2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Cidden kadın kadının düşmanı yani çok saçma asıl en özel zamanlar anlayacağı destek verilmesi gereken zamanlar ya kadınlar dese yine anlicam kuzenim dedi yani bunu düşün ve şuan kendisi 3. Ye hamile yani şey diyor güya normal diye kendini şartlandırma doğum yaomak da kolay değil sezeryan da olur iyide sezeryan kolay mı peki bence doğumuun her türlüsü zor içinden canından can çıkıyor yani burda kolaylık zorluk tartışmak çok yanlış bence. Aayy bide bu muhabbet var ikiz mi ne kadar kilo almışsın bu nasıl bir koca göbek falan hey Allah'ım ya 😏🤷🏻‍♀️
Catir catir dogur da gorsunler kiz🤣🤣 bi de bunlara aciklama yapmak zorundaymisiz gibi sanki normal olmasa ay yok ben sezaryen yapamam icimde kalsin dicez. Laf olsun diye konusuyolar nasibetsizler

Jou bizim bebeler boy kilo çok benziyor ya sende taşırken artık yoruluyor musun karnım gerildikçe gerildi sert, şu hafta karnım çatlamadığı kadar çatladı bu zamana iyi geldik ama yük ağır olunca göbekcim dayanamadı 😂🤣
Dayanamaaazzz ilk doğumun olunca öyle oluyo gerçekten pertim afedersin perdeleri cektim don atlet oturuyorum karşımdada ventilatör ayaklarım şişmiş vaziyette hic iyi değilimm hava 35 derece

Ben trabzonda medikalparka gidiyorım. Sultan hanıma. Şardaydı sonra oraya geçtti. Devlette flan sıra bulmak çok zor başka bayan da gelmedi özele dedik en iyisi orda devam edelim. Sen hangi doktora gidiyorsun
Bende ilk kızıma sara gıdıyordum dogumu devlette yaptım. Her seyı bıldıgım için bunda özele gıtmek ıstemedım normalde ılcedekı hastaneye gıdıyordum ama doktorum gıttı devlette de kıme sıra bulursam gidiyorum ıste son haftalar oldugu için takılmıyorum ama yone de tercıhım selma filiz 😁

Sırf merak başka birşey değil bide soranlada ben son haftadan sonraki tarihi söylüyorum o ara beni darlamasinlad diye mesela Dr 20 Haziran falan o zmaana dogumum olur büyük ihtimalle dedi bende sorana haziranın sonuna diyorum 🤣

Ya ben normalde ağrıya dayanırım ama bu nasıl bir ağrı olacak ne kadar sürecek bilmediğim için bol keseden atamıyorum 😅 adetlerimde ağrılı geçer mesela hiç ilaç almam o şekilde geçiririm bakalım nasıl olacak merakla bekliyorum 🥰

Evet cidden son günler ben hamileliğimi çok sevdim evet zor günler geçti geçiyor ama bu çok mucizevi birşey tadını çıkarmaya çalışıyorum 🧡
Ben ilk kızımı normal dogurdum. Son bir saat suni aldım. Sadece anın tadını cıkarın mucizevi bir sey allah saglıklı olan herkese normal dogum nasip etsin hiiic dinlemeyin kimseyi

Kız biz annelerin çektiği ne be yaşadığımız zorluklarn yanında bide milletin daha doğurmadınmı hani ne zaman daha doğum sen daha geziyonmu laflarına maruz kalıyoruz 😃😃 aslında 3 4 hafta geç tarih söylicen kurtulcan😬😃😃
En güzeli oymuş vallaa.. hahah bu sefer de zamanında doğruruz aaa erken doğmuş niye acaba derler 🤣🤣

Sırf merak başka birşey değil bide soranlada ben son haftadan sonraki tarihi söylüyorum o ara beni darlamasinlad diye mesela Dr 20 Haziran falan o zmaana dogumum olur büyük ihtimalle dedi bende sorana haziranın sonuna diyorum 🤣

Ya ben normalde ağrıya dayanırım ama bu nasıl bir ağrı olacak ne kadar sürecek bilmediğim için bol keseden atamıyorum 😅 adetlerimde ağrılı geçer mesela hiç ilaç almam o şekilde geçiririm bakalım nasıl olacak merakla bekliyorum 🥰

Evet cidden son günler ben hamileliğimi çok sevdim evet zor günler geçti geçiyor ama bu çok mucizevi birşey tadını çıkarmaya çalışıyorum 🧡
En iyisini yapıyorsun millete dert anlatmaktan kendimizi düşünecek halimiz kalmıyor sonra, ikna etmeye çalışıyoruz geç değil aslında bu zamanlar da normal diye 😂😂 bence sen de fazla ağrı hissetmeden geçireceksinn, ıkınma evresinde illa ki zorlanacağız ama bittiğinde o kucağımıza alacağımız an var ya 🫠 tek düşündüğümüz o olsunn 😍😍

Kesinlikle ben de hamilelikle ilgili sadece güzel şeyler hatırlayacağıma eminim ya her şeyiyle çok güzeldi 🥲

Pazar günü 38+4 de tam 9 aylık hamileyken doğum yaptım. İkinci sezeryanım, büyük kızım 25 aylık. 3kilo 47 cm minnoş bir kızım oldu. Rabbim ikinci kez yaşattı nasip etti şükürler olsun 🙏 herkese dua ettim,sağlıkla kavusalim inşallah.
Doğum sonrası sezeryandan çok anestezi beni çok zorladı, belden uyusyuruldum hemende çözüldü ayaklarım ama ağrısı ertesi gün beni mahvetti.
Hem git gel hem sürekli bir kontrol hali hem hamilelik vs derken birde ağrılar olunca dün baya ağladım odada, rahatladım😂
Bugün çıkış yapıyoruz işitme testini beklerken yazayım dedim sizlere de.
Rabbim sizleri de acısız ağrısız kurtarsın inşallah, kavuştursun bebislerinize 🌸
Bundan sonrası bizim için çiçek bahçesiii 💜

Evettt ben de🤣 coraplarimi pantolonumu falan nasil giyiyodum, dusta bacaklarimi ayaklarimi nasil yikiyodum🤣🤣🤣 esim diyo ki zaman ne kadar hizli gecti hee bi de bana sor🥲
Ahahahahajaaha bu kadar aynı olmamız… göbek gidince bi süre göbek varmış gibi devam ederiz büyük ihtimal 😂😂😂 ahahahah onlara çok hızlı geçti tabii, her detayını her günün ayrı belirtisini biz takip ettik yaşadık 😬😬

Ben ilk kızımı normal dogurdum. Son bir saat suni aldım. Sadece anın tadını cıkarın mucizevi bir sey allah saglıklı olan herkese normal dogum nasip etsin hiiic dinlemeyin kimseyi
Maşallah bize de nasip olsun hayırla su gibi yok ben takılmiyorum söylenenlere herkesin bedeni gebeliği durumu farklı doğal olarak dogumuda farklı olacak 🌸🐣

Doktordan geldim kızlar, bebiş 1 cm daha uzamış kilosu 3600 gr civarında geçen hafta 3300 gr idi, plasentan bebeği iyi besliyor maşallah diyo bu bebeği nereye saklıyorsun diyor doktorum🤣 geçen hafta normal doğuma %50 50 konuşuyordu bu hafta ilk defa olumsuz konuşmaya başladı sezaryen olacak gibiyim artık muhtemelen haftaya belli olur 🫣😂 nst’de de maşallah hareketli baya suyu da iyi şuan bende durumlar böyle ama tarih hala belirsiz 36+6 güncellemem bu şekildee🤣

X