz biz bugun gittik pzt gel dediler yani 5.gun alalim dediler ama saglik bakanligi sitesinde 2.gun yaziyor
Hastanede alınıyor ilk topuk kanı zaten 2. Topuk kanı 5. Veya 7. Günde alınır biz 5 günlükken verdik

bende 5. Günde götürdüm zaten anca denk geliyor hastane eve git vs. Aile hekimi bana dogumdan sonra 1 hafta icinde getir demisti kızımda simdide öyle yapıcam nasipse. Yani 5 gün icinde götürsen olur ne kadar erken o kadar iyi diye diyorlar

X