2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Arka arkaya sürekli emip sonra uzun bir uyku uyumasına küme beslenme diyolarmış nen artık alarm kurmuyorum kendisi acıkınca uyanıyo kilo alımı da iyi

Kızlar ya. Ben bu memede hırçınlaşma olayını yaşıyorum ara ara tazik fazla geldigi için muhtemelen.emerken bagırmaya baslıyor. Yatarak makaslama vs denedim olmuyo bagırıyor. Artık son 2 atakta ayakta yuruyerek emzirmeye basladım. Varmı bole cinsler

Bİzim 40 günlükken bakıldı. Çocuk doktoruna randevu aldık ordan kendisi işlem girdi ultradona gönderdi o şekilde oldu

Önden elinle sağıp tazyiğini almayı denedin mi sanki öyle bir video izlemiştim. Benim oğlan da kendini atıyo memeden ara ara nefeslenip geri dönüyo

arkadaşlar selamlar

az önce yanlışlıkla kızımın göz pınarjna colinx gaz damlası kaçırmış oldum çok kötü oldum ya hemen yıkadım tam içine girmemişti ama göz çevresi kızardı. bu durumu yaşayan var mı ne yapmalıyım ?

Ay bu bebiş bana gülmeye başladı
Ya ben de bu sabahki gülüşünden artık bana bilinçli güldüğünü düşünmeye başladım artık annelerini koku ve ses disinda görüntüden de tanimaya basliyolar. Zaten 2. Ay sonuna dogru yanilmiyorsam sosyal gülümseme başlayacaksa öncesinde annelere gülmeleri çok normal

Dizlerime yatırdım şarkı söylüyodum gözüme bakıyodu yani baya bana güldü

Ya bebeğe mama başlamak zorundayım 4110 gr doğmuştu bugün 14. Gün halen doğum kilosuna ulaşamamış 3680 gr. Oysa güzel emiyor günde 9-10 bez oluyor huzursuz da değil ama :/ doktor her beslenme sonrası 20-30 ml mama dedi, bir hafta böyle gideceğiz bakalım :/

Hanımlar bebişlerın gız renklerı nasıl renk degısen oldumu

İnşallah kılo alımı duzelır cnm bır haftada böyle deneyin bakalım duzelme olacakmı

Ben 1
12. Gun kontrole gittigimde dogum kilosuna gelmemiş aksine vermişti kilo 200 grm falan fark vardı anne sütüne devam dedi bana. Sonra almaya basladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…