Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Ayy canım senin adına çok sevindim kavuşun bir daha hiç ayrılmayın inşallah

Tm nişanın gelmiş cnm

Gunaydın hanımlar allahım bu nedır ya göğüs uclarım fena acıyor sankı yıllardır emzırmemısım gıbıyım

Ya çok teşekkür ederim :') o kadar mutlu oldum ki bebeğiniz adına :) umut doldu içim.

Ya teşekkür ederim. Benim kan grubum 0rh+ sanırım sarılığa yatkınmis. Inşalllah olmaz :/ ben hamilelik, boyunca çektim bari cocukcagizim çekmese

Bende hiç kaşıntı yok gebelik başında olmuştu epeyce hatta kimse cozememisti sebebini çünkü normalde de alerjim olurdu stresten ama meğerse karaciğer enzimlerim değişmiş safra taşım varmış. Zaten kolestaz da safra öyküsü olanlarda çıkıyormus. O zamandan beri (7.hafta-25.hafta) ilaç kullandığım için değerlerim düşük çıktı ama 32. Hafta da tekrar yükseldi bu sefer safra taşı değil gebelik kolestaziymis.

Kızlar bugün 37 haftalık olduk sabah sarı şekilde kustum ilk defa başıma geldi olduğundan beri hareket etmiyor bı şey mi oldu acaba

Selamlar, benim gece sabaha karşı ve şimdi toplamda birer dk filan süren, karnımda ve belimde hissettiğim ağrı/sancı gibi bi şey oldu. Özellikle bel kısmında. Bunu nasıl yorumlamalıyım? 35+3’teyiz

Gece 2bucukta yattim sabah 7bucukta kalktim yatak resmen dışarı atıyor beni ya biraz daha yatıp uyuyamıyorum asla içimde biz huzursuzluk oluyor

Kızlar yaa happy mom gbi kullanabilecegimiz bi uygulama var mı. Ben ne okudugumu ne öğrendigimi hatırlıyorum. Bana napıcagımı söyleyen bişey lazımm

Makas şeklinde tutup denesene süt akışını yavaşlatır bence memeyi tutar bebişin ama sen korkuyo musun biraz yargılamıyorum sakın yanlış anlama birbirimizi en iyi biz anlarız yardım etmeye çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…