2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Akşam çok huysuzdu saat başı emdi emdi en son 22.47 de 13 dk emzirmişim beslenmesinin bitmesinin üzerine 3 saat 50 dk geçmiş. Hiç bu kadar uyumamıştı. Uyanınca küçük çaplı bir panik atak yaşadım. Çok yorulmuşum hiç duymadım alarm falan da
Arka arkaya sürekli emip sonra uzun bir uyku uyumasına küme beslenme diyolarmış nen artık alarm kurmuyorum kendisi acıkınca uyanıyo kilo alımı da iyi

Kızlar ya. Ben bu memede hırçınlaşma olayını yaşıyorum ara ara tazik fazla geldigi için muhtemelen.emerken bagırmaya baslıyor. Yatarak makaslama vs denedim olmuyo bagırıyor. Artık son 2 atakta ayakta yuruyerek emzirmeye basladım. Varmı bole cinsler 😂

Kızlar merhaba. Kalça çıkıklığı ultrasonu için ne zaman randevu aldınız? Bize doktor biraz geç alın dedi ben şehir hastanesinden aldım aralık ayına ama 3 aylık olmuş olcak. İnternette biraz baktım 4-6 haftada baktırın diyor. Sizler naptınız? Çocuk doktoruna randevu alıp o şekilde mi gideceğiz?
Bİzim 40 günlükken bakıldı. Çocuk doktoruna randevu aldık ordan kendisi işlem girdi ultradona gönderdi o şekilde oldu

Kızlar ya. Ben bu memede hırçınlaşma olayını yaşıyorum ara ara tazik fazla geldigi için muhtemelen.emerken bagırmaya baslıyor. Yatarak makaslama vs denedim olmuyo bagırıyor. Artık son 2 atakta ayakta yuruyerek emzirmeye basladım. Varmı bole cinsler 😂
Önden elinle sağıp tazyiğini almayı denedin mi sanki öyle bir video izlemiştim. Benim oğlan da kendini atıyo memeden ara ara nefeslenip geri dönüyo😀

X