2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Bide soruyorlar ya mesela normal bekliyorum diyince kolay mı saniyorsun 15-16 saat sancı çekmek diyorlar ya abi sen nasıl dogurdun o zaman bu nasıl saçma bir konuşma ya ben kolay demiyorum ki
Bana da sürekli şöyle zor böyle zor dediler,sezaryen yapinca da aaa niye korktun ki dediler.ahh bu çevre varya insanı dogumdan da lohusalıktan da herşeyden biktiriyor

Reactions: Jou
İzin isteseler keşke sözde şey diyorlar canım gelelim yanına sende sıkılmamis olursun.halbuki tepemize dikilip keyif çatma derdindeler.

Jou bizim bebeler boy kilo çok benziyor ya sende taşırken artık yoruluyor musun karnım gerildikçe gerildi sert, şu hafta karnım çatlamadığı kadar çatladı bu zamana iyi geldik ama yük ağır olunca göbekcim dayanamadı

Ahahahah ya benim bir yürüyüşüm var, penguen falan değil hacıyatmaza dönüştüm resmen

Bide soruyorlar ya mesela normal bekliyorum diyince kolay mı saniyorsun 15-16 saat sancı çekmek diyorlar ya abi sen nasıl dogurdun o zaman bu nasıl saçma bir konuşma ya ben kolay demiyorum ki
Öffff eee biliyoruz sanci cekicez ne sacma sapan konusmalar bunlar… kucuk goruyolar iste yapamayacagimizi dusunuyorlar da o yuzden boyle bos bos konusuyorlar. Benim etrafimda neyseki cok kadin yok da boyle seyler duymadim. Sadece bi akrabamiza annem fotografimi gosterince “ay gobegi ne kadar buyuk benim kiz ikizlere hamileydi gobegi bu kadardi” dedigini duyunca bile sinirim tepeme cikti. İnsanlar neden bu kadar hadsiz… ozellikle kadinlar

Sırf merak başka birşey değil bide soranlada ben son haftadan sonraki tarihi söylüyorum o ara beni darlamasinlad diye mesela Dr 20 Haziran falan o zmaana dogumum olur büyük ihtimalle dedi bende sorana haziranın sonuna diyorum

Ya ben normalde ağrıya dayanırım ama bu nasıl bir ağrı olacak ne kadar sürecek bilmediğim için bol keseden atamıyorum adetlerimde ağrılı geçer mesela hiç ilaç almam o şekilde geçiririm bakalım nasıl olacak merakla bekliyorum

Evet cidden son günler ben hamileliğimi çok sevdim evet zor günler geçti geçiyor ama bu çok mucizevi birşey tadını çıkarmaya çalışıyorum

Bana da sürekli şöyle zor böyle zor dediler,sezaryen yapinca da aaa niye korktun ki dediler.ahh bu çevre varya insanı dogumdan da lohusalıktan da herşeyden biktiriyor
Valla tam dayakliklar yaaa niye böyle bu insanlar ben anlamıyorum ben hiç kimseye olumsuz birşey söylemem mesela bu kötülük bence ya ne olursa olsun yaşayıp kendi karar verecek yani karşıdaki bı salın biz hamisleri ya sizi göbüşümuzle doveriz biz

Cidden kadın kadının düşmanı yani çok saçma asıl en özel zamanlar anlayacağı destek verilmesi gereken zamanlar ya kadınlar dese yine anlicam kuzenim dedi yani bunu düşün ve şuan kendisi 3. Ye hamile yani şey diyor güya normal diye kendini şartlandırma doğum yaomak da kolay değil sezeryan da olur iyide sezeryan kolay mı peki bence doğumuun her türlüsü zor içinden canından can çıkıyor yani burda kolaylık zorluk tartışmak çok yanlış bence. Aayy bide bu muhabbet var ikiz mi ne kadar kilo almışsın bu nasıl bir koca göbek falan hey Allah'ım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…