Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Canım Zeynep hocaya ben güveniyorum çünkü devlet hastanesi temelli bir kadın ve asla sezeryan yanlısı değil. Görümcem ağrıdan kıvranırken bile son dakikaya kadar normal doğuma ikna etmeye çalışmıştı. Bebeğin durumu iyi kalp atışı iyiyse sezeryan ihtimalini hep erteler. Görümcem sezeryan istedi kendi isteği olmasına rağmen rapora zorunlu sezeryan yazdı fazladan ücret alınmasın diye. Para konusunda da orada güvendim. Para almak için isteğe bağlı yazabilirdi ama yapmadı 🌸 Eğer sana erken alalım dediyse mutlaka bebişi düşünerek söylemiştir için rahat olsun 🥰
çookk içimi rahatlattın cidden 🥰 sezaryen yanlısı olmadığını hissetmiştim, çünkü daha önce bu konuda konuştuğumuzda sezaryenin bebekte yarattığı travmadan bahsetmişti. inşallah her şey yolunda gider, çok sağol canım tekrar💕

Ben de dün kontrole gitmiştim, kontrolden önceki gün akşam bir anda belime ağrı girdi ve karnım sürekli sertleşti. Ama öncesinde cinsel ilişki yaşamıştık ona yordum ben biraz. Kontrolde doktor nst istedi ve 3 tane sancım çıkmış hiç ağrı hissetmiyor musun dedi sadece belim ağrıyor ama ben bebeğin kilosundan sanmıştım dedim. Senle normal doğum yaparız biz bu ağrıyı hissetmiyorsan dedi 😅 Çok sertleşirse karnın ya fa periyodik olursa gel dedi. Ama asla anlamıyorum periyodik ağrı mı bebek mi kendini topluyor karnım sertleştikçe geriliyorum. Benim kocam bey de sen stresleniyorsun doktor sancı dedi diye diyor. Ulen normal zaten streslenmem 😅 Ama biraz da söylemesi ayıp ishal gibiyim biraz ondan da hemen gitmek istemiyorum. Haftasonu oldu Allah’tan inşallah yarına geçer işyerinde panik olmam 🥲
Iyı sen cınsel ılıskı yasıya bılıyorsun ben tıskınıyorum resmen 🤣🤣🤣🤣🤣 kovuyorum hep

Esim bebege evine kopegimize duskundur sorumluluk sahibidir baya. ama sevgisini bana karsi sozle temasla vs dile getirmez. Bizim de suan gercekten ilgiye sefkate ihtiyacimiz oldugu bir donem ki kac kere uyardim daha dikkatli olucam dedi ama yookk tınn, bi saril bi guzel soz soyle bi neyin var neden moralin bozuk neye kizdin de. Yok ya sıfır. Trip attigimi anlamaman mumkun degill sirf soru olmasin diye ugrasmamak icin bilerek yapiyorsun dedim yine de degisen hicbir sey yok
Hepsi aynı galiba yaa benimki de öyle ve artık baya can sıkıcı olmaya başladı aramızda soğukluk var gibi hissediyorum ama ona göre öyle değil ev yapıyoruz onunla uğraşıyorum fln deyip gecistiroyo

Hepsi aynı galiba yaa benimki de öyle ve artık baya can sıkıcı olmaya başladı aramızda soğukluk var gibi hissediyorum ama ona göre öyle değil ev yapıyoruz onunla uğraşıyorum fln deyip gecistiroyo
Gercekten cok can sıkıcı bir durum strese sokuyor insani

çookk içimi rahatlattın cidden 🥰 sezaryen yanlısı olmadığını hissetmiştim, çünkü daha önce bu konuda konuştuğumuzda sezaryenin bebekte yarattığı travmadan bahsetmişti. inşallah her şey yolunda gider, çok sağol canım tekrar💕
Ne demek kuzuumm sağlıkla gelsin minnoşun inşallah 💞😘

Iyı sen cınsel ılıskı yasıya bılıyorsun ben tıskınıyorum resmen 🤣🤣🤣🤣🤣 kovuyorum hep
Hahaha niye kovayım kız ortaokuldan beri sevgilim seviyom kocamı kaç sene bekledim evlenmek için ben😂😂 Sadece biraz rahatlığı bazen sinir bozucu ama o kadar kusur olur yardımcı oluyor her işimde gerçekten evlendiğimden beri süpürge tutmadım eve belim ağrır diye kendi yapar hep mesela camları da siler canım kocam 😂

Hahaha niye kovayım kız ortaokuldan beri sevgilim seviyom kocamı kaç sene bekledim evlenmek için ben😂😂 Sadece biraz rahatlığı bazen sinir bozucu ama o kadar kusur olur yardımcı oluyor her işimde gerçekten evlendiğimden beri süpürge tutmadım eve belim ağrır diye kendi yapar hep mesela camları da siler canım kocam 😂
Ne güzel valla bızım kınjn ısıne gelırse yapar ilişkiyi ne bılım istemiyorum hıc yaklasınca kacıyorum tam aksıne doktorda son zamanlarda ılıskıyı onerdı normal olucagı ıcın

Kızlar sızınde kucuklugunuzden berı yıyemedıgınız bırsey varmı ben peynırı hıc yıyemıyorum hastanelık oluyorum

Canım çok sıkkın dün bir anda telefonumun ekranı kapandı daha da gelmedi. telefonu dert etmedim hiç ama bir ümit girdiğim google fotoğraflarda yedekleme yapmadığını gördüm çok üzüldüm daha gözüme uyku girmedi :KK43: 1 buçuk senem yok resmen şuan evlendikten sonrası kına düğün herşey :KK43: umarım ekran değişiminde format atılmadan halolur tabi eşim telefoncuya verirse telefnumu fotoğraflar var diye vermek istemicek kesin :KK43:

