2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Sen bilirsin canım ama bence bırak
düzenli kullanımda işe yarıyor dedikleri için biraz daha sabrediyim bakalım. içeriğinde de ayçiçek yağı ve kanola yağı var sadece. onun dışında probiyotik. aslında bunu vermek yerine bir iki damla zeytinyağı verelim diyor kayonvalidem sizce doğru olur mu ya? yapıp fayda gören var mı

Kızlar ben çok fena hasta oldum bayılacak derecedeyim sağlık ocağına gittim domuz gribi dedi şimdi çocuğun odasına dahi girmiyorum ona geçer korkuma annem yanında duruyor çocuğun o ilgileniyor çok hastayım ya eşim bi kaç gündür burnu tıkalıydı doktor o taşıyıcıdır muhtemelen sana geçmiştir dedi çünkü ben hiç insan yüzü görmedim dışarı çıkmadım ve bi anda hasta oldum 😢
çookk geçmiş olsun canım bir an önce toparlarsın inşallah😔 bizim de öyle olmuştu, kocama hiçbir şey olmadı ben 1 hafta iyileşemedim. bizim bu dönemde bağışıklığımız mı düştü noldu anlamadım. ilaç kullanabiliyor musun bişey verdi mi?

prematüre bebişlere 2 Aylık aşıları yaptırdınız mı? bizim bu cuma olacak ama çok korkuyorum 3 tane iğneden🥹🥹

2. Ay aşılarında ateş yapma durumu varmış dikkat edin evinizde ateş düşürücü olsun kızlar 🙏❤️

Kızlar annem beni çıldırtıyor artık sürekli bu çocuk üşüyor donuyor söylemlerinden 😣 2 çorap uzun kollu badi içine tayt üstüne de ayaklı tulum giyiyor ev de kalorifer hiç aralıksız yanıyor oturduğumuz oda 24 derece ama anlatamıyorum. Üzerine ekstra kapkalin yelek giydirip polar battaniye ile sarıyor. (uyanikken) uyuduğu zaman üzerine tekrar battaniye atıyor. Ya çocuğu öyle görünce bana ateşler basıyor. Gazlı bir bebek zaten en başından beri hep kalın giydirip korumaya çalışıyorum. Ben gerçekten tükendim artık bu süreçte anneme çok fazla ihtiyacım oldu her şeyimi o yaptı ve yapmaya devam ediyor. Böyle muhtaç olma durumu da beni mahvediyor cidden. Sürekli kavga ediyorum dayanamıyorum söylüyorum. Kendisi üşüdüğü için çocuğundan üşüdüğünü iddia ediyor. Azıcık aglasa huysuzluk yapsa bu çocuk üşütmüş diyip işin içinden çıkıyor. Sanki ben bilerek böyle bir şey yaparmışım gib beni suçlayıp duruyor. Bana kendimi yetersiz hissettirmek dışında hiçbir şey yapmıyor. 😖

X