Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    169
Canım ben nemlendirici harici almadım bana yağlar çok ağır gelşyor ya gerek varmı ki o tenlerine yağlara

Allah razı olsun çok teşekkür ederim bunları paylaştığın için evde de egzersizlerim var her an yapmaya çalışıyorum düzelicem inşallah stres yapmamaya çalışıyorum ama biliyosun ki bazen böyle düşebiliyor modum, sağolsun annem çok yanımda oldu destekçim oldu ana yüreği işte inşallah toparlıcam tez vakitte

Allah'ın izniyle toparlayacaksın merak etme odak noktan rahatsızlığın olmasın, iyileşmek olsun, başaracaksın, inanıyorum sana

kızlar omega vs olarak ne kullanıyorsunuz? ben ocean mummynin multivitamini kullanıyordum, sonra güzel besleniyorum diye bir ara verdim ama şimdi tekrar devam edeceğim. yine de bir sormak istedim ocean kullanan var mı, memnun musunuz diye

Ben de onu kullanmaya yeni başladım, iyi mi bilmiyorum

Yok canım bulantım olmadı, bi yan etkisini görmedim

Kuzu nasılsın, günlerimiz yakın diye soruyorum sanki alt karnım acıyormuş gibi, sen de var mı değişik haller farklılıklar
İyiyim canım ben ağrı baskı hissetmiyorum hiç hatta benim bebek baya yukarda göğüs altında hissediyorum nerdeyse. Galiba benimki sonuna kadar beklicek sen nasılsın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…