Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Bi de bana sor. Sıkıyorun memeyi süt var akıyor rahat rahat. Sagınca şarıl şarıl deil. Sağmada süt bitiyor mesela cekiyorum pompayı. elinle sıkıyorum gene geliyo. Yanlışmı emziriyprum diorum bende emiyo gibi yapıp emmıyo mu.
Doğurmak daha kolaydı he

Ama sütüm akıyo memelerden şakır şakır bu haldeyken nasıl doymuyo ben onu anlamıyorum yanlış mı emziriyorum anlamadım
Belkide. Aslında hastanelerde hemsiler Emzirme danışmanlığı falan veriyor diye biliyorum. Ya da sağlık ocağında ebeler. Onlara bir danisabilirsin. İçtiğini anlıyor musun? 2.hafta gazdan uyumayabiliyorlarmis ama senin ilk haftan diye biliyorum.

Belkide. Aslında hastanelerde hemsiler Emzirme danışmanlığı falan veriyor diye biliyorum. Ya da sağlık ocağında ebeler. Onlara bir danisabilirsin. İçtiğini anlıyor musun? 2.hafta gazdan uyumayabiliyorlarmis ama senin ilk haftan diye biliyorum.
Cucuthecatt Cucuthecatt reis farkederse benim oğlanı alır götürür ülkenin dogal gaz rezervini yeterince saglıyor bu çocuk die.

Kızlar sakin olun sütünüz bebişlere yetiyor . Mama verince uyumasının nedeni şekerini çok hızlı çıkartıyor mama . Anne sütünün sindirilmesi daha hızlı o yüzden daha sık uyanıyor. Mama ağır ve şekerini hızlı çıkardığı için de aaa bak nasıl doydu da rahatladı diyorlar halbuki çocuğa ağırlık basıyor. Sağarken pompanın emiş gücünü sürekli değiştirin sabit hızla sağım yapmayın . Memede süt bitmez sağından sonra da sıktığınızda süt gelir bu da normal bişey içiniz rahat olsun 🎀

Canım bunları sorun etme ben 39 haftalıkken kontrole gittiğimde bebeğin başı 34 haftalık karnı 35 haftalık ölçülmüştü bende aynı şekilde tereddütte kaldım üzüldüm baya. Allah'a şükür şuanda kucağımda bebişim minicik bir bebek sadece yapı olarak küçük bir bebek. Seninde öyledir içini ferah tut boşver ölçümleri
Allah bağıslasın canım, tamam haklısın takmayacagım artık. 🙏🏻💕

Canım bunları sorun etme ben 39 haftalıkken kontrole gittiğimde bebeğin başı 34 haftalık karnı 35 haftalık ölçülmüştü bende aynı şekilde tereddütte kaldım üzüldüm baya. Allah'a şükür şuanda kucağımda bebişim minicik bir bebek sadece yapı olarak küçük bir bebek. Seninde öyledir içini ferah tut boşver ölçümleri
Yanlıs ölcümde olabiliyormus demi son aylarda bir de ?

Doktorumun bugün verdiği ultrason kağıdına baktım şimdi benim de hiçbiri haftasına göre çıkmamış hep bikaç hafta daha küçük görünüyor canım.Bence bebişlerimiz gayet normal bu ölçümler bu haftalarda doğru çıkmayabilir sen takılma onlara boşver. Doktor sorun yok dediyse rahatla 😊 Kilosu kaç seninkinin? Benimki 3200
Benimkide 3200 kuzum. Aynı gidiyorlar seninle. Takmamak lazım haklısın. Ölcemiyorlar bence artık.

Kızlar günaydın az önce akıntım gibi bişey oldu afedersiniz baktıgımda kanlı gibiydi böyle yapışkandı kahverengi. Dün çatı muayenesi olduğum için lekelenmen olabilir dediler acaba nişan mı yoksa lekelenme mi bilemedim ya ben yardımcı olur musunuz

X