Canım çok sıkkın dün bir anda telefonumun ekranı kapandı daha da gelmedi. telefonu dert etmedim hiç ama bir ümit girdiğim google fotoğraflarda yedekleme yapmadığını gördüm çok üzüldüm daha gözüme uyku girmedi :KK43: 1 buçuk senem yok resmen şuan evlendikten sonrası kına düğün herşey :KK43: umarım ekran değişiminde format atılmadan halolur tabi eşim telefoncuya verirse telefnumu fotoğraflar var diye vermek istemicek kesin :KK43:
çok üzüldüm canım cidden can sıkıcı. ama telefoncu halledebilir diye düşünüyorum hemen ümitsizliğe kapılma 💕

Kızlar dün geceden beri midem bulanıyor ya hamileliğimin başında bile olmamıştı benim. Berbat çekilmez bir şey 😕 ayaklarım falan da sisiyor bu ara korkulacak bir şey yoktur inşallah 😓

yaaa🥹 inşallah çok güzel haberler vermiş olurum yarın akşam burada. bana da epidural/spinal yapacaklarmış canım ama sakinleştiriciyi falan kendim mi istemeli miyim? sen öyle mi yapmıştın? bana tavsiyelerin olur mu şunu iste bunu iste dediğin. çünkü ben kolumdan kan alınırken bile bakamayan biriyim anında tansiyonum düşer. hatta tvde kanlı bir sahne bile izleyemem 🤧 bi yandan bebek iyi olsun da herkes doğuruyor diyorum bi yandan bastırmaya çalıştığım bir gerginlik var içimde
Ben de senin gibiyim cesaret dirayet sıfır😂 önden doktorunla konuş tabi ki sakinleştirici yaparsınız dimi ameliyat esnasında diye sor sedasyon da yapıyor musunuz de😊 ama yaparlar zaten merak etme ameliyata başladıktan sonra kafan leyla gibi oluyor😄 allah yardımcımız olsun inşallah🙏🏻

Kızlar dün geceden beri midem bulanıyor ya hamileliğimin başında bile olmamıştı benim. Berbat çekilmez bir şey 😕 ayaklarım falan da sisiyor bu ara korkulacak bir şey yoktur inşallah 😓
Mide iyice sıkıştı canım ondandır. Benimde el parmaklarım davul oldu hiç inmiyor ayaklar yine uzanınca düzeliyor artık normaldir diye düş düşünüyorum

Iyiki rahat davranıyor öyle düşünme benim Dr um da perinatolog 29. Hafta da yükselen tansiyonla hastaneye yattım ben sadece tansiyonum yüksek sanıyordum cuma gününe kdr meğerse preeklampsiymisim stajyerler bunu söyleyince bütün uykularım kaçtı artık sürekli netten bakıyorum keşke hiç demeselerdi Dr um her hafta çağırıyorsun muayeneye hersey güzel diyordu ama neysek yine güzel dedi iki hafta daha bekleriz şimdi dogum yaparsak bebekler yoğun bakıma girer gerek yok anne karnında rahatlar gelişimleri de iyi sende de sıkıntı yok o yüzden biraz daha dursunlar dedi
Ben erken teşhis taraftarıyım açıkçası. Evet onun stresi illa ki olacak, ben de olsam internete girer deli gibi araştırırım falan. Ama en azından sorun tespit edilmiştir ve önlemini alma imkanımız vardır. Öbür türlü herşeye iyi iyi sıkıntı yok diyip son anda sıkıntı çıkınca da aaa sorun varmış denilirse de deliririm yani.
Bu arada çok şükür sıkıntın olmamasına gerçekten sevindim maşallah 🌼🌼

Mide iyice sıkıştı canım ondandır. Benimde el parmaklarım davul oldu hiç inmiyor ayaklar yine uzanınca düzeliyor artık normaldir diye düş düşünüyorum
Evet ellerim benim de öyle hatta geceleri uyuşuyor uyuşmayla uyanıyorum bir his kaybı oluyor diğer elimle hareket ettiriyorum uzun süre öyle düzeliyor sinir sıkışması oluyormuş odem dolayısıyla 😑

Ben erken teşhis taraftarıyım açıkçası. Evet onun stresi illa ki olacak, ben de olsam internete girer deli gibi araştırırım falan. Ama en azından sorun tespit edilmiştir ve önlemini alma imkanımız vardır. Öbür türlü herşeye iyi iyi sıkıntı yok diyip son anda sıkıntı çıkınca da aaa sorun varmış denilirse de deliririm yani.
Bu arada çok şükür sıkıntın olmamasına gerçekten sevindim maşallah 🌼🌼
Yok zaten Dr ilaç falan başladı ama ben yüksek tansiyonun sanıyordum meğerse gebelik zehirlenmesindenmis duraklatti sanırım ki 34 te alırız diyordu cuma kontrolden sonra 36 da alicaz muhtemelen dedi zaten 20. Haftadan beri her hafta k9ntrole cagiriyor

Evet ellerim benim de öyle hatta geceleri uyuşuyor uyuşmayla uyanıyorum bir his kaybı oluyor diğer elimle hareket ettiriyorum uzun süre öyle düzeliyor sinir sıkışması oluyormuş odem dolayısıyla 😑
Aynısı işte canım gece bende çok uyanıyorum sanki saatlerce üzerine yatmışım

X